• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o wydarzeniu Z Natury Zadziwiające.

Poziomek

Rycerz
czy jest szansa aby wszystkie eventy rozpoczynaly sie np jak dzis we wtorek? . Pytam bo czesc, a w zasadzie spora czesc zadan wymaga walki w turnieju/prowincji/iglicy. Gdy Event zaczyna sie w piatek - jest to troche uciazliwe bo sporo osob w piatek ma juz iglice zakonczona, a prowincji nie chca wiecej podbijac, wiec musza czekac na walki turniejowe. Nie kazdy dysponuje skracaczami czasuz budynkow.
2.pytanie Czy wraz z wejsciem tego eventu ksiegi feniksa pojawiajace sie w AM znikna?.Pytam bo chyba tym ktorym zalezalo wymienili co mieli wymienic, a ksiega blokuje slot na cos innego.
 
Ostatnia edycja:

Serengeti

Szef kuchni
czy jest szansa aby wszystkie eventy rozpoczynaly sie np jak dzis we wtorek? . Pytam bo czesc, a w zasadzie spora czesc zadan wymaga walki w turnieju/prowincji/iglicy. Gdy Event zaczyna sie w piatek - jest to troche uciazliwe bo sporo osob w piatek ma juz iglice zakonczona, a prowincji nie chca wiecej podbijac, wiec musza czekac na walki turniejowe. Nie kazdy dysponuje skracaczami czasuz budynkow.

Od kiedy gram w tę grę to jeszcze nigdy się nie zdarzyło, żeby event startował w piątek, Zawsze zaczynają się we wtorek.
Czyli twoje życzenie już się spełniło :D
 

Poziomek

Rycerz
Od kiedy gram w tę grę to jeszcze nigdy się nie zdarzyło, żeby event startował w piątek, Zawsze zaczynają się we wtorek.
Czyli twoje życzenie już się spełniło :D
u kurcze, przygoda byla w czwartek to co jest w piatki?, (poza zakonczeniem iglicy), i czemu o piatku napisalem, musze przemyslec.:p
 

Deleted User - 198835

Guest
A gdzie można znaleźć listę nagród dziennych ?
//
Znalazłem i jak zwykle gracze zadziałali , bo twórcy nie nadążają
I znowu lipa w budynkach z kulturą i ludkami :(

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
A gdzie można znaleźć listę nagród dziennych ?
Znalazłem i jak zwykle gracze zadziałali , bo twórcy nie nadążają

Twórcy nigdy nie podawali z wyprzedzeniem listy nagród dziennych i raczej nigdy nie będą podawać, po prostu widzisz w evencie tą nagrodę, która się tego dnia pojawia. Listy nagród czy listy zadań zawsze pochodzą z bety i są udostępniane przez graczy :)
I zawsze są nieoficjalne, więc zawsze mogą być jakieś różnice w porównaniu z betą, chociaż zazwyczaj wszystko się jednak zgadza.
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
Nusion twórcy podawali listę nagród , chociaż niepełnom , bo na kilka dni na przed na stronie Elvenar Gems w dziale o danym evencie i tylko od jakiegoś czasu info o evencie jest dopiero po zakończeniu - my starsi gracze pamiętamy , jak informacje tam podawane były na czas - co najmniej 1 dzień przed wydarzeniem
 

Serengeti

Szef kuchni
Ale lipa! :(
Nastawiłam się radośnie na Czerwone Begonie, które miały dawać +10% oferty Hurtownika, a w praktyce okazało się, że jak to w reklamie, trzeba sprawdzać co piszą drobnym druczkiem. Albo i w ogóle nie piszą ;)
Te +10% liczy się od bazowej oferty. Co w sytuacji takiej, jak ja mam, z wymaksowanym bonusem z cudaka, daje na przykład śmieszne 160 dodatkowych sztuk T2, przy ofercie opiewającej na 8000... Całe 2% przyrostu, wow!
Znaczy oczywiście zawsze lepiej mieć ciutkę więcej niż wcale nie mieć, ale gdybym wcześniej wiedziała, że to działa w ten sposób, to bym tego nie stawiała. Na te obiecywane 10% bym musiała dostawić jeszcze 4 sztuki :confused:
 

Deleted User - 198835

Guest
Nusion - rzeczywiście , to strona prowadzona przez graczy - teraz to sprawdziłem , bo korzystałem z tego od początku jak gram i byłem przekonany , że to strona twórców gry tam więcej się dowiedziałem , niż z wiki
 

Ak1raGM

Wędrowiec
Cześć, ja też mam „pytanie nowego gracza”:
czy budynki typu „Objawienie Kwiatowego Goblina” po zakończeniu wydarzenia znikają czy zostają na mapie?
 
Do góry