• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Walka wojskiem w Iglicy w epokach III-IX dla poczatkujacych graczy

DeletedUser5758

Guest
a próbowałeś wytworzyć wszystkie budynki ewolucyjne ? ja tak robię na s1 i s2 i też dość często pokazują mi się wzmocnienia, na s3 mam najświeższą iglicówke ale z upływem czasu i nadmiarem katalizatorów i schematów bd działał podobnie.
 

stapa11

Rozbójnik
a próbowałeś wytworzyć wszystkie budynki ewolucyjne ? ja tak robię na s1 i s2 i też dość często pokazują mi się wzmocnienia, na s3 mam najświeższą iglicówke ale z upływem czasu i nadmiarem katalizatorów i schematów bd działał podobnie.
tak, mam wszystkie podstawki skompletowane, pełne szachy i bibliotekę.
Na s2 wpadaja mi: PW, portalówki, czasówki, relikty i artefakty, czasem młotki, a wojskowe to w tygodniu może 1-2
Na iglicówkach wojskowe wpadaja mi częściej, ale tam robię cała iglicę, a na s2 tylko 1/3
dramatu nie ma, ale pełnej wolnosci tez nie.
 

Daner

Wędrowiec
Hej czy ten poradnik jest nadal aktualny, a może jest jakiś nowszy lub bardziej zaawansowany z wykorzystaniem wszystkich wojsk?
Nie tak dawno zacząłem grę, jestem na etapie wróżek(7) i tych wzmocnień wojska chyba jeszcze nie widziałem chociaż staram się tworzyć budynki z pierwszego slotu, często brakuje katalizatorów i fragmentów zaklęć w związku z ostatnimi zmianami a trzeba też cuda rozbudować.
2 razy zdobyłem krasnaludzkiego zbrojmistrza w iglicy.
 

Daner

Wędrowiec
W akademii magii no wiem a gdzie mam budować;p ale serio jeszcze chyba ich nie widziałem, fakt od niedawna zaglądam częściej ale myślałem że może były jakieś zmiany w balansie i np. pojawiają się w późniejszym rozdziale, z tą częstotliwością nie wyobrażam sobie zebrać 4 ulepszeń na tydzień.
 

ryjuwka

Rozbójnik
po wyprodukowaniu odkładają się w inwentarzu w zakładce budynki
wyjmujemy je z inwentarza przed rozpoczęciem zdobywania iglicy ponieważ mają okres żywotności tylko 5 dni
 

SrutuTutu

Wędrowiec
W akademii magii no wiem a gdzie mam budować;p ale serio jeszcze chyba ich nie widziałem, fakt od niedawna zaglądam częściej ale myślałem że może były jakieś zmiany w balansie i np. pojawiają się w późniejszym rozdziale, z tą częstotliwością nie wyobrażam sobie zebrać 4 ulepszeń na tydzień.
Wystawiaj co 2 tygodnie w piątek, to wtedy zrobisz 2 iglice oraz końcówkę jednego turka i początek drugiego na jednych wzmocnieniach, ewentualnie we wtorek co 2 tygodnie i wtedy możesz zrobić również 2 iglice i 1 cały turniej na jednych wzmocnieniach.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Hej czy ten poradnik jest nadal aktualny, a może jest jakiś nowszy lub bardziej zaawansowany z wykorzystaniem wszystkich wojsk?
W iglicy nic się nie zmieniło za bardzo dlatego poradnik jest nadal aktualny z tym, że iglicę można robić od V nie jak wcześniej III rozdziału
W akademii magii no wiem a gdzie mam budować;p ale serio jeszcze chyba ich nie widziałem, fakt od niedawna zaglądam częściej
Akademia na 5 poziomie zmienia sloty co 6h im niższy poziom tym czas się wydłuża, tutaj trzeba zaglądać do akademii częściej i polować.
W Akademii magi tworzysz: 1) wspaniały powielacz magów, 2) oświecony lekki strzelec, 3) swobodne ulepszenie jednostki, 4) kapliczka ciężkich jednostek, 5) pomnik lekkich jednostek.
Wzmocnienia wystawiasz pod dany turniej robiąc na nich przy okazji iglicę ;)
 

clint eastwood

Wędrowiec
Jest jeszcze wzmocnienie ciężkich jednostek strzelających

Ja z racji tego ze nie mam podniesionego mocno zakrzywienia czasu, a i misia mam tylko na 1 levelu to sobie odpalam jednego zbrojmistrza albo jedno swobodne ul. jednostki powiedzmy kilkanaście czy kilka godzin przed startem turnieju. Wtedy dopiero zaczynam iglicę i robię od razu całą i potem zaczynam turniej. Turniej robie na tyle konfliktow na ile mogę sobie pozwolić, ale robię je wtedy na sześć gwiazdek. Też od biedy da się tak grać jak sie ma pecha w trafianiu zbrojmistrzów
 

SebikHero

Wędrowiec
Odniosę się jeszcze do pytania Danera, na ile aktualny jest ten poradnik? Od pewnego czasu iglica jest dostępna od rozdziału V a nie III. Na ile zmienia się strategia przygotowania wioski iglicowej w świetle poradnika chris07070707? Jednak w rozdziale V jesteśmy na innym poziomie niż w III. Ja zanim znalazłem forum, dotarłem już do VI rozdziału i nie wiem czy zakładania nowej wioski typowo iglicowej ma sens.

 

skuter

Zwiadowca
Raczej aktualne, problemem jest brak możliwością "spalania" reliktów T1 ( bo cuda juz nie używają reliktów tylko fragmentach i katalizatorach) Tak wiec te sławetne 140% ( 25 reliktów) bedzie sie powiekszac. T2 i T3 da sie spalic robieniem Karmy za dane Tx. W zwiazku z tym sugeruje robic Turnieje tylko z reliktami potrzebnymi do Katalizatorów( jesli ktos chce wogole je produkować) i oczywiście żadnego łapkowania zeby T1 nie wpadało. Co do ilosci wzmocnień to ja wystawiam 4xSwobodne/2Zbrojmistrze plus 4xjakies wojsko i w 99% wygrywam ( brak cudów i 20 exp)
 

xEasyRiderx

Rycerz
Odniosę się jeszcze do pytania Danera, na ile aktualny jest ten poradnik? Od pewnego czasu iglica jest dostępna od rozdziału V a nie III. Na ile zmienia się strategia przygotowania wioski iglicowej w świetle poradnika chris07070707? Jednak w rozdziale V jesteśmy na innym poziomie niż w III. Ja zanim znalazłem forum, dotarłem już do VI rozdziału i nie wiem czy zakładania nowej wioski typowo iglicowej ma sens.
Nadal ma sens nawet w V rozdziale i w niczym to nie przeszkadza aby nadal wspomagać główną wioskę diamentami :)
Po prostu robisz tylko iglicę nie łapkujesz, nie robisz turniejów aby jak wyżej pisał kolega skuter nie łapać reliktów z którymi nie masz co zrobić, a podnoszą tylko koszty w iglicy.
W V rozdziale dochodzisz do badania terenów treningowych i ewentualnie robisz badanie na T2 (tylko twój bonus) tam się zatrzymujesz z badaniami. Popatrz sobie u graczy na wioski iglicowe jak są ułożone da ci to pewne rozeznanie jak taką wioskę budować.
 
Do góry