• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o wydarzeniu Mały Morski Szczęściarz

Charlene

Szef kuchni
@Charlene, jak juz pare razy Ci sie to zdarzalo przy kilku okazjach, wlasnie sie totalnie zafiksowalas na czyms i do tej banki, w ktorej teraz jestes, nie ma szans dojsc nic z zewnatrz :) Znamy sie nie od dzis, poza tym widze to po tym, ze po prostu powtarzasz zdania i argumenty ze swojego poprzedniego postu, kompletnie ignorujac to, co napisalem, a co powinno wywrocic Twoje spojrzenie na dane w tabelkach do gory nogami. Proponuje dokonczyc te dyskusje gdzies za tydzien, ok ? :) Nie chce sie teraz z Toba klocic. Moze za pare dni babelek juz peknie i bedziesz w stanie na sucho i na spokojnie przeanalizowac to, co napisalem ja i co napisal (o zgrozo) Ovocko. Naprawde, wystarczy po prostu przeczytac moj poprzedni post ze zrozumieniem, tam wszystko jest :)

Jako dodatkowy temat do przemyslen zapodam tylko jedno pytanie. Przyznaje, ze jest troche przewrotne, ale nie odpowiadaj prosze teraz, tylko wrocmy do tematu tabelek i wydajnosci na kratke za tydzien.
Pytanie a wlasciwie dwa:
- zalozmy, ze gracz bedzie szukal budynku, ktory bedzie mu dawal duzo ziaren i w Twoich tabelkach znajdzie teraz ten nowy budynek z wpisana produkcja ziaren w wysokosci abc na 24h (abc to tylko jakas tam liczba, nie chce mi sie teraz tej produkcji sprawdzac) i na podstawie tych danych stwierdzi, ze "dobra, biore", to czy nie ma prawa sie spodziewac, ze (nie liczac rozpadu) po tygodniu bedzie z niego mial 7 x abc ziaren ? A po miesiacu 31 x abc ziaren ? Czy nie tak wlasnie licza gracze, widzac podana wartosc produkcji na kratke na 24h lub jakakolwiek inna jednostke czasu ? Pamietaj, ze ten przykladowy gracz szuka dobrego budynku na ziarna, reszta go srednio interesuje.

- I teraz powiedz mi prosze, czy ten gracz dokona na podstawie danych z Twoich tabelek (czyli podanej wydajnosci produkcji ziaren na kratke) dobrego wyboru i czy rzeczywiscie bedzie mial 7x abc ziaren z tego budynku po tygodniu ?
To Ty totalnie nie rozumiesz. Taki gracz nie będzie traktował Chwały jako główne źródło ziaren czy czego tam chce, ponieważ pisze jasno i wyraźnie, że produkcje są losowe, więc ma świadomość, że nie zawsze dostanie to co chce, ale jak już dostanie coś z puli nagród, to są to dobre ilości a nie śmieciowe.
Dla mnie to jest śmieszne, że muszę takie rzeczy tłumaczyć akurat Tobie. Założyłam, że gracze których obchodzą takie dane wykazują się odpowiednią inteligencją i będą świadomi wyboru.
P.S Wyżyj się na kimś innym, bo przegiąłeś.
 

Serengeti

Szef kuchni
zamiast nazywac te kolumne "wydajnosc na kratke" nazwijmy ja "uzysk na kratke z jednego zbioru".
Yhm, yhm... I od tej zmiany nagle wszyscy hipotetyczni czytelnicy, których twoim zdaniem tabelka w tej chwili wprowadza w błąd, nabiorą własnego rozumu :p

@Charlene, kochana, może dodaj w nagłówku tabelek jakiś disclaimer?
Typu "użycie tabelki nie zwalnia od myślenia" czy coś? ;)
 

Charlene

Szef kuchni
Yhm, yhm... I od tej zmiany nagle wszyscy hipotetyczni czytelnicy, których twoim zdaniem tabelka w tej chwili wprowadza w błąd, nabiorą własnego rozumu :p

@Charlene, kochana, może dodaj w nagłówku tabelek jakiś disclaimer?
Typu "użycie tabelki nie zwalnia od myślenia" czy coś? ;)
Masz rację, powinnam takie coś dodać, ponieważ dokładnie opisywałam jak to jest liczone przed wstawieniem tabel, żeby każdy wiedział o co chodzi z tymi liczbami. Mało tego, już nawet zaznaczyłam najlepsze wyniki. Mamy razem z nowym 27 budynków ewolucyjnych i tabele miały od początku pokazywać porównania, a gracze dokonywać wyborów, czy coś zostawiają, czy zmieniają, czy w ogóle stawiają, o ile biorą pod uwagę takie wartości. To jest po prostu tak proste i logiczne, że serio nie wiem, czemu to muszę tłumaczyć :/
Świątynia fal (8200/dobę) będzie więc już ponad 4 x wydajniejsza od Zwinności, tymczasem tabelka sugeruje, że to Zwinność wypada lepiej.
Ty to już serio zamilcz, bo nigdzie nie ma takiej informacji w tabeli, żeby Chwała była lepsza od Świątyni. Żadne dane Ci nie pomogą, bo i tak naginasz wszystko pod swoje widzi mi się.
@chris07070707 i @Ovocko Wam się serio nudzi, bo zamiast ułatwić sobie grę, to szukacie jakiś pierdół, które niczego nie zmienią. Sami nawet palcem nie kiwnęliście, żeby zrobić jakiekolwiek wyliczenia i porównywać z innymi obiektami a się chcecie mądrzyć, żerując na czyjejś pracy.
Budynek jest specyficzny, co było podkreślane nie raz i dla mnie sprawa jest prosta- mamy 85% na różne surowce kontra 15% na AW i PW. Poza pewnymi wyjątkami, to cokolwiek byśmy nie dostali, jest bardzo dobrą nagrodą, porównując ilości z innymi budynkami. Jestem pewna swoich wyliczeń i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej a już zwłaszcza osoby, które nie zrobiły nic w tym temacie.
 
Yhm, yhm... I od tej zmiany nagle wszyscy hipotetyczni czytelnicy, których twoim zdaniem tabelka w tej chwili wprowadza w błąd, nabiorą własnego rozumu :p
Oczywiscie, ze nie :) Podazalem tylko droga logiki i wykazywalem niespojnosc, przy ktorej @Charlene sie upierala i ktorej nieslusznie broni dalej uwazajac, ze tam nie ma zadnego bledu i zadnej niescislosci. Jedyna sensowna opcja jest oczywiscie nie zmiana nazwy kolumny w imie scislosci i logiki, tylko ujednolicenie podstawy, czyli jednostki czasu, zeby byly mozliwe bezposrednie porownania.
Widzisz, Ty dalej mozesz sie ze mna nie zgadzac i prosze bardzo, Twoje swiete prawo, ale przynajmniej widac od razu, ze w pelni zrozumialas, w czym problem i po prostu z troche innej perspektywy na to patrzysz.
To Ty totalnie nie rozumiesz. Taki gracz nie będzie traktował Chwały jako główne źródło ziaren czy czego tam chce, ponieważ pisze jasno i wyraźnie, że produkcje są losowe, więc ma świadomość, że nie zawsze dostanie to co chce, ale jak już dostanie coś z puli nagród, to są to dobre ilości a nie śmieciowe.
Dla mnie to jest śmieszne, że muszę takie rzeczy tłumaczyć akurat Tobie.
Mnie naprawde nie trzeba tego tlumaczyc, ja naprawde "calkiem niezle" ogarniam te gre ;) Jak np. myslisz, kto juz cale lata temu stworzyl od podstaw, wypracowal i jako pierwszy zastosowal (a potem szkolil tez innych) caly ten zlozony, spojny system wysokiej wydajnosci turniejowej, ktorym teraz grasz (a ktory niedawno opisal w poradniku moj kolega z bractwa i ktory rowniez Ty niedawno przejelas) ? No zgadnij :) A potem z biegiem lat go modyfikowal i adaptowal do zmieniajacej sie sytuacji w grze i to za kazdym razem tuz po ogloszeniu jakichs zmian, zanim jeszcze te zmiany zdazyly wejsc na serwery ?
Co do jeszcze innych rzeczy nie musisz zgadywac, bo o nich wiesz. Takze dziekuje za troske, ale jakos sobie radze i "jakos" jeszcze ogarniam takie rzeczy, o ktorych piszesz.

Tak na spokojnie: Ty teraz ciagle piszesz o <UWAGA> ocenie ogolnej, calosciowej wydajnosci budynku, a nie o <UWAGA> wydajnosci na kratke pod katem produkcji danego, wybranego towaru. Przeciez to dwie kompletnie rozne rzeczy. Naprawde tego nie rozrozniasz ? W tabelce zostaly zakwestionowane dane dotyczace wylacznie wydajnosci na kratke, bo do jej obliczenia zastosowalas bledna metodologie. Po kiego grzyba sie przy tym ewidentnym bledzie upierac ? Przeciez to drobnostka i zadnej ujmy Ci to nie przynosi. Jesli zakladasz, ze gracz zagladajacy do tabelki jest w miare ogarniety, to jak wpiszesz tam w wydajnosci na kratke dane uwzgledniajace rachunek prawdopodobienstwa, to chyba to rowniez ogarnie, prawda ? Za to bylaby to wielka pomoc dla mniej zorientowanych, ktorzy kiedys tam wejda i beda szukac wlasnie bezposredniego porownania produkcji jakiegos jednego, konkretnego towaru w danej jednostce czasu. Za pol roku malo kto bedzie pamietal o specyfice danego budynku, nawet majac go w inwentarzu, a w tej grze slowo "losowosc" u malo kogo wywoluje alarm. No nic, zrobisz jak zechcesz, ale na chwile obecna dane moga wprowadzac w blad. Po prostu nie kazdy gracz bedzie mial Twoj tok myslenia i Twoja perspektywe. Raczej jest przeciwnie, tabelki najczesciej wykorzystuje sie do bezposrednich porownan, a nie do "spogladania na nie z dystansem, majac z tylu glowy specyfike wszystkich czy chocby wybranych budynkow".

Nikt natomiast nie kwestionuje zalozen dotyczacych oceny calkowitej wydajnosci budynku, przeciez w kazdym poscie o tym pisze i przyznaje Ci co do tego racje. Przeciez zupelnie sie tego nie czepiam. Takze nie za bardzo wiem, w czym mialem przegiac. A propos kierunku, w jakim ta dyskusja sie rozwinela i jej tonu - wlasnie dlatego prosilem Cie o powrot do niej w pozniejszym terminie, kiedy bedziesz juz mogla spojrzec na to troche chlodniejszym okiem, bez zionacych ogniem nozdrzy i pary buchajacej z uszu ;)
Sami nawet palcem nie kiwnęliście, żeby zrobić jakiekolwiek wyliczenia i porównywać z innymi obiektami a się chcecie mądrzyć, żerując na czyjejś pracy.
Fiu fiuuu, szanowna kolezanko, teraz to poplynelas :) Zrob tu na forum i w swoich bractwach tyle, co ja, zanim cos takiego napiszesz. Juz Ci wyzej napisalem, czyim systemem grasz teraz w turniejach. Sama wiesz, z czyjej pracy i pomocy korzystalas w kwestii wiosek iglicowych i jeszcze paru innych rzeczy. Zawsze chetnie dzielilem sie z kazdym cala swoja wiedza czy to w formie opracowan, czy w trybie indywidualnym (z Toba rowniez, takze indywidualnie) i poswiecilem na wszystko razem ogrom mojego czasu, wiec taki zarzut zerowania na pracy innych (w obojetnie jakiej formie) akurat z Twojej strony jest przynajmniej... nietrafiony, delikatnie rzecz ujmujac. Wielki szacun za to, co robisz i chwala Ci za to, nawet jakies drobne bledy niczego Ci nie umniejszaja, ale szanuj tez prace innych i daruj sobie takie komentarze. Tak a propos, jesli ktos slusznie wskazywal mi na jakies ewidentne bledy w moich opracowaniach (ktore zdarzaja sie kazdemu, nikt nie jest nieomylny) czy mial jakies przydatne sugestie, to nie odbieralem tego jako ataku na siebie i czepiania sie, tylko z uwaga sie temu przygladalem i najczesciej po podziekowaniu nanosilem poprawki. Na przyklad w wyniku dyskusji, ktora rozwinela sie po opublikowaniu poradnikow iglicowych, z biegiem czasu edytowalem je kilkadziesiat razy. W koncu chodzi o koncowa wartosc merytoryczna i przydatnosc danego opracowania, a nie o wlasne ego. A przynajmniej tak byc powinno. Poddaje to pod rozwage, a zrobisz z ta wskazowka, co zechcesz.
Z mojej strony to EOT i pozdrawiam pomimo tej naszej "przyjacielskiej" pogawedki :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser5758

Guest
Hej pierwszy raz otwieram te "obręcze" w evencie i korzystam z idavis. Jak sobie posortuje, żeby wyswietlało według najlepszych na nagrode dzienną. To wybieramy np: tą pierwszą co kosztuje 21 i z boku piszę: "233.3 per Daily Prize" czy ostatnią 485.7 per Daily Prize". Chyba chodzi o tą pierwszą opcje, srednio do wydania jest 233 waluty eventowe zeby wypadła nagroda, jeśli się myle to poprawcie mnie proszę :)
 

Poziomek

Rycerz
sam budynek glowny - slaby. budynki dzienne niektore fajne : np krabowy hotel deluxe, lazurowe stajnie i chyba ze 2 inne (zwlaszcza dla malych i srednio malych graczy).(szkoda ze z jednostek sa orkowie a nie np zwiadowcy).
a co do zazartej dyskusji to kubel zimnej wody polecam, bo skonczy sie znowu zamknieciem tematu.
 

Ovocko

Rycerz
produkcje są losowe, więc ma świadomość, że nie zawsze dostanie to co chce, ale jak już dostanie coś z puli nagród, to są to dobre ilości a nie śmieciowe.

No właśnie sęk w tym, że w ostatecznym rozrachunku właśnie śmieciowe.
Owszem jednorazowa wypłata jest duża, ale uwzględniając częstotliwość jej pojawiania się, przestaje być atrakcyjna.
To klasyczny problem i błąd oceny typu: "co lepsze - dostać 1000 PLN raz w miesiącu, czy otrzymywać 50 PLN przez miesiąc codziennie?
Dla wielu 1000 PLN będzie się wydawało atrakcyjniejsze (w końcu duża kwota i można za nią coś konkretnego kupić), gdy tymczasem w rzeczywistości znacznie lepiej jest zadowolić się codzienną wypłatą 50 PLN.

A przecież losowość można bardzo łatwo skwantyfikować, licząc właśnie wartość oczekiwaną dla każdej nagrody. Dla Chwały Zwinności średni dzienny urobek będzie więc taki:

XVII rozdział:

Żywe ogółem - 4020
Ziarna - 1825
AW - 1
PW - 2,5

Wydajność na kratkę będzie więc odpowiednio wynosić:

Żywe ogółem - 10,46
Ziarna - 4,75
AW - 0,0026
PW - 0,0065

I tak należałoby to porównywać z innymi budynkami, żeby mieć ten sam punkt odniesienia.

Przyznam, że o ile już wcześniej wiedziałem że na towary i ziarna/unuryt ten budynek jest słaby, to sam trochę dałem się zwieść magii liczb i założyłem roboczo, że przynajmniej dla PW się go opłaca postawić.
Ale twarde wyliczenia pokazują co innego - średni dzienny przychód PW/AW w wysokości 3,5 (2,5PW + 1 AW) to nie jest jakiś rarytas. Chyba jeden z gorszych budynków już od długiego czasu, chyba że pod kulturę i populację.


Ty to już serio zamilcz, bo nigdzie nie ma takiej informacji w tabeli, żeby Chwała była lepsza od Świątyni.

OK, rzeczywiście dla Świątyni jest tam wydajność 22,01 a dla zwinności 19,01 (XVII rozdział), niemniej nadal nie widać tego, że w rzeczywistości świątynia jest ponad 4x wydajniejsza.
Zalecam zapoznanie się ze swoimi własnymi uwagami o "szukaniu pierdół, które niczego nie zmienią".

Żadne dane Ci nie pomogą, bo i tak naginasz wszystko pod swoje widzi mi się.

To nie ja, to matematyka :cool:

@chris07070707 i @Ovocko Wam się serio nudzi, bo zamiast ułatwić sobie grę, to szukacie jakiś pierdół, które niczego nie zmienią. Sami nawet palcem nie kiwnęliście, żeby zrobić jakiekolwiek wyliczenia i porównywać z innymi obiektami a się chcecie mądrzyć, żerując na czyjejś pracy.

O przepraszam, ja już wcześniej w wątku o spojlerach pisałem, że ten budynek jest bardzo przeciętny, na co raczyłaś wtedy wylać nie mniejsze morze jadu i frustracji niż tutaj.
Serio, swoim - nie bójmy się tego powiedzieć - zwykłym chamstwem i impertynencją, niczego nie osiągasz.

Dopisek: nie wiem co Chris tutaj pisał, ale biorąc pod uwagę jak często diametralnie różnimy się ze sobą w ocenach różnych spraw, jestem szczerze wzruszony, że stawiasz nas tutaj na jednej linii ;)


A tak przy okazji, jak już siadłem do liczenia wartości oczekiwanej, to sprokurowałem taką tabelkę odnośnie atrakcyjności skrzynek pod nagrodę główną:

1656073282894.png

Trzecia kolumna to koszt otrzymania jednej rozgwiazdy z danej skrzyni, natomiast ostatnia (współczynnik) to taki sam koszt z uwzględnieniem szans na wypadnięcie dodatkowej waluty oraz oczywiście jej ilości.
Niniejszym zastrzegam, że współczynnik był policzony z pomocą mojej swobodnej interpreteacji metod stosowanych przy liczeniu różnego rodzaju drzew decyzyjnych, w związku z tym nie mam absolutnie żadnego problemu z tym, że ktoś będzie to liczył inaczej albo wskaże bardziej adekwatną metodę od mojej.
 
Ostatnia edycja:

Pol666

Wędrowiec
Mogę prosić o informację jakie obręcze najlepiej zbierać żeby zdobyć jak najwięcej ewolucji.
Pozdrawiam
 

Nusion

Kapłan
Polosowałam dziś w evencie na szybko, w sumie na prawie ostatnią chwilę bez spiny, bo nie planuję stawiać budynku. W obu miastach bez problemu wszystkie artefakty weszły. W jednym mieście 275, w drugim 300. Miałam szczęście, czy taki łatwy event?
Jak Wam poszło? Pochwalcie się. Stawiacie budynek?
 
Miałam szczęście, czy taki łatwy event?
U mnie w obu miastach gownych wpadly wszystkie artefakty, przy czym ani nie mialem zbytniego szczescia do dodatkowej waluty ze skrzynek, ani sie zbytnio nie przykladalem do zbierania waluty w miescie :) Wydaje sie, ze ilosc waluty w tym akurat evencie zostala tak skalkulowana, ze duza wiekszosc graczy nie powinna miec wiekszych problemow ze zdobyciem nagrody glownej na 10 lvl.
Stawiacie budynek?
Zdecydowalem sie go nie stawiac. Nie oceniam nawet, czy to dobry czy slaby budynek, po prostu nawet gdyby dawal 2-3 razy wiecej wszystkiego, to i tak nie odpowiadalby on moim obecnym potrzebom. Nie watpie jednak, ze znajdzie sie wielu graczy, ktorym ten budynek sie przyda.
 
Ostatnia edycja:

Serengeti

Szef kuchni
OK, wszystkie zadania zaliczone, więc można podsumować :D

Moim zdaniem wyjątkowo łatwy event :) I zadania też jakieś takie przyjazne dla użytkownika ;) ani razu nie trafiłam na takie, żebym się wkurzała, że muszę je robić :p Nawet ten zakup 20 PW na końcu trafił mi się w dobrym momencie, że akurat potrzebowałam punktów do zamknięcia badania :D

W głównym mieście, bez napinki, z niezbyt regularnym zbieraniem waluty z pola, ale przy nakarmionym Popielatym Feniksie, doszłam bez diamentów do 318 punktów. Czyli mam drugą podstawkę i zabrakło 2 punktów do 10 artefaktu. Jak dzisiaj o północy też będzie 35 waluty, to ten artefakt dobiję :)

Mam postawiony pierwszy budynek na 7 levelu i uważam, że jest bardzo dobry przy moim stylu gry (ekonomicznym). Już taki "wybrakowany" daje w Niziołkach ilość T3 porównywalną z Boblinem czy Goblinem na 10 levelu (i do tego urozmaicone), a Orków więcej niż zajmujące tę samą powierzchnię dwa gniazda Orków, więc jest opłacalny wydajnościowo.
Pewnie postawię też ten drugi, do którego dostałam podstawkę, bo po Ligach i Przygodzie powinnam mieć wystarczającą ilość artefaktów, żeby to miało sens. Ale to się jeszcze zastanowię ;)
W każdym razie raczej nie opłaca mi się podnosić tych budynków ponad 7 level, bo wtedy obniża się prawdopodobieństwo uzyskania T3, na których mi zależy, a w zamian za Orki wchodzi mana, PW, AW i ziarna, których mam wystarczająco z innych źródeł i taka wygrana w loteryjce byłaby dla mnie "pustym losem". Po Przygodzie, jak będe wiedziała na czym stoję z artefaktami, policzę sobie scenariusze rozbudowy tych budynków i wtedy zdecyduję. Na razie intuicyjnie ;) myślę, że dwa na 7 levelu mogą być dobrą decyzją.

I bardzo mi się podoba mechanika losowości w tym budynku, codziennie niespodzianka :D
 

Daffcio

Wędrowiec
Polosowałam dziś w evencie na szybko, w sumie na prawie ostatnią chwilę bez spiny, bo nie planuję stawiać budynku. W obu miastach bez problemu wszystkie artefakty weszły. W jednym mieście 275, w drugim 300. Miałam szczęście, czy taki łatwy event?
Jak Wam poszło? Pochwalcie się. Stawiacie budynek?
No to ja miałem mało szczęścia. Wszystkie zadania zrobiłem. Wbiłem budynek na 9 poziom. Do ostatniego artefaktu zabrakło mi 10 rozgwiazd. Punktów w sumie uzbierałem 250. Za Złotą Ligę trzeba (było) mieć 329+. I taka mnie myśl nachodzi: czy ludzie kupują na potęgę kleje i ładują w te eventy? Czy to może twórcy gry celowo śrubują wynik, żeby ludzie kupowali kleje i ładowali w eventy? Do tej pory udawało mi się być w Srebrnej, potem w Brązowej Lidze. A teraz wylądowałem z Żelaznej. Jak tak patrzę, to niedługo z Hobby nie będzie dało się wyjść.
 

Seviper

Tancerz ostrzy
To ja tez sie podziele moim
postepem
na 2 swiatach mam 2 podstawe
a na 3 świecie brakuje mi 10 pkt do ostatniego arte
a walute w kolo miasta zbieralem na bierzaco i zadania wszystkie zrobione
 

Charlene

Szef kuchni
Bez większych problemów zdobyłam drugą podstawkę+kolejne 2 artefakty. Bardzo dużo miałam dodatkowej waluty za wartość 68, 2x trafiło się 300.
I taka mnie myśl nachodzi: czy ludzie kupują na potęgę kleje i ładują w te eventy? Czy to może twórcy gry celowo śrubują wynik, żeby ludzie kupowali kleje i ładowali w eventy?
System Lig zależy tylko i wyłącznie od aktywności graczy a nie twórców. W tym evencie sporo osób miało dodatkową walutę, przez co wymagania były wyższe niż przy innych eventach. Największe były przy Feniksie Zmierzchu, ponieważ gracze dokupowali walutę i stawiali po 2 i więcej budynków. Im większe zainteresowanie graczy danym budynkiem/ zestawem, tym wyższe progi danej Ligi.
 

Ovocko

Rycerz
W każdym razie raczej nie opłaca mi się podnosić tych budynków ponad 7 level, bo wtedy obniża się prawdopodobieństwo uzyskania T3, na których mi zależy

Też się zastanawiałem nad tego typu rozwiązaniem.

Może dlatego ligii tak podskoczyły, dość łatwo było zdobyć drugi budynek (nie było portretu), więc spora część graczy mogła starać się zdobyć do niego przynajmniej jeden dodatkowy artefakt

Co do samego eventu, ostatecznie wylądowałem w srebrnej lidze, do złotej zabrakło mi dosłownie parę rozgwiazd, jednak nie zdecydowałem się kupować dodatkowej waluty za diamenty.
W tym evencie ilość waluty z zadań była nieco przycięta, zwłaszcza na początku (startowaliśmy z poziomu 25 a nie 35, jak np. w poprzednim), trzeba więc było bardziej nadrabiać zbiorem z dziennych (może dlatego dzienna pojawiła się również dzisiaj, zazwyczaj ostatniego dnia już nic nie ma) i tego co spadało wokół miasta.
Wokół miasta spadało nieco więcej niż np. w evencie z feniksem, ale to były różnice rzędu 0,5 waluty/dobę.
 

Serengeti

Szef kuchni
Zdecydowałam się wczoraj na dokupienie paczki waluty za 4400 diamentów, więc na końcu wylądowałam w Złotej Lidze ze stanem: jeden postawiony na 7 levelu, druga podstawka i do tego 7 artefaktów :D

Dało się zaobserwować, że limity na ligi podskoczyły ostatniego dnia, każdy kombinował co mu się opłaca i najwidoczniej więcej osób, podobnie jak ja, zdecydowało się na zakupy :)

Czy dobrze mi się kojarzy, że z Przygody będzie tylko jeden dodatkowy artefakt?
 
Do góry