• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Czarne Owce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

kikimora

Rozbójnik
@chris07070707 :eek: ale na forum proszę aktywnie zaglądać, kto będzie pisał posty, które będą rozwiewały moje wątpliwości:)
przecież nasz szacowny Kolega nie rezygnuje z gry :) Swoją drogą mam tez nadzieję, ze z Owieczków też nie zrezygnuje, bo przecież jeszcze kilka rekordów nam zostało do zrobienia ;)

a przy okazji to może nadmienię, że mamy miejsce w stadzie dla jakiejś zbłąkanej owieczki, którą chętnie przygarniamy pod swój dach :)))
 

kikimora

Rozbójnik
Witam uprzejmie szanownych gości :)

Ku Waszemu rozczarowaniu nie przyszłam bezwstydnie się chwalić, za co oczywiście najmocniej przepraszam. Wybaczcie, nie tą razą (ale oczywiście to przy najbliższej sposobności nadrobię z nawiązką ku uciesze coponiektórych :p)

Niniejszym uprzejmie donoszę, iż w naszym stadku mamy wolne miejsce dla jakiejś zbląkanej owieczki, która z nieukrywana radością przyjmiemy do stada jak swojego. To tak jakby ktoś przypadkiem chciał się z nami pobawić w turniej to ja gorąco namawiam ;)
 

kikimora

Rozbójnik
A witam :)
Niestety korzystamy tylko z Rynku. Niestety, bo miłośnicy łańcuszków są poszkodowani.
Wymagania? Paradoksalnie nie mamy żadnych. Nie musimy mieć... No chociaż może jeden by się znalazl: zaangażowanie. Owce to miejsce dla turniejowych zakapiorów i tylko serducho do gry jest potrzebne. Wtedy wyniki robią się same i to jest właśnie piękne. Każdy gra jak chce, kiedy chce i ile chce. Ale jak jest ogłoszona akcja... turniejowe potwory budzą się do życia i klikają jak opętane :) Potem wracamy do szarości gry. To jest czas na lizanie ran i zwyczajowe płakowanie jak bardzo jest źle i niedobrze, bo armii nie ma, bo wzmocnień nie ma, a z iglicy portalowki lecą ;)
 

Magolcia

Zwiadowca
Witam serdecznie :)

Tym razem to mi przypadł zaszczyt pochwalenia Owieczek za kolejny rekord jaki popełniły...

Otóż obraliśmy sobie za cel miniony turniej magicznego pyłu należący do bractwa Expect us - ICE wynoszący 305 388. No i ponownie popsuliśmy grę... Założeniem było osiągnięcie 420-440k pkt, a co zrobiły dzielne Owieczki...?

A proszę bardzo: tak skupiły się na zwiadach, że przy okazji poprawiły turniejowy rekord świata o dokładnie 20136 pkt! :D

Zdobyliśmy w turnieju pyłu:
rekord pył.jpg

Rekord turnieju został pobity już w piątek, przy czym było jeszcze kilka osób, które nawet nie zaczęły zabawy :)

W sobotę z zachwytem przyglądaliśmy się jak cyferki idą w górę i w górę. Wszystkie Owieczki znalazły się w top 30 serwera i większość po raz kolejny poprawiła swój rekord życiowy!

Bohaterami tego wydarzenia są:

Goliatau 14040 rekord życiowy praktycznie podwojony!!!
dar87 15930 nowy rekord
rispetto 16728
Jemsik 17280 nowy rekord
cook 18090 nowy rekord
skuter 18300
matrix98 19170 nowy rekord
LukasArt 19980 nowy rekord
po8kaz 20520 nowy rekord
Joanna2 20520
Avintia 20790 nowy rekord
jestem444 20790 nowy rekord
MAORRDEN 21060 rekord życiowy praktycznie podwojony!!!
Kylar Stern 21060
Ttbest 21330 nowy rekord
Paracelsus 21600 nowy rekord
LeonARTo 21600 nowy rekord
JakeStyles 21870
gural92 21870 nowy rekord
KASJAN1987 22410 nowy rekord
Fenrir1 22680 nowy rekord
Maguzzi 25110
kikimora 27810
chris07070707 28080
Magolcia 28620 nowy rekord i pierwszy raz top1 serwera



Wszystkim gratuluję fantastycznych wyników i dziękuję za zaangażowanie i serducho jakie włożyliście w ten trudny, jakby nie było, turniej :)

Szczególne wyrazy uznania dla naszej Młodzieży: LukasArt, matrix98, Goliatau, MAORRDEN, którzy mimo krótkiego stażu w grze lub w Owcach wykręcili oszałamiające wyniki :D


Grać w gronie Owiec to niesamowita przygoda :)

Bo Owca brzmi dumnie!
 

Kylar Stern

Wędrowiec
Tak sobie przeglądałem ten wątek i znalazłem wpis sprzed dwóch lat jak się cieszyliśmy jak wbilismy na stali rekord 123K :D teraz taki wynik dałoby radę zrobić w 4 Owce ale emocje są takie same :) tak samo cieszymy się dobijając jeszcze 20K punktów do rekordu jak cieszyliśmy się dorabiając prowincję żeby wynik choć o 270 poprawić i to jest piękne :)
 

Magolcia

Zwiadowca
Coś się kończy, coś się zaczyna...
Jeden z naszych Kolegów musiał zakończyć grę, więc poszukujemy nowej Owieczki. (mimo, że w bractwie nadal widnieje 25 miast)
Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych walką w turniejach. W zasadzie nie ma znaczenia, w której rasie gościnnej jesteś, ważne są chęci i zaangażowanie :)
 

Magolcia

Zwiadowca
Witam wszystkich serdecznie :)

Przychodzę nieskromnie pochwalić Owieczki za serię rekordów, które popełniły w ostatnim czasie.

Ale od początku...

założyliśmy sobie jakiś czas temu żeby spróbować pobić wyniki wszystkich 9 rodzajów turniejów, w każdym cyklu robiliśmy 1 lub 2 takie akcje w zależności od poziomu trudności wybranych turniejów.

Ostatnim turniejem, który mieliśmy w kolejce był klejnot, a że francuskie bractwo Remember pokusiło się w lutym o odebranie nam rekordu marmuru to stwierdziliśmy, że fajnie będzie zrobić podwójną akcję.

Prowincji klejnotu mieliśmy dość żeby pobić wynik należący do Dragons (414k), więc postanowiliśmy zagrać vabanque na marmurze i pobić absolutny rekord rekordów:)

tyle wstępu, czas na wyniki naszych postanowień:)

Mówiąc krótko wszystko się udało! Rekord klejnotu ustaliliśmy na poziomie 515610 pkt, a marmuru na poziomie 655020pkt.

a teraz krótka historia pewnego rekordu wg Avintii:

start

13 skrzynka - 50 min

19 skrzynka - 1h 34 min (prawdopodobnie najszybsza 19 skrzynka w historii)

200k - 1h 58 min

250k - 2h 51 min

300k - 3h 52 min

400k - 14h 12 min

500k - 48h 09 min

510 150 stary rekord marmuru - 49h 01 min

527 238 stary rekord turniejowy - 52h 00 min

650 000 - 81h 21min

ostatnie godziny turnieju nie były już takie emocjonujące jak zazwyczaj, ponieważ każdy wcześniej zrobił wszystko co tylko się dało, każda Owieczka poprawiła (lub wyrównała) swój rekord życiowy.

Podsumowując na marmurze zbiliśmy łącznie 2426 prowincji, stoczyliśmy 14556 walk i średnio zdobyliśmy 26200pkt na osobę. Grać z TYMI ludźmi to prawdziwy zaszczyt i przyjemność, KAŻDY dał z siebie wszystko.

Jestem dumna, że mogę tu być i dzielić te emocje.

Bo Owca brzmi dumnie!
 

Maguzzi

Wędrowiec
Hejo! Wpadłem z małym ogłoszeniem:)

W Owieczkach pojawił nam się 1 wolny wakat. Jeśli gracie na S1 i czujecie gdzieś w głębi siebie, że turnieje to jednak są fajne i swoje kroki chcecie skierować w tę stronę to serdecznie zachęcam do złożenia podania.

A kogo szukamy... nie jest to takie proste do określenia. Na pewno nie szukamy kogoś kto myśli o ciepłej posadce w bractwie robiącym co tydzień 19 skrzynek i złoto w iglicy. Za to szukamy kogoś komu turnieje sprawiają radość, kogoś kto nie myśli "ło jeny znowu trzeba klikać..." tylko myśli "oł je za chwilę turek się zaczyna wreszcie będzie można klikać" :)

Wymagania są proste, wchodzenie na szczyt iglicy i dawanie z siebie wszystkiego jak przychodzi czas na nasze akcje:) Nie mamy żadnych limitów punktów, jak w bractwie wszystkich łączy jeden cel to limity nie są potrzebne, a jak ktoś potrzebuje odpoczynku to odpoczywa bez bata nad głową. Nieważne też czy jesteście w 3 czy w 19 epoce na każdym etapie można być lub stać się dobrym turniejowcem.

Jeśli jesteście zainteresowani podania składajcie najlepiej do naszej Arcy Magolci:)
 

Magolcia

Zwiadowca
Gdy emocje już opadną... ☺️
Dawno się nie odzywaliśmy, ale to co wydarzyło się w sobotę (a w zasadzie między wtorkiem a sobotą) zasługuje na kilka słów..
Otóż Owieczki poraz kolejny popsuły Elvenar..
W miniony turniej marmuru postanowiliśmy odbić rekord świata, który odebrali nam Francuzi z Remember.
Założeniem było pobicie rekordu, po cichu liczyliśmy na 750k, jednak nie daliśmy rady..
Nie daliśmy rady zatrzymać się na takim wyniku...
Obecny Rekord Świata to 803 250 pkt!
Wszyscy dali czadu i pobili swoje rekordy personalne!
Dziękuję wszystkim Owieczkom za ogrom pracy i czasu jaki włożyliście żeby ten wynik stał się rzeczywistością!
Fajnie być Owcą, bo Owca brzmi dumnie! ♥️
IMG_20230515_184345.jpg
 
Do góry