• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

polityka gry elvenar i dlaczego to gra dla masochistów

Status
Zamknięty.

Tajniakos

Paladyn
Za dwa lata jak poznasz mechanikę tej gry, bo na chwilę obecną wydaje się, że za wiele nie wiesz, to uwierz, że będziesz wstydził się tych swoich postów :D
Przebiłeś chyba wszystkich dotychczasowych asiorów :D Jesteś w topowym bractwie 9 miejsce na S2 i piszesz takie bzdury zamiast to skonsultować w bractwie? Masakra... Twój Arcy by to poczytał to z pewnością był by z Ciebie dumny :D
Toć małpa by zajarzyła, że plecie bzdury kiedy inny ją wyprowadzają z błędu a jeszcze inni mają z niej bekę a Ty dalej w zaparte :D Szacun za wytrwałość:)
 
Ostatnia edycja:

jakub357

Łucznik
Takie tematy na forum to chrapka dla niedźwiadków. Rzuć słowami polityka i masochizm, a już zaczyna dziać się coś fajnego.
Jeśli traktować taką dyskusję jako rozrywkę to myślę, że im więcej takich ogniw tym większy rozkwit aktywności forum.
Przypominają się mi stare czasy jak żarłem się z Dragomirą o to czemu nie wyskakują mi promki na diamenty +100% pięć lat temu.
Niech forum żyje i przyciąga płodne nasienie daj boże merytorycznych graczy, albo tych miłych, albo oratorskich a i pokręconych także.
Niech żyje forum!
 
I tak w to nie wierze bo to by nie zgadzało się z mechanika gry , skala trudności przeogromna a stosunek sił 60 :1 i wygrywasz -> to w to tym bardziej nie wierze .
Po tym poscie, podobnie jak kilku poprzednikow, nie tylko zaczynam wierzyc, ale wrecz utwierdzam sie w przekonaniu, ze dyskutujemy tu ze zwyklym trollem, ktory celowo probuje wywolac zadyme, bo czegos takiego nie sposob juz brac na powaznie.
Mam nawet bardzo konkretne wyobrazenie, o kogo moze chodzic... Mielismy tu takiego kolege, ktory juz niejednokrotnie szumnie zapowiadal koniec gry, a potem sie okazywalo, ze bez tej gry zyc jednak nie moze i zaczynal na zupelnie nowym koncie, przy tym juz jako swiezak wkrecal sie do bardzo dobrych bractw, bo graczem jest naprawde niezlym. Az sprawdzilem i tadam - zaprzestanie aktywnosci na koncie, o ktorym mysle, a poczatek aktywnosci konta @merlin73 dzieli tylko tydzien... Co za przypadek :) Pewnie niektorzy sie domysla, kogo mam na mysli.
Krotko mowiac, nie karmic trolla :)
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
A ja myślę , że marlin może mieć rację - to niemożliwe przecież , żeby ktokolwiek w tej grze mógł mieć więcej odkrytych i wywalczonych/wynegocjowanych prowincji niż 100 - przecież nie ma więcej prowincji a robić w turku więcej niż 30 punktów co turek , to totalny hardrok ;)
Acha - jest jeszcze iglica - nie można przejść całej iglicy - mechanika gry na to nie pozwala a twórcy gry tego pilnują :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ovocko

Rycerz
I tak w to nie wierze bo to by nie zgadzało się z mechanika gry , skala trudności przeogromna a stosunek sił 60 :1 i wygrywasz -> to w to tym bardziej nie wierze . Z braku czasu teraz tego nie sprawdzę , może w weekend jak będę miał trochę wolnego czasu .

A tak z ciekawości, skąd ci wyszedł stosunek 60:1 ?
 

BlossomValvi

Łucznik
A tak z ciekawości, skąd ci wyszedł stosunek 60:1 ?
E tam zaraz przedstawię wzór, po kolei
1. Znając wyczyny kolegi to 6 łuczników vs 1 żaba to 6:1
2. A ze poruszamy się na pograniczu informatyki i wiary to tu mamy 0 (brak wiary, 1 = wiara)
3. I tu już prosto łucznicy plus niewiara vs żaba to
6+0 vs 1 czyli 60:1
Q.E.D

Wzór jest tak samo prawdziwy jak reszta postów @merlin73
 

Deleted User - 198835

Guest
No i mamy Polskę , czyli puszczamy kawalerię i gromimy wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka za szybko
A i te żaby z drzew załatwiamy pierzastymi strzałami (pióra ze skrzydeł husarii) ;)
No i mamy mięsko na gulasz :)
 

merlin73

Wędrowiec
A tak z ciekawości, skąd ci wyszedł stosunek 60:1 ?
Witam mam trochę wolnego to mogę podyskutować . Ten stosunek sił podał chris że dochodzi do takiego momentu i ponoć z takim stosunkiem sił wygrywa , trzeba przejrzeć jego posty i sprawdzić gdzie to napisał ale to nie dawno na 3 , 4 stronie postu .
Mi też to się wydaje niewiarygodne ale tego nie sprawdziłem .

Co do krytykantów to bardzo ich lubię bo wiecie tym razem więcej mówicie o sobie niż o mnie :) jacy jesteście .

Ogólnie rzecz biorąc coś musieli zmienić dalej w ustawieniach gry bo inaczej nie jest możliwe przy tylu prowincjach wygrywać . Tak daleko nie jestem , to nie mogę nic powiedzieć na ten temat . Coś musieli zmodyfikować od któregoś rozdziału bo z mojego punktu widzenie nie jest to możliwe . Ta gra coraz bardziej przypomina hybrydę , polatali , pomieszali by z grubsza się zgadzało .

A teraz zacznę przeglądać statystyki i zobaczę jacy z was artyści :) .

Zacznę od waszego guru chrisa i już wstępnie widzę jego kłamstwo . Po pierwsze gra na różnych serwerach i nie jest tak że zdobywa wszystkie gwiazdki z turnieju na turniej ale raz zdobywa , nazbiera wojska weźmie bonusy do hp. i znów zdobywa i tak to się dzieję czyli tak jak przewidywałem . Gra nie dopracowana i nie można ciągle wygrywać wojskiem .

Nadal twierdze że to gra dla masochistów bo to o czym mówiłem widzę w statystykach.
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
Merlin - tak , jak media expert nie jest dla idiotów tak samo ta gra nie jest dla ciebie a biorąc pod uwagę twoje rewelację co do gry to i w stosunku do związków z kobietami nie masz żadnego doświadczenia - może je widziałeś , ale nie wiesz co to takiego :)
Nie obraź się czasami - to miała być pochwała ;)
 

merlin73

Wędrowiec
Merlin - tak , jak media expert nie jest dla idiotów tak samo ta gra nie jest dla ciebie a biorąc pod uwagę twoje rewelację co do gry to i w stosunku do związków z kobietami nie masz żadnego doświadczenia - może je widziałeś , ale nie wiesz co to takiego :)
Nie obraź się czasami - to miała być pochwała ;)
wybacz mam trochę samokontroli i to wykasowałem przed twoim wpisem , czasami emocje ponoszą ale mam to na uwadze .
 

Charlene

Szef kuchni
Witam mam trochę wolnego to mogę podyskutować . Ten stosunek sił podał chris że dochodzi do takiego momentu i ponoć z takim stosunkiem sił wygrywa , trzeba przejrzeć jego posty i sprawdzić gdzie to napisał ale to nie dawno na 3 , 4 stronie postu .
Mi też to się wydaje niewiarygodne ale tego nie sprawdziłem .

Co do krytykantów to bardzo ich lubię bo wiecie tym razem więcej mówicie o sobie niż o mnie :) jacy jesteście .

Ogólnie rzecz biorąc coś musieli zmienić dalej w ustawieniach gry bo inaczej nie jest możliwe przy tylu prowincjach wygrywać . Tak daleko nie jestem , to nie mogę nic powiedzieć na ten temat . Coś musieli zmodyfikować od któregoś rozdziału bo z mojego punktu widzenie nie jest to możliwe . Ta gra coraz bardziej przypomina hybrydę , polatali , pomieszali by z grubsza się zgadzało .

A teraz zacznę przeglądać statystyki i zobaczę jacy z was artyści :) .

Zacznę od waszego guru chrisa i już wstępnie widzę jego kłamstwo . Po pierwsze gra na różnych serwerach i nie jest tak że zdobywa wszystkie gwiazdki z turnieju na turniej ale raz zdobywa , nazbiera wojska weźmie bonusy do hp. i znów zdobywa i tak to się dzieję czyli tak jak przewidywałem . Gra nie dopracowana i nie można ciągle wygrywać wojskiem .

Nadal twierdze że to gra dla masochistów bo to o czym mówiłem widzę w statystykach.
Odwal się od Chrisa. Dopisujesz jakieś farmazony, które nie mają nic wspólnego z prawdą. Nigdy nie zrozumiesz czym jest strategia w tej grze- ona jest dla Ciebie za trudna. Ludzie Ci podsunęli poradnik turniejowy, do którego nawet nie zajrzałeś a tam znalazłbyś odpowiedź.
Jestem ciekawa jaką historię dopiszesz do mojego konta (głównego) - gram każdy turniej wojskiem z wynikami rosnącymi. Nie sprawia mi to żadnej trudności na wszystkich rodzajach turnieju, wręcz czekam na jakąś ścianę, ale na razie nie nadchodzi. Ogarnij podstawy, albo skończ grać, bo to Cię przerasta.
 

Deleted User - 198835

Guest
wybacz mam trochę samokontroli i to wykasowałem przed twoim wpisem , czasami emocje ponoszą ale mam to na uwadze .
To ta twoja samokontrola długo trwała - 42 minuty
Z racji , że jestem taki jaki jestem , to nie spytam się o rzecz oczywistą związaną z procesami myślowymi na tak poważnym poziomie
EDIT :
Nie chcem , ale muszem
dodać , że moja samokontrola zadziałała w trakcie pisania i wypuściłem tekst już w poważniejszej wersji , bez potrzeby zmian po czasie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ovocko

Rycerz
Witam mam trochę wolnego to mogę podyskutować . Ten stosunek sił podał chris że dochodzi do takiego momentu i ponoć z takim stosunkiem sił wygrywa , trzeba przejrzeć jego posty i sprawdzić gdzie to napisał ale to nie dawno na 3 , 4 stronie postu .

Wiesz, akurat do danych podawanych przez Chrisa bym się specjalnie nie przywiązywał, bo jemu zdarza się machnąć o wielkości rzędu 50%.

Co nie zmienia tego, że jakoś wyrabia te 30k + punktów, nawet jeśli nie robi tego co turniej.
Natomiast jest całkiem sporo graczy, którzy robią po kilkanaście tysięcy w każdym turnieju, a to jest grubo powyżej tego, co określasz tu "ścianą".

Przy czym nie rozumiem tutaj tego imperatywu by zawsze robić wszystkie dostępne prowincje w turnieju.
W sumie coraz mniej rozumiem o co ci właściwie w tym wątku chodzi - jeśli uważasz, że elvenar to gra dla masochistów, to sobie tak uważaj, w czym problem?
Podzieliłeś się tym spostrzeżeniem na forum (dzięki), ale co z tego ma wynikać?
 

Tajniakos

Paladyn
Nie karmić trola! ;) Mam nieodparte wrażenie, że ma większy ubaw z nas niż my z niego ;)
Doskonale zna mechanizmy gry... bo to farbowany lis :)
Gdyby był taki nieogarnięty to w 4 miesiące doszedł by do 8 rozdziału i robił by w turnieju 5k?
Na dodatek świadomie spycha rozmowę w dyskusji na inne tory co mu się niestety udaje...
Myślę, że to już odpowiedni moment na zamknięcie tego tematu bo patrząc na powyższe posty może się to lada moment przerodzić w pyskówkę i to nie koniecznie związaną z tematem...
 

BlossomValvi

Łucznik
A może nie, ktoś tu marudził ze jest cicho, wiec moze zacznijmy od kilku definicji:

1. Co jest tematem wątku? Bo oryginalny powinien być skasowany od reki jako łamiący regulamin w kilku punktach. A na razie mamy hydepark
2. Nawet jeśli to hydepark to i tak jest ogólnodostępny i jeśli administracja nie reaguje to należy prostować oczywiste bzdety intelektualne prowodyra.
3. By w ogóle zacząć dyskusje mniej więcej na temat to należy określić co to znaczy robić wszystkie prowincje? Bo dla jednego to 19 sztuk i jego maks a dla innego to tylko rozgrzewka bo ma 150, czyli jest to bardzo indywidualna sprawa. A jak je zrobie na jedna-dwie gwiazdki, bo tak potrzebuje do swojej strategii to je robię czy nie?

Ps. Spoźniłem się na posta przed edycja ;)
 
Wiesz, akurat do danych podawanych przez Chrisa bym się specjalnie nie przywiązywał, bo jemu zdarza się machnąć o wielkości rzędu 50%.
Hehe, powiedzial "Miszczu Obliczen Wszelakich" :D No nie wytrzymal bez proby wbicia mi szpili hehe.
Juz kiedys prosilem, by Ovocko konkretnie wskazal mi takie rzekome niescislosci, podobnie jak ja to robie w przypadku jego, pozal sie boze, obliczen, ale jakos nie byl w stanie podac takiego przypadku, woli rzucac takimi ogolnikami.

Co do stosunku sil 60:1, szanowny kolego Ovocko, to naucz sie czytac ze zrozumieniem :) Ani slowem nie wspomnialem o turnieju. O tym stosunku sil pisalem w kontekscie mapy swiata, bo taki stosunek sil ma sie w 27-28 kregu, a sposob zadania pytania (powiekszenia oddzialu, ogolna liczba prowincji itp.) wskazywal, ze o stosunek sil Merlin pytal raczej wlasnie w kontekscie mapy swiata.

A tak ogolnie to:
Nie karmić trola! ;)
Pelna zgoda :) Z Merlinem nie ma co dyskutowac, bo to nie jest dyskusja z jego strony, tylko celowe prowokowanie i trollowanie. To widac, slychac i czuc :)
 

Serengeti

Szef kuchni
To jest pierwszy raz kiedy żałuję, że oprócz guziczka "Ignoruj" dla użytkownika, nie ma takiego "Ignoruj" na cały wątek... :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry