• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Rozdział 20

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 198835
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 198835

Guest
Witajcie :)
Był czas , w którym zawrzała dyskusja o planowanym dodaniu 20 rozdziału na becie .
Coś się w tej sprawie posunęło tam do przodu ?
Coś nowego wiadomo , oprócz tego , co w ogłoszeniu się u nas pojawiło ?
Ciekawość ludzka u mnie się zagnieździła , dlatego takie pytanko wysmarowałem .
 

Deleted User - 198835

Guest
@Nusion wylukałem już Twojego posta , ale i tutaj przyda się info , bo nie każdy w tamtym dziale coś napisał , więc nie ma powiadomień , że się coś dzieje a tutaj widoczny rozdział jest w tytule
Dobrą robotę robisz z tym info o nowym rozdziale
@Charlene Wiem , ale liczę na graczy z bety - ja już skończyłem 19 rozdział i czekam a i coś dodaję w bractwie , chociaż nikłe , ale ciekawostki:)
Z ich opisu jakoś mi na myśl przychodzi , że może dużo many lecieć w następnym rozdziale a budynki w stylu rozdziału Leśne Elfy , ale w jesiennej kolorystyce , jak niektóre z nowych awatarów :)
 

Charlene

Szef kuchni
Many? Ja bym powiedziała, że unurytu i jak ktoś nie postawił Świątyni Duchów, to niech lepiej nadrobi. Widzę tylko to, co potrzebne do badań, ale czego trzeba do jakich produkcji to już niestety trzeba czekać. Widać, że ściągnęli styl z Amunów( w nich jest podłączenie budynków do 1lvl warsztatów/ rezydek). Na razie gracze Bety za specjalnie się nie śpieszą ;) ustawili avatary i tyle.
 

Deleted User - 198835

Guest
@Charlene Ten śpiew i mana z opisu mnie zmyliły
Postawiłem Valloryjską wieżę pieczęci , to unuryt z rezydek mi leci z monetami
@Nusion to przegapiłem ten fajny znaczek :)
 

Tajniakos

Paladyn
Z tego co widzę to w drzewku badań nie ma żadnych wymagań jeżeli chodzi o manę, ziarenka i unuryt. Natomiast na każdy budynek rasowy z Portalem włącznie trzeba już 127k Ziarenek. Można z tego wnioskować, że mana jak i unuryt może być potrzebny czy to do rozbudowy budynków rasowych lub też innych budynków stojących w mieście. Patrząc na ilości surowców potrzebnych w Drzewku badań i do postawienia osady sądzę, że troszkę przyjdzie nam w tym rozdziale posiedzieć:), dlatego życzę wszystkim dużo cierpliwości w przechodzeniu tego rozdziału :)
 

Charlene

Szef kuchni
@Charlene Ten śpiew i mana z opisu mnie zmyliły
Postawiłem Valloryjską wieżę pieczęci , to unuryt z rezydek mi leci z monetami
@Nusion to przegapiłem ten fajny znaczek :)
Mana jest potrzebna do budowy portalu - 2 miliony a tak to jej nigdzie w badaniach nie ma ( możliwe, że będzie potrzebna do produkcji czegoś np. w portalu czy osadzie oraz do rozbudowy manufaktur). Za to potrzeba bardzo dużo ziaren - 127k za 1 budynek osady( wszystkie są bez limitu) no i unuryt głównie potrzebny do produkcji wzniosłych towarów, które przewijają się w każdym badaniu w zacnych ilościach. Nie ma w ogóle zwykłych towarów, tylko żywe 1 i 2 sortu + wzniosłe, więc jak ktoś ma dobre źródło unurytu, to moim zdaniem może schować zwykłe manufaktury, jeśli ma problem z miejscem itp. EDIT: jednak nie schowa, bo są potrzebne do produkcji wzniosłych.
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Rozumiem że z rezydek Magicznych. Jakie są to ilości unurytu? Zadowalające?
Możesz sprawdzić w apce. Każdy cudak ma wpisane wartości efektu każdego poziomu dla danego miasta.
//
Już są pierwsze informacje odnośnie 20 rozdziału. Opracowanie to moje własne spostrzeżenia. Ktoś napisał na becie, że u nas rasa powinna być za 3 tygodnie- zobaczy się.

Portal - Gaj Harmonii, produkuje Bity muzyki ( z many+ unuryt) które są potrzebne do badań, oraz do produkcji w innych budynkach.

Odblokowujemy 3 pierwsze budynki:
- producent skrzypiec (T2)
- producent fletów (T3)
- producent perkusji (T1)
Każdy z nich ma mieć połączenie z danym rodzajem manufaktury ( T1, T2 lub T3) która może być 1 lvl.
Schemat jak z Amunów. Ilość nielimitowana. W tych budynkach produkujemy surowce potrzebne do dalszych badań ( skrzypce, flety, perkusje) które potrzebują Bitów oraz towarów żywych ( w badaniach są przestoje na Bity, ale i tak są potrzebne do produkcji, więc muszą być produkowane cały czas)
Czasy produkcji: 3h, 9h, 1d, 2d

Odblokowujemy manufaktury wzniosłych 3 sortu.

Badamy 3 nowe budynki, które mają mieć połączenie pośrednie lub bezpośrednie z portalem. Zwiększają produkcję Bitów w portalu ( coś jak osada w Konstruktach)
- zespół skrzypiec
- zespół fletowy
- zespół perkusyjny
One są potrzebne do rozbudowy portalu ( nie ma ich w badaniach)

Portal na 2 poziomie ( który jest daleko w badaniach) może produkować Pieśni potrzebne do dalszych badań + rozbudowy portalu i można wybrać produkcję z 3 wymagań ( chyba jak w przypadku Żywiołów, gdzie można było wybrać 1 z 5 kombinacji)

Brakuje informacji co zwiększa portalówka ( obstawiam, że to Bity) oraz co tam jest wymagane w tych zespołach, żeby uzyskać te Melodie, Akompaniament i Rytm do rozbudowy. Nie wiadomo jakie są wymagania do Pieśni.

EDIT: już jest informacja, że portalówka zwiększa Bity.

połączono//Urdur
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
Rozumiem że z rezydek Magicznych. Jakie są to ilości unurytu? Zadowalające?
Jak dobrze spojrzałem , to po 3 godzinach czekania na monety to z magicznych było 38 unurytu z 1 magicznej rezydki , ze zwykłej nieco mniej
 

Deleted User - 198835

Guest
Z tym unurytem mogłem się pomylić , jak chodzi o podane konkretne ilości
Tego jest 0,024% , czyli z każdej rezydki są setki tysięcy , a unurytu kilkadziesiąt po 3 godzinach ale na powiększenie zbiorów monet działa premia do kultury i czarowanie załapkowanych budynków kulturowych a za większą ilością monet idzie również większa ilość unurytu
Podaję wszystko jeszcze z 1 poziomu cudu :)
 

Charlene

Szef kuchni
Na Architekcie pojawiły się już budynki z nowej rasy :)) więc już wiemy prawie wszystko co chcemy. Jeszcze nie wiem jak się uzyskuje produkty do rozbudowy portalu :/ czekam na odp gracza z Bety.
 

skuter

Zwiadowca
Sa budynki Rasy( uwaga czesc jest w sekcji "Cultural"! ), Cuda, Produkukcja i Wojsko ( oj przywalili pop/Kul w Zbrojownie - chyba sobie daruje) Brak magicznych i pop/kult
 

Charlene

Szef kuchni
Jeszcze nie dostałam odp od gracza, ale ktoś napisał, że Zestawy są potrzebne do podniesienia portalu.Zrzut ekranu 2022-08-23 o 22.36.11.png
To by się w sumie nawet zgadzało z tym, co pisali Włosi. Na podniesienie na 2 lvl trzeba mieć po 1 budynku każdego rodzaju zestawu, na 3 lvl po 3 sztuki, a na 4 lvl po 6. Jeśli to prawda, to już wiadomo wszystko odnośnie nowego rozdziału :)
 
Do góry