• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Niezwyciężona armia

Status
Zamknięty.

merlin73

Wędrowiec
Witam
Znacie mnie z tego że często krytykuję grę za te błędy co ma w sobie . Oczywiście wy wszyscy macie mnie za dziwaka .
Niech będzie , zawsze zdroworozsądkowych jest mniej dlatego światem rządzą teraz wariaci co chcą ze wszystkich zrobić biedaków
by ludzie nie mieli innego wyjścia i pracowali w korporacjach . Realizują plan "nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy "

A teraz co do armii i gry jak każdy wie w każdej potyczce możesz utworzyć 5 oddziałów przeciw iluś tam oddziałom wroga .
Te 5 oddziałów wydaję się stałą w grze ale tak nie jest , możesz utworzyć więcej oddziałów niż 5 czyniąc swoją armię niezwyciężoną .
Za ten błąd to podziękuje twórcą a inni niech dochodzą jak to się robi , bo wszyscy wiedzą lepiej ode mnie :)
 

Deleted User - 198835

Guest
@merlin73 uważa nas za idiotów , przynajmniej większość ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 198835

Guest
Odpowiadacie jemu na jego bzdury a on coraz częściej tworzy nowe tematy zaśmiecając tym cały dział a na poważne tematy nie macie już sił i chęci a dodatkowo w tym nawale merlinowych tematów coraz ciężej znaleźć te normalne
Ludzie na poważnie chcą się czegoś dowiedzieć , to czekają czasami dłużej niż jest to warte a merlin ma odpowiedzi natychmiast i o to biega w tych jego tematach - zrobić awanturę za awanturą , żeby czymś zająć forumowiczów i pośmiać się z ich reakcji zaspamiając forum tak mocno , że nie idzie w tym znaleźć poważnych tematów a jak się już znajdzie , to wszyscy i tak mając dość tego jednego nie mają ochoty pisać już gdzie indziej i niech gracze se sami radzą
 

Ovocko

Rycerz
Witam
Znacie mnie z tego że często krytykuję grę za te błędy co ma w sobie . Oczywiście wy wszyscy macie mnie za dziwaka .
Oj tam, zaraz dzwiaka.
Bardziej takiego co ...

Niech będzie , zawsze zdroworozsądkowych jest mniej

... ma kompleksy większe niż Tatry, skoro potrzebuje się dowartościowywać tekstami jak ten powyżej.


Te 5 oddziałów wydaję się stałą w grze ale tak nie jest , możesz utworzyć więcej oddziałów niż 5 czyniąc swoją armię niezwyciężoną .
Za ten błąd to podziękuje twórcą a inni niech dochodzą jak to się robi , bo wszyscy wiedzą lepiej ode mnie :)

Wiesz, być może rzeczywiście dotarłeś do jakiegoś błędu, natomiast znając historię twoich postów obawiam się, że po prostu "odkryłeś" coś, o czym wszyscy od dawna wiedzą, tylko że znów używasz jakiegoś własnego słownictwa by to nazwać.
Tym bardziej, że jeszcze chwilę temu biadałeś, że docierasz z walkami do ściany, a nie widzę, by twoje turniejowe wyniki jakoś podskoczyły od tego czasu.

Podziel się "tajemnicą" to zobaczymy, ile jest warta :)

Chyba rację ma @Andrzej M , że starasz się po prostu zwrócić na siebie uwagę, jak nie w ten, to w inny sposób.
 

Tajniakos

Paladyn
Dajecie się wypuszczać jak dzieciaki... Po jakiego czorta karmicie Trola???
Sami go dokarmiacie i lament, że nowe prowokacje lecą...
Będą lecieć tak długo jak długo będziecie na nie odpisywać! Przestaniecie pisać i pokażcie, że jesteście mądrzejsi to i on przestanie... no chyba, że Wam pasują te gówno burze na 7 stron w każdym jego temacie.
 

Deleted User - 198835

Guest
Dokładnie @Tajniakos - jest tak , jak piszesz
Wiem , że ciężko się powstrzymać od skomentowania tych bzdur , bo sam ledwo się powstrzymuję , ale o to twórcy tematu chodzi , żebyście odpowiadali na jego zaczepki-prowokacje , żeby się pośmiać i jeszcze więcej pisać , a teraz coraz więcej tematów tworzy
Odpisujący jemu są współautorami całego tego niepotrzebnego spamu i steku jego bzdur
 

Ovocko

Rycerz
Odpisujący jemu są współautorami całego tego niepotrzebnego spamu i steku jego bzdur

Wyluzuj.
Jakby tu rzeczywiście był gąszcz wątków to bym się zgodził, ale w sytuacji gdy na pierwszej stronie połowa tematów dotyczy aktualizacji i innych tego typu frapujących spraw, nie ma to większego znaczenia.
Nie zaglądałem tu bodaj tydzień i w tym czasie pojawilo się raptem parę postów w spoilerach + info o wyzwaniu (o którym i tak było w spoilerach).

To forum od dawna jest w połowie martwe, gdyby nie tacy jak @merlin73 , nie było by nawet po co zaglądać. W sumie powinniśmy mu być wdzięczni, że je choć trochę ożywia ;)
 

Deleted User - 198835

Guest
@Ovocko - jak ma się pisać takie coś , to lepiej wcale nie pisać
A tak poza tym nowi gracze nie znający ludzi i tak nie rozpoznają kto pisze prawdę a kto bzdury i wybierają na chybił trafił i robią błędy w grze , które potem się mszczą na całym bractwie
@BlossomValvi - niestety temat jest tak sprytnie napisany , że moderatorzy mają związane ręce
 

Ovocko

Rycerz
@Ovocko - jak ma się pisać takie coś , to lepiej wcale nie pisać
A tak poza tym nowi gracze nie znający ludzi i tak nie rozpoznają kto pisze prawdę a kto bzdury i wybierają na chybił trafił i robią błędy w grze , które potem się mszczą na całym bractwie

Etam.
Po pierwsze gracz, który bezmyślnie kopiuje zasłyszane na forum porady i tak nie jest dobrym materiałem do bractwa. Przewinęło mi się przez bractwo parę osób, które wcielając w życie mawet całkiem sensowne porady potrafiły zrobić to tak, że wyszło na opak.
Po drugie, na forum są bzdury większego kalibru i nikt z tym nic nie robi, co więcej, niektóre z nich dalej - choć dawno się zdezaktualizowały a czasem nigdy nie były prawdziwe - są promowane jako słuszne i zasadne.
Po trzecie wrescie, nie bądźmy jak samozwańczy "szeryfowie drogowi", którzy zabierają się za uczenie innych jak jeździć, choć sami są mocno na bakier ze znajomością przepisów. Od tego są na forum admini (a na drodze policja) żeby reagować jeśli trzeba. Jeśli nie reagują, widać uważają, że jest OK
 

Deleted User - 198835

Guest
@Ovocko przejrzałem trochę ostatnie tematy na forum i nie widziałem Twoich podpowiedzi w tematach w których ktoś o coś pytał , ale tam gdzie awantura tam i Ty się pojawiasz
Przejrzyj ten temat - większość wypowiedzi , to takie , które wnioskują o nie odzywanie się na tego typu zaczepki a to nie tylko w tym temacie
Dziękuję , ale ja wymiękam w takim razie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

BlossomValvi

Łucznik
@Ovocko - jak ma się pisać takie coś , to lepiej wcale nie pisać
A tak poza tym nowi gracze nie znający ludzi i tak nie rozpoznają kto pisze prawdę a kto bzdury i wybierają na chybił trafił i robią błędy w grze , które potem się mszczą na całym bractwie
@BlossomValvi - niestety temat jest tak sprytnie napisany , że moderatorzy mają związane ręce
Jak sprytnie?
Mam kompa i jest upał, więc "Zasady Forum":
§2
Językiem forum jest polski. Posty napisane w innych językach będą usuwane.

Tu akurat pisze w miarę po polsku, bo w innych wątkach jak sam to określił "czytelnik ma się domyśleć co autor miał na myśli". Za to dalej mamy perełki:

§3
Surowo zabrania się umieszczania treści:
  • (...)
  • obraźliwych; używanie w stosunku do innych Użytkowników wyrazów powszechnie uważanych za obraźliwe, okazywanie innym Użytkownikom pogardy, poczucia wyższości lub braku szacunku,
  • za zamieszczenie treści będzie się również uważać zamieszczenie jej w jakiejkolwiek niebezpośredniej formie, tj. ukrytej, przekręconej, zaszyfrowanej.

§4
Zabrania się tzw. spamowania, tj.:
(...)
  • udzielania się w dyskusjach w sposób niewiele lub nic do nich nie wnoszący, pisania jedno- lub dwuwyrazowych komentarzy,
(...)
§5
Zabrania się rozpoczynania i kontynuowania tzw. offtopów, tj.:
  • zamieszczania postów odbiegających od głównego wątku bądź kontynuowania dyskusji, która zeszła ze swoich torów,
  • wykorzystywania forum publicznego do rozmów prywatnych, dialogów; wszczynania kłótni, prowokowania do nich lub samego tylko uczestnictwa; sprawy tego typu należy załatwiać poprzez prywatne wiadomości,
§9
Zabrania się celowego wprowadzania innych Użytkowników w błąd. Dotyczy to również podszywania się pod administrację w jakiejkolwiek formie.

(...)


Kary i ostrzeżenia

§16
Moderatorzy mogą przyznać Użytkownikowi ostrzeżenie lub karę za brak poszanowania dla regulaminu forum, regulaminów poszczególnych działów oraz za:
  • brak poszanowania dla tzw. netykiety
  • lekceważenie lub niestosowanie się do uwag i sugestii moderatorów i administratorów
  • nagminne okazywanie innym Użytkownikom pogardy, braku szacunku
  • wyjątkową niedbałość o język, zwłaszcza poprzez nagminne łamanie zasad ortografii
  • wszelkie inne działania, które w ocenie moderatora utrudniają innym korzystanie z forum

Uff to można sobie wybierać czy autor pisze nic nie wnosząc do dyskusji, offtopuje czy celowo wprowadza w błąd (niepotrzebne skreślić). Trollowanie podpada pod netykietę i ogólnie brak szacunku
 

Ovocko

Rycerz
@Ovocko przejrzałem trochę ostatnie tematy na forum i nie widziałem Twoich podpowiedzi w tematach w których ktoś o coś pytał , ale tam gdzie awantura tam i Ty się pojawiasz

I co w związku z tym?
Biorąc pod uwagę, że "tematy w których ktoś o coś pytał" na pierwszej stronie są dokładnie dwa (jeden o przejściu iglicy, a drugi o tym jak sprawdzić limit) do tego jeden jest sprzed prawie dwóch miesięcy, nie widzę w tym jakiejś sensacji. :cool:

Ty sam udzielesz się tylko w jednym z nich, do tego w sposób łamiący regulamin (§4 - Zabrania się (...) udzielania się w dyskusjach w sposób niewiele lub nic do nich nie wnoszący, pisania jedno- lub dwuwyrazowych komentarzy), przy czym jedna sprawa to treść posta, a druga to fakt, że zajmuje on znacznie mniej miejsca niż Twoja sygnaturka, którą również w zasadzie można podciągnąć pod spam (do ogłoszeń na temat naboru są osobne subfora)

Nie uważasz, że uwaga, którą raczyłeś rzucić pod moim adresem, Ciebie samego dotyczy co najmniej w taki sam sposób?

Przy czym jakbyś nie zauważył, to sam założyłem w ciągu tych dwóch miesięcy jeden temat dotyczący limitów w przygodach.
Obawiam się więc, iż twierdząc, że "udzielam się tylko w wątkach gdzie awantura" łamiesz paragraf 9 regulaminu.

Nie zauważyłem też, abyś sam wykazywał się podobną aktywnością...


Przejrzyj ten temat - większość wypowiedzi , to takie , które wnioskują o nie odzywanie się na tego typu zaczepki a to nie tylko w tym temacie

Jednocześnie autorzy tychże sami się jak najbardziej w tych wątkach udzielają i komentują. Nie uważasz, że jest to ciut niekonsekwentne?
A przecież wystarczy autora wrzucić do listy ignorowanych żeby mieć spokój, zamiast zaglądać do cudzych garnków.

To właśnie takie nieustanne pouczanie innych co powinni robić i jak powinni myśleć doprowadziło to forum do sytuacji, którą mamy obecnie: na 18 wątków z pierwszej strony na palcach jednej ręki można policzyć te, które rzeczywiście by coś wnosiły, zaś najstarszy temat jest sprzed dwóch miesięcy (czyli średnio wątek pojawia się raz na 3,3 dnia, a odliczając te zakładane przez adminów to niemal raz na tydzień).

W zasadzie wątki merlina ratują sytuację, bo gdyby nie one, to na pierwszej stronie mielibyśmy wątki sprzed trzech miesięcy.
Tętni tu życiem po prostu... :D:D
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
Forum ma służyć grze i pomocy wzajemnej , a forum to całość ze wszystkimi działami - teraz piszemy w jednym z działów forum a są jeszcze inne działy - na przykład "Pomocna dłoń"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
I kolejny temat, który zamienia się w pyskówkę. Gdybym miała każdemu przydzielać punkty za złamanie regulaminu, to bardzo szybko Forum by opustoszało ;) Nie wspominając o tym, że wywołałoby to oburzenie, że nie można tu nic napisać co nie pasuje adminom.
Jeżeli niektórym brakuje silnych emocji, to polecam obejrzeć jakiś thriller albo horror, a nie rozpoczynać kolejne kłótnie o pietruszkę. Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry