• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

RELAKS. - REKRUTACJA

Status
Zamknięty.
REKRUTUJEMY! Może pograsz z nami? Było by nam miło. Będąc w bractwie masz wiele więcej możliwości, choćby udział w turniejach czy przygodach a za to bonusy. U nas ciągle coś się dzieje, ale bez zbędnej spiny, jak w nazwie, RELAKS – wiele możesz, nic nie musisz. Szukamy fajnych, znaczy mających chęć na wspólną zabawę graczy. Jak Ci się nie spodoba zawsze możesz zrezygnować, ale może do tego niedojdzie.
 
Zapraszamy do RELAKSU. Może pograsz z nami? Było by nam miło.

BĘDĄC W BRACTWIE MASZ WIELE WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI. Korzystnie, bez prowizji kupca, wymieniasz surowce. Tylko będąc w bractwie możesz uczestniczyć w turniejach czy przygodach bractwa a za to są nagrody. Używając zdobytych trofeów dużo szybciej rozwijasz swoje miasto, szybciej pniesz się w rankingach, ale to już zapewne wiesz.

U NAS JEST LUZIK; żartujemy, wymieniamy się doświadczeniami i takie tam. Zawsze coś się dzieje.

NICZEGO NIE NARZUCAMY. Nazwa bractwa „RELAKS” zobowiązuje. Mało takich bractw. Wystarczy nam, że chcesz grać.

POMAGAMY W ROZWOJU LICZĄC NA WZAJEMNOŚĆ - NO BO JAK INACZEJ.

NIC NIE MUSISZ – WIĘCEJ MOŻESZ. Nic nie musisz, ale niemal standardem u nas jest nawet codzienna pomoc sąsiedzka, bo to nic nie kosztuje a pozwala rozwijać się i Tobie, i Bractwu. Do turnieju zapewne też wejdziesz, bo i ekipa fajna, i całkiem sensowne nagrody. Zdobywamy po kilkanaście skrzyń. Najlepiej przeczytaj opis Bractwa. Tam jest wszystko.

Jest luzik a mimo to JESTEŚMY KLASYFIKOWANI W PIERWSZEJ 50-TCE NA PONAD 3000 BRACTW. Nam po prostu chce się grać i czerpiemy z tego radość. Sprawdź!

Serdecznie zapraszamy! Spróbuj, zapewne Ci się spodoba, a jak nie... zawsze możesz odejść, ale nie wierzę, że do tego dojdzie.

Arcymag
 

DeletedUser5197

Guest
Dziękuję, za zaproszenie rozejrzę się, ale niczego nie obiecuję. W moim obecnym bractwie jestem, magiem a to zobowiązuje, dla tego bractwo które nie ma konkretnych wymagań co do sposobu gry długo się razem nie utrzyma. Sprawdzę co i jak i dam znać
 
Ciekawa uwaga co do zasad gry w moim Bractwie. Też o tym myślę, nie chciałbym jednak zatracić przyjemności grania. Wymogi są, ale nieuciążliwe i nie wszystkie skodyfikowane, raczej zwyczajowe.
Ja też zapewne nie rezygnowałbym z funkcji maga.
POWODZENIA!
 

DeletedUser5197

Guest
Sorki trochę mi się pomerdało ze światami, ale na tym świecie akurat nie jestem magiem. Jednak sprawdziłem co, nieco moje bractwo kwalifikuje się w pierwszej trzydziestce, wy jesteście na pięćdziesiątym czwartym miejscu. Cofanie się do tyłu? no nie wiem, jakoś mi to nie podchodzi ale fakty są takie że jestem jeszcze słabo rozwinięty strukturalnie i każda wiedza o grze się przydaje. Po wydarzeniu jak macie miejsce wyślijcie zaproszenie.
 
Zapraszamy do RELAKSU. Może pograsz z nami? Było by nam miło, ale uwaga, SZUKAMY TYLKO AKTYWNYCH GRACZY. Jeżeli chcesz poleżakować, nie włączysz się w życie Bractwa to lepiej daj sobie spokój.

BĘDĄC W BRACTWIE MASZ WIELE WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI. Korzystnie, bez prowizji kupca, wymieniasz surowce. Tylko będąc w bractwie możesz uczestniczyć w turniejach czy przygodach bractwa a za to są nagrody. Używając zdobytych trofeów dużo szybciej rozwijasz swoje miasto, szybciej pniesz się w rankingach, ale to już zapewne wiesz.

U NAS JEST LUZIK; żartujemy, wymieniamy się doświadczeniami i takie tam. Zawsze coś się dzieje.

NICZEGO NIE NARZUCAMY. Nazwa bractwa „RELAKS” zobowiązuje. Mało takich bractw. Wystarczy nam, że chcesz grać.

POMAGAMY W ROZWOJU LICZĄC NA WZAJEMNOŚĆ - NO BO JAK INACZEJ.
WYMAGANIA MAMY MINIMALNE. Standardem u nas jest nawet codzienna pomoc sąsiedzka, bo to nic nie kosztuje a pozwala rozwijać się i Tobie, i Bractwu. Zdecydowana większość z nas włącza się do turniejów bo i ekipa fajna, i całkiem sensowne nagrody. Limit punktów do zdobycia jest symboliczny. Najlepsi przekraczają go 7-miokrotnie, większość 4, 5 razy. Zdobywamy po kilkanaście skrzyń. Najlepiej przeczytaj opis Bractwa. Tam jest wszystko.

Jest luzik a mimo to JESTEŚMY KLASYFIKOWANI W PIERWSZEJ ok 50-TEGO MIEJSCA NA PONAD 3000 BRACTW. Nam po prostu chce się grać i czerpiemy z tego radość. Sprawdź!

Serdecznie zapraszamy! Spróbuj, zapewne Ci się spodoba, a jak nie... zawsze możesz odejść, ale nie wierzę, że do tego dojdzie.

Arcymag
 
Dalej poszukujemy aktywnych graczy. Zaznaczam AKTYWNYCH czyli takich, którym się chce grać. Coraz o nich trudniej. Rozpoczynającym oferujemy pomoc, grającym dłużej; turnieje na 10+, trofea w Iglicy, koordynowane przygctwa bractwa i fajną atmosferę. Szczegóły znajdziesz na początku wątku.
Wyślijcie zgłoszenie.
ZAPRASZAMY!
 
Status
Zamknięty.
Do góry