• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dowolny przycisk dla akceptacji skrzynki nagród

Jestem za skrótem klawiszowym do zamykania komunikatu o skrzynce nagród:

  • Tak

    Głosy: 6 60,0%
  • Nie

    Głosy: 4 40,0%

  • W sumie głosujących
    10

jakub357

Łucznik
Dowolny przycisk dla akceptacji skrzynki nagród z motywek.

Pomysł jest rozwinięciem ulepszenia systemu POMOCY SĄSIEDZKIEJ, poruszonym w wątku ,,Skrót klawiszowy do pomocy sąsiedzkiej" TUTAJ
Naciśnięcie dowolnego klawisza na klawiaturze, lub dowolnego miejsca myszką na ekranie gry, zamykałoby komunikat o przyznanej skrzynce. Przyspieszyłoby to system, nie trzeba celować myszką w kafelek do zamknięcia okna komunikatu.
Proszę o oddanie głosu, a osoby zainteresowane również o oddanie głosu w podlinkowanym temacie.

Jeśli liczba głosów za zmianą wypadnie przeważająco, to proszę @Urdur o scalenie wątków i zgłoszenie pomysłu całościowo.
 

Zarie

Zwiadowca
Zagłosuje na tak...ale widze, że Ty już przesadnie brniesz w te skroty. Kazdego dnia pojawiaja się aż TRZY skrzynki z pomocy. Są dużo ważniejsze pomysły do zgłoszenia niż taka pierdoła.
 

jakub357

Łucznik
że Ty już przesadnie brniesz w te skroty
Jeśli mam ujawnić, jak chciałbym żeby to wyglądało według mojej wizji, to skróty klawiszowe byłyby w każdym możliwym miejscu.
Uważam, że drobne elementy wpływają na całokształt i diabeł tkwi w szczegółach. Skoro zależy nam na najwyższej jakości rozgrywki, to takie kosmetyczne pierdoły też są ważne. Chociażby w Wordzie posługuje się dużą ilością skrótów, również tych trójklawiszowych, i stąd może jakoś naturalnie wynika z tego moje pragnienie zawarte w tym pomyśle.
W każdym razie dziękuję Zarie za poparcie i zrozumienie
 

Deleted User - 198835

Guest
W tej grze przydałoby się najpierw usunąć błędy , bo dużo ich jest - w Wordzie nie ma tego
Ostatnio jak chcę wystawiać u kupca ofki , to po resecie jednych towarów muszę wyjść z kupca , żeby wstawić inne pary , błąd jest również w walkach w turnieju - często po walce zacina się coś i nie widać okienka z info o nagrodach a dana prowincja widoczna jest jakby nie było walki/negocjacji
Te drobne kosmetyczne pierdoły , jak sam je nazwałeś nie są aż tak istotne , jak naprawa niektórych błędów , lub inne niedogodności , które istnieją
 
Do góry