• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Co się dzieje z Elvenstats??

Klops

Rozbójnik
Po powrocie do regularnej gry, zauważyłem, że elvenstats ma duże problemy z aktualizacją danych. Aktualnie wydaje mi się, że stoi w miejscu. Aktualizacja statystyk dla pojedynczych graczy zatrzymała się na:

27.11 - wykres rozwoju miasta
6.12 - wykres turniejowy pojedynczego gracza, dodatkowo pominięty został turniej zwojów z 29.11
11.12 - wykres rozwoju bractwa
17.12 - wykres turniejowy bractwa, również pominięty turniej zwojów z 29.11

Czy strona przechodzi powoli w stan spoczynku, jak kiedyś elven gems of knowledge? Czy jest to spowodowane okresem świąteczno-noworocznym? Pytam bo jet to dla mnie bardzo ważny dodatek do gry, ze względu na pełnione funkcje w bractwie.
 

Aras Dynas

Wędrowiec
Po powrocie do regularnej gry, zauważyłem, że elvenstats ma duże problemy z aktualizacją danych. Aktualnie wydaje mi się, że stoi w miejscu. Aktualizacja statystyk dla pojedynczych graczy zatrzymała się na:

27.11 - wykres rozwoju miasta
6.12 - wykres turniejowy pojedynczego gracza, dodatkowo pominięty został turniej zwojów z 29.11
11.12 - wykres rozwoju bractwa
17.12 - wykres turniejowy bractwa, również pominięty turniej zwojów z 29.11

Czy strona przechodzi powoli w stan spoczynku, jak kiedyś elven gems of knowledge? Czy jest to spowodowane okresem świąteczno-noworocznym? Pytam bo jet to dla mnie bardzo ważny dodatek do gry, ze względu na pełnione funkcje w bractwie.
odpowiedzi na pytania nie znam ale w indywidualnych wynikach nie ma też wrześniowego zwoju, październikowego jedwabiu, ostatniego eliksiru i pyłu ;-)
 

Deleted User - 198835

Guest
Statsy kuleją już od lata , przynajmniej jak chodzi o polskie serwery
Nawet moje konto nie ma wszystkich bractw , w których byłem
Już wcześniej był ktoś , kto na forum się pytał dlaczego nie ma statystyk indywidualnych w turniejach od kilku tygodni w tamtym okresie - podpowiedziano mu , żeby pisał do twórcy i zaoferował się , że tak zrobi - przydałoby się tamten temat odświeżyć pytaniem do autora , czy wówczas pisał do twórców
Jutro spróbuję odnaleźć temat i napisać tam pytanie o tamtą sprawę
Co do elvengejms to nie prowadzą już nowinek eventowych a w to miejsce wszedł iDavis
Szkoda by było stracić tak dobre narzędzie
 

Deleted User - 198835

Guest
@Charlene , bo to jest pierwsze pytanie i może ktoś już pisał a dodatkowo tutaj pisze się po naszemu a nie w obcym języku i tutaj dostaje się odpowiedź a nie na mejla , w którym jest mase spamu i łatwo przegapić odpowiedniego mejla prezed skasowaniem
 

miriella

Zwiadowca
u mnie wszystko jest aktualne , akurat weszłam sprawdzić , wszystko się zgadza , sprawdziłam Klops i Andrzej M i siebie
 

Tolka1345

Zwiadowca
Też korzystam z tej stronki i raczej jest aktualna :)
A dodatkowo muszę się Wam pochwalić zdobyliśmy z moją banda pierwsze 19 skrzynek jestem z nich bardzo dumna ponieważ porobili świetne wyniki indywidualnie ale tez jako bractwo jesteśmy na trzecim miejscu w rankingu na serwerze. (a to można sprawdzić tylko na Elvenstats:))
 

Klops

Rozbójnik
Średnia turniejowa to wynik ostatniego turnieju z wykresu, podobnie jest u @miriella. U @Tolka1345 średnia turniejowa to, średnia z dwóch ostatnich turniejów. U wszystkich dalej zgubione 3 turnieje. Przynajmniej wykresy rozwoju miasta się zaktualizowały, a tym samym można sprawdzić aktywność graczy, bądź jej brak. Więc jest delikatna poprawa :)

Nie wiem czemu pytacie na forum, skoro to strona zewnętrzna i na ich stronie jest możliwość kontaktu, więc nie lepiej napisać do nich bezpośrednio?

@Charlene , bo to jest pierwsze pytanie i może ktoś już pisał a dodatkowo tutaj pisze się po naszemu a nie w obcym języku i tutaj dostaje się odpowiedź a nie na mejla , w którym jest mase spamu i łatwo przegapić odpowiedniego mejla prezed skasowaniem

Maila do elvenstats napisałem do dzisiaj nie ma odpowiedzi, na amerykańskim forum znalazłem informacje, że to strona zarządzana przez jakiegoś gracza i być może okres świąteczno-noworoczny wpłynął na płynność działania elvenstats
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
Ano nadal nie działa jak powinno , dlatego się pytam
 
Do góry