• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Uwaga na tego gracza

Witam,
Jeśli chcecie mieć spokój,bez spamu i chamskich odzywek to nie przyjmujcie tego gracza Lord Spamer do swoich szeregów. Gracz ten spamuje w wiadomościach i wyzywa oraz nie chce dostosowywać się do zasad . Akurat jest przygoda ,a gracz ten tylko przeszkadzał i jeszcze mego zastępcę wyzywał za to,że prosił go o spokój.
 

Deleted User - 198835

Guest
Sorki , że w tym temacie , bo ja chcę ostrzec przed LadyBlue , ale ona gra na pl1 - właśnie wyleciała z bractwa - robiła awanturę , że nie pozwoliłem jej wstawiać niekorzystnych ofek a grają w moim bractwie ludzie z kontami dużo mniejszymi niż ona - wróciła do gry po 2 latach , udaje , że przejęła konto od koleżanki i chce się nachapać cudzym kosztem odrabiając dwuletnią nieobecność i nie patrzy , że na jej ofertach mogą się naciąć ludzie z bractwa chcący pomóc swoim
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
@Andrzej M jeśli osoba przejęła czyjeś konto, to należy to zgłosić do Supprtu. Jeśli osoba gra na PL1 to tam możesz założyć odpowiedni temat.
 

Deleted User - 198835

Guest
@Urdur ta osoba tak twierdzi tylko , ale z rozmów to za dużo wie o grze jak na nową osobę , dlatego napisałem , że udaje - opinia o jej udawaniu jest nie tylko moja , ale też jeszcze przynajmniej dwojga ludzi z mojego bractwa - gdybym był mniej pewien , że mijała się z prawdą o przejęciu konta , to najpierw zgłosiłbym ten fakt a ją samą już wcześniej usuną z bractwa
Jest teraz w innym bractwie działającym mocniej na grze i ze starszymi graczami - albo znowu i tam wyskoczy z czymś i wtedy ludzie stamtąd dadzą ostrzeżenie tym razem we właściwym dziale , albo to był jedyny wyskok z jej strony a wtedy nie ma tematu
 

KatieKate

Zwiadowca
Sorki , że w tym temacie , bo ja chcę ostrzec przed LadyBlue , ale ona gra na pl1 - właśnie wyleciała z bractwa - robiła awanturę , że nie pozwoliłem jej wstawiać niekorzystnych ofek a grają w moim bractwie ludzie z kontami dużo mniejszymi niż ona - wróciła do gry po 2 latach , udaje , że przejęła konto od koleżanki i chce się nachapać cudzym kosztem odrabiając dwuletnią nieobecność i nie patrzy , że na jej ofertach mogą się naciąć ludzie z bractwa chcący pomóc swoim
U nas też jest gracz, który wystawia nieuczciwie oferty 1:5. I jest całkiem wysoko. Zwracaliśmy mu uwagę i nic, nadal gra nieuczciwie. Wrr...
 

Klops

Rozbójnik
U nas też jest gracz, który wystawia nieuczciwie oferty 1:5. I jest całkiem wysoko. Zwracaliśmy mu uwagę i nic, nadal gra nieuczciwie. Wrr...

Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego niekorzystny stosunek surowców w ofercie nazywany jest nieuczciwym :)? nikt nikogo nie zmusza do ściągania takich ofert? Wśród moich sąsiadów jest kilka osób co wystawia takie oferty, i wiszą one naprawdę długo, nikt nie klika bo są nieopłacalne - ale nieuczciwe?
 

KatieKate

Zwiadowca
Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego niekorzystny stosunek surowców w ofercie nazywany jest nieuczciwym :)? nikt nikogo nie zmusza do ściągania takich ofert? Wśród moich sąsiadów jest kilka osób co wystawia takie oferty, i wiszą one naprawdę długo, nikt nie klika bo są nieopłacalne - ale nieuczciwe?
Chyba jestem idealistką zatem, bo dla mnie one są po prostu nieuczciwe. Od razu czuję niechęć do takiej osoby, zakładam, że w życiu postępuje podobnie. Taki cwaniak.
Ponadto zawsze można się pomylić i z rozbiegu ściągnąć ofertę 5000: 25000.
Inna sprawa, myślę sobie, że taki gracz coś ma mało rozumu. Oferty wiszą i wiszą, a on/ona wciąż je wystawia.
No chyba, że liczy na to, że ktoś ściągnie przez nieuwagę. I to też dla mnie jest nie fair.
EDIT I to nie jest gracz początkujący, rozdział Elvenarowie chyba, cuda ładnie rozbudowane. U hurtownika może towary kupować. ;)
 
Do góry