• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Sezonie Snów.

Deleted User - 198835

Guest
Zrozumiałem , że te sezony mają być zamiast odrzucanych zadań bocznych
Dobrze to rozumiem ?
 

Deleted User - 198835

Guest
To znaczy , że to dalszy ciąg zamiany gry z wiadomych zadań i nagród na losowość wszystkiego
 

miriella

Zwiadowca
no jak na razie Sezon nie wyeliminował zadań rotacujnych ,jak na razie , ale u mnie doszło zadanie z Kociołka , przeoczyłam to w zapowiedziach czy o zadaniach do Kociołka nic nie było ?
 

Nusion

Kapłan
no jak na razie Sezon nie wyeliminował zadań rotacujnych ,jak na razie , ale u mnie doszło zadanie z Kociołka , przeoczyłam to w zapowiedziach czy o zadaniach do Kociołka nic nie było ?
Zadania z kociołkiem weszły wraz z wprowadzeniem kociołka, trzeba było jednak pominąć/zaliczyć jakieś rotacyjne, żeby się to z kociołka pokazało.
Jak skończysz zadania z kociołkiem, to rotacyjne znikną całkiem.
 
Ostatnia edycja:

Josta

Wędrowiec
w "sezonie snów" ukończyłam wszystkie nagrody dzienne i "zdobyłam" trzecią nagrodę -ludibria ventus, "zdobyłam" ale nie mogę jej odebrać, niby odblokowana ale jest na niej kłódka. Rozdział gry jest właściwy, płatków mam więcej a nagrody nie można zebrać. Ktoś wie o co chodzi ???
 

miriella

Zwiadowca
pewnie to ta co potrzebna jest przepustka sezonowa ,czyli wykupienie jej za diamenty , powinna być nad nią taka czterolistna koniczynka
 

Josta

Wędrowiec
Taak, nożna to nazwać koniczyną :) no ale za 3000 diamentów to jej nie wezmę. Nie jest warta 300 jak dla mnie. Dzięki za wyjaśnienie :) człowiek patrzy i patrzy i odkrywa, że ślepy jest :)))
 

Tolka1345

Zwiadowca
Josta po pierwsze gdybyś doczytała chyba że ja coś pokreciłam ale kupujesz przepustke raz i odblokowujesz wszystkie nagrody
chyba bo t brzmi tak
"po aktywacji przepustki sezonowej możesz odebrac wszystkie odblokowane do tej pory nagrody premium"
i w sumie dlatego czekam na koniec sezonu ba becie bo boje sie ze odblokuje tylko te ktore zdobyłam a nastepne znowu bede musiała kupic za diaksy :)
 

Josta

Wędrowiec
Ależ napisałam że ślepa jestem :) i nie doczytałam na początku... wiem, że raz kupuję przepustkę i odbiorę sobie za nią wszystkie jakie dam radę odblokować. Obejrzałam wszystkie "przepustkowe" nagrody do końca wydarzenia i DLA MNIE nie są aż tyle warte. Co wcale nie znaczy, że dla innych też tak jest. Każdy gra i decyduje za siebie.
 

blazius1

Paladyn
Cztery razy zaczynałem budowę miasteczka i zawsze było tak, że mechanika i nagrody z zadań rotacyjnych z linii fabularnej i tych drugich dawała na początku przyspieszony rozwój miasteczka. Było to po prostu najlepsze na tym najwcześniejszym etapie źródło najpotrzebniejszych zasobów. Monet i narzędzi.

To teraz tak nie będzie?
 

miriella

Zwiadowca
Cztery razy zaczynałem budowę miasteczka i zawsze było tak, że mechanika i nagrody z zadań rotacyjnych z linii fabularnej i tych drugich dawała na początku przyspieszony rozwój miasteczka. Było to po prostu najlepsze na tym najwcześniejszym etapie źródło najpotrzebniejszych zasobów. Monet i narzędzi.

To teraz tak nie będzie?
no nie ma tych rotacyjnych zadań , chciałam cos sprawdzić , i odrzuciłam no i znikły rotacyjne , tak jak Nusion powiedziała
 

Tajniakos

Paladyn
Cztery razy zaczynałem budowę miasteczka i zawsze było tak, że mechanika i nagrody z zadań rotacyjnych z linii fabularnej i tych drugich dawała na początku przyspieszony rozwój miasteczka. Było to po prostu najlepsze na tym najwcześniejszym etapie źródło najpotrzebniejszych zasobów. Monet i narzędzi.

To teraz tak nie będzie?

Kociołek w grze dostępny jest od badania z rozdziału V , więc do momentu jego odblokowania zadania rotacyjne powinny być widoczne jak dotychczas :)
 

Nusion

Kapłan
Kociołek w grze dostępny jest od badania z rozdziału V , więc do momentu jego odblokowania zadania rotacyjne powinny być widoczne jak dotychczas :)

Nie, niestety nie.
W moim iglicowym miasteczku w III rozdziale właśnie sprawdziłam, odrzuciłam jedno rotacyjne i już ich nie mam.
Zniknięcie zadań rotacyjnych to zmiana, jaka weszła dzisiaj wraz z Sezonem Snów. Sezon zastąpił zadania rotacyjne. Znikną u każdego i nie ma to nic wspólnego z Kociołkiem.
Zadania z kociołka to inna bajka, one się pojawiły u każdego, kto zbadał kociołek, jako takie jednorazowe "specjalne" pomiędzy rotacyjnymi. I jeśli ktoś ich nie zrobił wcześniej, to mu jeszcze wskoczą, a dopiero potem rotacyjne znikną całkiem
 

DETES

Wędrowiec
Co to zadanie dzienne "odkryj nowe wioski" ? Co autor miał na myśli? Zakończyłem zwiad, zakończyłem prowincję i dalej zadanie nie zaliczone. O jaką wioskę chodzi?
 
Do góry