• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Sezonie Snów.

Birma200

Zwiadowca
@Birma200 właśnie tak jest - podają ilość punktów które gracz posiada w danym przedziale /ilość punktów , które potrzebuje do zdobycia nagrody
Więc system dodaje do pełnych punktów do nagrody i reszta , która zostaje jest pokazywana w następnym przedziale
@Nusion - widzę , że nie umiesz czytać ze zrozumieniem , bo MI tłumaczysz dokładnie to , co tłumaczyłem - jak odebrałem nagrodę to jest rzeczą oczywistą , że punkty po dodaniu to te dla następnej nagrody
Czyżby język Polski był aż tak zawiły dla Ciebie ?
No jakieś czary mary z tymi punktami... :D. Dzięki Andrzej :)
 

Deleted User - 198835

Guest
@Birma200 Nusion napisał dokładnie to samo , co ja , tyle , że w inny sposób to wytłumaczył - trzeba też patrzeć na tą łezkę u góry , bo tam jest cyfra odblokowanych przez zadania nagród - tych zwykłych , oraz premium
Jak dzisiaj nie zrobiłaś żadnego zadania a ilość punktów się zmieniła , to mógł rzeczywiście nastąpić wczoraj jakiś błąd
Dzisiaj zauważyłem , że po odblokowaniu nagrody , którą można odebrać pojawia sią wykrzyknik w dziale nagród , ale jak odblokuje się zadaniami nagrodę premium , a nie wykupi się ich , to tego wykrzyknika nie ma - zdaje się , że ten wykrzyknik pokazuje tylko nagrody , które można odebrać , a nagrodę premium trzeba dodatkowo odblokować diamentami (dla mnie 3K diamentów jest zbyt dużym kosztem dla tak bylejakich nagród , ale to moje subiektywne zdanie)
//
@Nusion to po co MI tłumaczysz dokładnie to , co ja tłumaczyłem - przeczytaj moją wypowiedź jeszcze raz i napisz mi w czym ja się mylę w moim tłumaczeniu , że musisz mnie POPRAWIAĆ pisząc innymi słowami dokładnie to samo ?

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Birma200

Zwiadowca
@Birma200 Nusion napisał dokładnie to samo , co ja , tyle , że w inny sposób to wytłumaczył - trzeba też patrzeć na tą łezkę u góry , bo tam jest cyfra odblokowanych przez zadania nagród - tych zwykłych , oraz premium
Jak dzisiaj nie zrobiłaś żadnego zadania a ilość punktów się zmieniła , to mógł rzeczywiście nastąpić wczoraj jakiś błąd
Dzisiaj zauważyłem , że po odblokowaniu nagrody , którą można odebrać pojawia sią wykrzyknik w dziale nagród , ale jak odblokuje się zadaniami nagrodę premium , a nie wykupi się ich , to tego wykrzyknika nie ma - zdaje się , że ten wykrzyknik pokazuje tylko nagrody , które można odebrać , a nagrodę premium trzeba dodatkowo odblokować diamentami (dla mnie 3K diamentów jest zbyt dużym kosztem dla tak bylejakich nagród , ale to moje subiektywne zdanie)
Zgadzam się z Tobą dlatego nie kupuję tych nagród. Można bez nich żyć, tzn. grać... ;)
 

Deleted User - 198835

Guest
Dużą część tych nagród premium , nawet tych najbardziej wartościowych można zdobyć w grze nie wydając ani jednego diamentu , a nawet jak nie zdobędzie się , to przecież można sobie poradzić nawet bez nich , jak to dobrze określiłaś Birma :)
 

Wewe1

Zwiadowca
Czy poza basenem ( ostatnia nagroda) jest coś jeszcze? bo na końcu mam takie duże kółko z informacją że po zrobieniu całej linii zadań dopiero będzie można odebrać jakieś nagrody,ktoś coś wie,co to jest?
 

Ovocko

Rycerz
Czy poza basenem ( ostatnia nagroda) jest coś jeszcze? bo na końcu mam takie duże kółko z informacją że po zrobieniu całej linii zadań dopiero będzie można odebrać jakieś nagrody,ktoś coś wie,co to jest?
Z tego co zrozumiałem jakiś rodzaj dodatkowego bonusa za każde x płatków do odebrania na końcu. Ale co się w tym bonusie kryje to nie wiem.
 

Nusion

Kapłan

YoJinek.pl

Wędrowiec
Się zaczął i od strzała (południa) zadanie dzienne 19k unurytu jak dziennie wytwarzam 24k...... Więc zadano niewykonalne....


Chyba że da się go jakoś inaczej zdobyć (w budynkach kulturowych nie mam jeszcze możliwości wytwarzania unurytu)?
 
Do góry