• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Problem z budynkiem eventowym

Nezarin

Wędrowiec
Witam serdecznie,



Chciałam zgłosić błąd/bug w grze dotyczący budynku eventowego "Szczwany Szop" na świecie Felyndral. Problem dotyczy karmienia, ponieważ pomimo aktywowanego efektu 200% produkcja się nie zwiększa z podstawowej. Problem ten prawdopodobnie mam od dwóch dni, ale początkowo myślałam, że zapomniałam nakarmić budynek, jednakże wczoraj nakarmilam budynek ok. 5 godzin przed zbiorem i podczas zbiórki nie zebrałam zwiększonej ilości produkcji tylko tą podstawową dlatego zorientowałam się, że coś jest nie tak. Nawet przeniosłam budynek do inventory i ponownie go przywołałam i nakarmilam, ale nic się nie zmieniło.

Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie, bo chciałam wykorzystać efekt z budynku eventowowego zwiększającego produkcję many o 70% i posunąć się dalej w drzewku technologicznym, ale przez tą sytuację nie byłam w stanie do końca z niego (tj.budynku) korzystać tak jak zamierzałam.

Zrzuty ekranu:
20230217_102545.jpg20230217_102540.jpg

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc w tej sprawie.

Pozdrawiam,
Nezarin
 

Seviper

Tancerz ostrzy
Niestety mnie sie tez wydaje
ze i umnie jest ten blad tylko
ze mnie za malo boskich ziaren
daje na winyador
 

Nezarin

Wędrowiec
Wczoraj też zorientowałam się, że ten błąd wystąpił u mnie również na dwóch pozostałych światach, ale ze względu na różnicę w rozwoju/rozdziałach nie zwróciłam na to początkowo uwagi. Napisałam w tej sprawie do suportu :)
 

lalalalalala

Wędrowiec
Czy coś wiadomo w temacie? Dalej nie jest to naprawione. Kolejny raz nakarmiłam i dalej to samo. Czy źle naliczone w tym czasie towary zostaną wyrównane, karmy zwrócone?
 
Do góry