• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

stapa11

Rozbójnik
Mi się ta zabawa z łączeniem marchewek podoba. Nawet wróciłem na zz, żeby sobie trochę porobić tych spożywczych artykułów.
Swoją drogą, najpierw Kociołek, teraz gotująca mama, czy ktoś w IG chodzi głodny? Może jaką zrzutkę na posiłki regeneracyjne zrobić na FB?
 

stapa11

Rozbójnik
Na becie zauważyłem jakąś zmianę na mapie.
A mianowicie nie mogę dać łapki niektórym sąsiadom. Na mapie, nad ich miastem jest moneta, a jak ją zbiorę, to mam 23h czas oczekiwania.
1681965433044.png
1681965460366.png
Nie widzę jednak tego "prezentu" we wiadomościach.
Czyli coś nowego co wymusza odwiedzanie mapy, czy coś starego, co odkryłem właśnie teraz?
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
Zgadza się - to są miejsca bez miast - ja zacząłem w to grać rok po starcie i już takie miejsca były , chociaż nie w takich ogromnych ilościach , jak ostatnimi czasy
 

Koval92

Kapłan
Ewolucyjny z kolejnego eventu, który będzie w typie "tasowanki/zdrapki" (shuffle, garden - event ogrodowy)

- Dragonheart Estate (Posiadłość Smoczego Serca)

"„Wyvern topiary, serce posiadłości Barda Tanduliena, pulsuje magią, łącząc i komunikując się z każdym drzewem i kwiatem w ogrodzie. Odbiór produkcji co 24h"

Będzie produkcja jedna z czterech do wyboru, opcje są takie:

Opcja 1: Towar zwykły +2 jakości 1 (marmur lub stal lub drewno zależnie od tego jaki mamy bonusowy) : 15800 x 3.8 mnożnik na poziomie 10
Opcja 2: Żywy towar +1 jakości 2 (obsydian lub atrament lub aksamit zależnie od tego jaki mamy bonusowy) : 4000 x 3.8 mnożnik na poziomie 10
Opcja 3: Wzniesiony towar +0 (nasz bonusowy) jakości 2 (towary wzniesione tego sortu co wosk): 2300 x 3.8 mnożnik na poziomie 10
Opcja 4: Instant 7 PW

Podane wartości mogą ulec zmianie wraz z balansowaniem budynku i nie są ostateczne, dotyczą budynku na poziomie 10 w rozdziale 20.
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni

Uczta w stylu fusion Mamy Juul 2023


Ilości przedstawione poniżej są standardem, natomiast po / zostaną dodatkowo wytłumaczone, ponieważ wynikają z opcji ,,lub" w zadaniach.

Główna linia zadań
Warsztaty:

Trunki - 16x (2-5 min)
Proste narzędzia - 14x (15 min)
Chleb - 15x (1h)
Zaawansowane narzędzia - 30x (3h)
Kosz zakupów- 9x/+2 (9h) ( zad.15. 2x kosz lub ukończ prowincję)

Manufaktury:
manufaktura 3h- 24x
manufaktura 9h- 18/ +9( zad.20. 3x manu (9h) lub wyszkolenie jednostek, zad.52. 6x manu (9h) lub wyszkolenie jednostek)

Rozbudowa budynków do 5 poziomu i wyżej: 2*** (zad.16. rozbudowa lub kup 14PW, zad.50. rozbudowa lub 600 fragmentów zaklęć)

Dzienna linia zadań:
Zadanie 54. zaawansowane narzędzia 6x (3h)
24 mgły wizji lub 2x rozbudowa
Zadanie 60. zaawansowane narzędzia 6x (3h) lub wyszkól jednostki
Zadanie 61. chleb 12x (1h)
Zadanie 65. zaawansowane narzędzia 8x(3h)
Zadanie 69. manufaktura 7x(9h)
Zadanie 75. 1000 fragmentów lub manufaktura 7x (9h)
zaawansowane narzędzia 10x (3h)

Rozbudowa budynków do 5 poziomu w dziennej lini zadań:2** (jak wyżej)

W linii GŁÓWNEJ mini warsztaty i manufaktury są potrzebne przez wszystkie zadania.
W linii DZIENNEJ jak wyżej w opisie zadań dziennych
UWAGA!
W zadaniach pojawia się zbiór 3h i 9h z manufaktur podstawowych lub dowolnych- liczyłam jak zwykle dla tych mini podstawowych.
 

Koval92

Kapłan
Nastąpiła zmiana i w 21 rozdziale "praca społeczna" (towar podobny do ziaren/unurytu) nie jest już zbierany z kupca, tylko z rezydencji.
Dochodzi w nich opcja wyboru, czy populacja ma produkować podatki (monety) czy pracę społeczną.

Tak więc gra bez rezydencji a z pop/kultowymi budynkami nie przejdzie już od 21 rozdziału.
 

Nusion

Kapłan
Poprzedni turniej na becie rozpoczął się o 17 i skończył też 2 godziny wcześniej. Według zegara u nas we wtorek turniej również zacznie się o 17 i pewnie też skończy się wcześniej. Na becie nie było żadnego powiadomienia, więc może i tu nie będzie. A więc warto uważać na to wcześniejsze zakończenie!
 

dkf385

Zwiadowca
Za obejrzenie reklamy można dostać 1PW.
Na obrzeżach miasta, jak waluta eventowa też się pojawiają z prezentami
 

Załączniki

  • Screenshot_20230516-172942~2.png
    Screenshot_20230516-172942~2.png
    464,5 KB · Wyświetlenia: 44

stapa11

Rozbójnik
No, ja dostałem 160 kryształów (IV era) z jednego znalezionego na trawie i po 1PW z każdego bieżącego badania.
Za 4 godzinki znów mogę oglądać reklamy :)
 

dkf385

Zwiadowca
Jeszcze jedna opcja za reklamy, są chyba wszystkie surowce.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230521-204509~2.png
    Screenshot_20230521-204509~2.png
    219,4 KB · Wyświetlenia: 44

Nusion

Kapłan
W kolejnym evencie dostaniemy taki budynek z przełączalną produkcją - Dragonheart Estate
Hg66T2n.png


Statystyki TUTAJ (trzeba wybrać Dragonheart Estate i rozdział)
(jeszcze mogą ulec zmianie)
 
Do góry