• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Uczcie w stylu fusion Mamy Juul

ChrisBaggins

Zwiadowca
Dzisiaj zdobyłam portret za 280 punktów bez dokupowania waluty- zostało mi jeszcze 28 czapek( mam 2 popielate) . Wybierałam wygodne opcje za 3 i 4 punkty, często wpadały mi smaczne łupy i to miało znaczenie, bo pierwsze losowanie robiłam jakoś w połowie eventu i już wtedy miałam przewagę 15-20 punktów od limitu złotej ligi. Może szczęście, może taktyka, albo jedno i drugie.
Ja szedłem podobnie i mam 222 punkty, opcje jakie brałem - wyłącznie 3 i 4 punkty (tylko dzisiaj wziąłem za dwa). Ale smaczne łupy z dodatkowymi czapkami miałem tylko dwa, na pięć trafionych.
Popielaty feniks - jeden, tj. +2% do waluty. No nie bardzo bogato, nawet jeśli były by dwa lub więcej. Jeśli szczerze, w poprzednich eventach jakoś aktywniej dodawał, ale to może moje subiektywne odczucia.
No cóż. Starczy 9 artefaktów, jeśli nie można inaczej.
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Ja szedłem podobnie i mam 222 punkty, opcje jakie brałem - wyłącznie 3 i 4 punkty (tylko dzisiaj wziąłem za dwa). Ale smaczne łupy z dodatkowymi czapkami miałem tylko dwa, na pięć trafionych.
Popielaty feniks - jeden, tj. +2% do waluty. No nie bardzo bogato, nawet jeśli były by dwa lub więcej. Jeśli szczerze, w poprzednich eventach jakoś aktywniej dodawał, ale to może moje subiektywne odczucia.
No cóż. Starczy 9 artefaktów, jeśli nie można inaczej.
Nie wybierałam wszystkich opcji 3 i 4, tylko jak mi nie pasowały, to czekałam na zamianę receptury. Metoda czasochłonna, ale raczej skuteczna.
 

Aras Dynas

Wędrowiec
Ale w linii nagród mamy siedem stron i zakres punktów do 540.
Jawna aluzja pod finansowanie gry, jako że z tego, co daje nam Mama Juul można dojść jedynie do połowy linii, a i to z trudem.

A z tym trudno się nie zgodzić. Zaczynam się zastanawiać, czy kontynuować tę zabawę.

zakres punktów w linii przesuwa się wraz z Twoim postępem w evencie - nie doszukiwałbym się tutaj czegokolwiek.

w kontekście wyniku - Charlene napisała przepis na sukces - u mnie taka sama metoda i 284 pkt (jeden feniks na 3 poziomie)
 

ChrisBaggins

Zwiadowca
zakres punktów w linii przesuwa się wraz z Twoim postępem w evencie - nie doszukiwałbym się tutaj czegokolwiek.
Ok, faktycznie, nie zauważyłem.
Co nie zmienia tego, że punktów z zadań, bez dokupywania i bez fartu w postaci dodatkowych czapek ze smacznych łupów jest około 230.
Nie przeczę, że właściwa taktyka w doborze opcji może pomagać - ale i tu mamy losowanie składników. Miałem przypadki, gdy random pomagał, jakieś 30%, mniej więcej. Pamiętam jeden raz z dwoma strzałami za pierwszym razem, trzecie danie złożyło się w dwóch strzałaty. W pozostałych traciłem czapki na składanie z niskich składników i nie zawsze ich starczało.
w kontekście wyniku - Charlene napisała przepis na sukces - u mnie taka sama metoda i 284 pkt (jeden feniks na 3 poziomie)
No to gratuluję. Widać moja podobna w sumie metoda nie zadziałała, albo po prostu mniej szczęścia w losowaniu było.
 

Ovocko

Rycerz
zacząłem grać jak rozpoczęła się pandemia.
I chyba jednak grasz dłużej odemnie

No to w czasach pandemii nie było limitu wyższego niż 6

w kontekście wyniku - Charlene napisała przepis na sukces - u mnie taka sama metoda i 284 pkt (jeden feniks na 3 poziomie)

Sęk w tym, że to nie jest (już) warunek wystarczający.
Ja również odrzucałem mniej korzystne oferty (a także nieco sprytniej sklejałem potrawy, itd., itp.) a mimo to nie wszędzie udało się zdobyć komplet artefaktów. Grając w podobny sposób na trzech światach event zamykam zdobywając ponad 300 punktów w "najlepszym", oraz zaledwie dobijając do 250 punktów w "najgorszym" mieście.
To daje nam rozrzut wyniku sięgający 20% pomimo takiego samego stylu gry.
To dużo, i będę upierał się przy tezie, że jeszcze nie tak dawno ten rozrzut nie był aż tak wielki.

Osobną kwestią jest to, że progi dla lig znów są circa o 30-40 punktów niżej niż to przeciętnie bywało jeszcze kilka miesięcy temu, co znowu wskazuje, że ogólnie poziom wyników osiąganych przez graczy się obniżył
 
Ostatnia edycja:
Do góry