• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. kikimora

Dyskusja o Zimowej Magii.

z premedytacją podjęłam decyzję o tym, że na pobocznych wioskach nawet palcem nie kiwnę w kierunku eventu... tylko tym bardziej nagroda w postaci runy boli. Mam tylko nadzieję, ze to pierwszy i ostatni eksperyment ze zdrapką na tej grze
  2. kikimora

Czarne Owce

no skoro już się tak upierasz... ;) a jeżeli ktoś chciałby nam pomóc w rozwiązaniu tego odwiecznego dylematu serduszko czy wafel to może przypomnę, że mamy wakat ;)
  3. kikimora

Dostępność żywych towarów

osobiście od tych "handlowców" nie kupuję nigdy towarów. Najczęściej to są te same nicki, wiec łatwo jest unikać wymiany z tymi osobnikami... i to nieależnie od tego jak bardzo normalne/atrakcyjne oferty wystawiają.... ale zdaję sobie tez sprawę, ze to nic nie zmienia w ogólnym rozrachunku. Aby...
  4. kikimora

w evencie trzeba docenić jedną rzecz: kokardki są dobrze widoczne. Szkoda tylko, że motywacji do ich zbierania nie ma żadnej :P event jest niczym efekt uboczny procesu trawiennego, który wydalamy i zapominamy spuszczając wodę w sedesie, bo inaczej strasznie brzydko aromatyzuje. Moje...
  5. kikimora

Dyskusja o aktualizacji 1.94

zdajesz sobie sprawę, że tym samym potwierdzasz powiedzenie, że nadzieja matka głupich? naprawdę właśnie to chcesz nam przekazać?! Bo przypominam, ze problem jest znany od miesięcy!!! i my jak głupi co tydzień się zastanawiamy po co? któregoś ładnego pięknego dnia przestaniemy... grać! i to...
  6. kikimora

Dostępność żywych towarów

nie! rynek u nas nie działa! i od bardzo, bardzo dawna sygnalizujemy że jest bardzo źle. Od czasu jak weszły żywe to jest już właściwie armagedon, bo system funkcjonowania rynku jest bardzo zły rynek jest zasyfiony tonami ofert jedynie. Szkoda że w tym bagnie nie można nic znaleźć poza syfem...
  7. kikimora

Dyskusja o aktualizacji 1.94

w aplikacji to my potrzebujemy filtru na bractwo + w obu wersjach obowiązkowego filtru na wymiane towarów w obrębie grupy. Zakichana kolejna animacja jest nam tak potrzebna... prawie jak ten zdrapkowy event... w sumie nie wiem co gorsze? dżuma czy cholera? temat animacji na turku. Brak...
  8. kikimora

Rynek Artefaktów

klikłam na tak... ciekawa opcja :)
  9. kikimora

pykam sobie w grę już dobry kawał czasu. Pamiętam jeszcze grę bez bractw, turniejów o portalówkach już nie wspominając... ba! kiedyś nawet ras nie było :P Ale mimo wszystko jednak potrafię odkryć jeszcze coś nowego w tej grze... Dzisiaj po raz pierwszy chyba nie miałam ochoty logować się nie...
  10. kikimora

moja wspaniała nagroda z dzisiejszego losowania... och jak ja się cieszę... niczym prezenty znajdowane pod choinką... bo jaka nieopisana radość jest z obciachowego sweterka w "świąteczne" wzorki... albo skarpetki w serduszka czy inne "wspaniałości". Nie lubisz kogoś z rodziny to wiadomo że...
  11. kikimora

Gazetka Społecznościowa

moja cegiełka też tam jest :))) gratki, super wydanie :))))
  12. kikimora

Dyskusja na temat Teamu i Forum

hm... w jednym masz rację: akcja jest o pietruszkę i nie ma sensu strzępić sobie klawiatury. Tym bardziej, ze akcja dotyczy przedszkolnej szarpaniny "a bo to on zaczął" Dlatego tez nie mam zamiaru jak niepodległości bronić capsa. Jest zabroniony to jest - ok. Poradzimy sobie inaczej... forum...
  13. kikimora

ech....:( przypomina mi się walka o bardzo dobre, ładne i bardzo polskie słowo "zajefajnie"... a że go nie ma w słowniku? a czy to ważne? w kanonie internetowych zasad pogrubienie i caps to nie to samo... ale skoro stoisz na stanowisku, że jest pomiędzy nimi znak równości... cóż... :( chyba...
  14. kikimora

to ja z wnioskiem formalnym się zwracam. Bo znowu jak bumerang wraca temat nieudolności ekipy moderującej. To mój wniosek brzmi: niech moderatorzy się wreszcie nauczą regulaminu, który teoretycznie mają stosować/egzekwować na forum Kolega @Hajmdal po raz kolejny z gracją słonia zedytował mi...
  15. kikimora

To nie błąd Losowść karmy w akademi

ja tam bym się cieszyła, ze ogólnie jest karma...
  16. kikimora

Wydawanie PW w antyczne cuda - aplikacja

akurat ich to ni ziębi ni grzeje... oni maja swój sposób na grę i wątpię, aby im chciało sie przelogowywać 80x na tel... wpisywać nick i hasło 80x... i czekać az się apka załaduje... na kompie to idzie szybciej. Bo i po co? Bo ucieknie 1 czy 2 książeczki? Naprawdę myślisz, ze ich to boli? Bo ja...
  17. kikimora

Czarne Owce

dzieki Słońce :))) tylko nie strasz tym waflem ^^ mogę tylko trzymać kciuki ze determinację w dążeniu do celu :) najważniejsze, żeby nie zapomnieć o tym, że to tylko gra... reszta sama sie ułoży A zdrowa rywalizacja i ta odrobinka pozytywnych emocji może dodać bardzo atrakcyjnego smaczka tej...
  18. kikimora

Dyskusja o aktualizacji 1.93

zgodnie z tradycją: na serio nas graczy nie interesuje kto wprowadził ta zaplutą animację. Ani do czego ona służy. I jak długo i zawzięcie ktoś nad nią pracował. I jakie ma walory artystyczne. Ogólnie smarkamy na to wszystko... Turki muszą być grywalne. Przez animację nie są. I może już...
  19. kikimora

Czarne Owce

i tak mamy opinię aroganckich zarozumiałych buców :P i to niezależnie od mojej aktywności ... i nawet jak pokornie bedę siedzieć cicho to ta opinia nie zniknie i zawsze będziemy postrzegani jako kosmici. Musimy się z tym pogodzić Tak samo jak ja się pogodziłam, że mam opinię wrednej i...
  20. kikimora

Wydawanie PW w antyczne cuda - aplikacja

tu nie ma co myśleć. Tu trzeba czekać aż to wprowadzą. Przy okazji można sie modlić, aby to było szybciej niż później. Jarq coś wspominał,że "jest dobrej myśli"... musimy to przyjąć za dobrą monetę i czekać z nadzieją :(