• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. yojinek.pl

Po skończonej walce błedy opis powrotu na mapę

Takie oto coś sie pojawia po walce na mapie. Może było, nie wiem :P
  2. yojinek.pl

Nieprawidłowa kalibracja kursora myszy

Juź kilkukrotnie przytrafiła mi się sytuacja ze po wczytaniu miasta, kursor wskazuje inny budynek niż rzeczywiście jest wskazany (klikam na jeden, a się okazuje ze został kliknięty inny, mimo iż kursor na nim się nie znajdował). Niby przeładowanie gry rozwiązuje problem, ale właśnie przytrafiła...
  3. yojinek.pl

Potwierdzone Błąd ładowania gry

wielokrotnie gra zacina sie przy ładowaniu. Tzn. staje na 12/26 i wisi, potrzebne przeładowanie strony (czasami kilkukrotne). Firefox + Flash
  4. yojinek.pl

Zamykanie tematów :(

Już któryś raz z rzędu temat zostaje zamknięty po kilku nic nie wnoszących zdaniach CM'a (czy innego moda). Zirytowała mnie dzisiaj informacja o zamknięciu tematu z błędami w aplikacji, a co najlepsze ostatnią odpowiedzią był tekst dotyczący HTML'a. Halo, ktos czyta to na co odpowiada ? Problem...
  5. yojinek.pl

Ikonka przygody bractw...

Tak mi się wydaje ze w tej przygodzie ikonka jest bardziej przesunięta na środek ekranu przez co cholernie przeszkadza i zasłania ekran. Dodatkowo wielkie to to i przeszkadzające. Nie dałoby rady zmniejszyć tego i przesunąć jak najbardziej w bok, albo dać możliwość wyłączenia ikonek "eventowych"...
  6. yojinek.pl

To nie błąd Valoriański Duch Walki

Już dłuższy czas nosiłem sie z napisaniem o tym problemie, mianowicie po uzyskaniu ilości wojowników umożliwiającym "zebranie" pojawia się STATYCZNA ikonka nad obiektem, której w natłoku kolorów w ogóle nie widać. Nieraz pewnie sterczy kilka godzin zanim człowiek zauważy ze jest możliwy zbiór. A...
  7. yojinek.pl

Brak animacji budynków w aplikacji (temat zbiorczy)

Witam, kiedyś pisałem tutaj o brakach animacji kilku budynków w wersji na androida, większość została naprawiona, ale pojawiły się kolejne które nie są animowane w apce. Może warto zrobić temat zbiorczy gdzie można by było na bieżąco wpisywać nieanimowane budynki. Na ta chwilę są to: - Placówka...
  8. yojinek.pl

Naprawione Przygody bractw i Odznaka Stowarzyszenia Cudów

Niestety przez błędny opis zmarnowałem sporo PW na zdobycie odznak, gdyż w opisie zaznaczone jest "WYDAJ 20 PW na CUD" o obok widnieje 0/10 i wystarczy wydać tylko 10 pkt. Zauważyłem przy 3-cim podejściu wiec 20PW poszło w ........... Warto by było poprawić, a nie narażać graczy na niepotrzebne...
  9. yojinek.pl

Podgląd produkcji

Witam, problem zauważyłem właśnie w eventach gdzie dość istotna jest konkretna produkcja, jak tego przykładem może być np. kapelusz czarownicy i potrzebna do niego "moc zasobów" (o ile dobrze pamiętam). I problem w momencie gdy mam "wiszące" do odebrania zaklęcie i nie wiem co to za zaklęcie...
  10. yojinek.pl

Naprawione Nieodświeżanie towarów po transakcjach

Bardzo często po dokonaniu transakcji (czy to z mojej strony czy ktoś ode mnie coś kupuje) ilość towarów się nie zmienia przez dłuższy czas. Przez co muszę czekać aby móc cokolwiek odblokować lub zbudować. Informacja o transakcji jest w systemie powiadomień natomiast na pojawienie się towarów w...
  11. yojinek.pl

Brak animacji w budynku eventowym "nawiedzony cmentarz"

jw. w aplikacji mobilnej nie występuje animacja w/w budynku.
  12. yojinek.pl

Stal - podaż i popyt.

Nie tylko ja zauważyłem ze w większości przypadków, odkrycia (czy to prowincje, czy turnieje, czy nawet budynki i badania) w głównej mierze opierają się właśnie na tym towarze. Stal jest to towarem niszowym u kupca, blokuje to wielu graczom możliwości wykonywania zadań (jak np. obecnie przy...