• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. tajniakos

Dyskusja na temat Teamu i Forum

Właśnie, że wzbudza ;) czego dowodem była usunięta przez @Hajmdal ankieta, która czemu miała służyć? W tym przypadku uważam, że przeniesienie tematu nie miało sensu bo z niego by armagedon wyszedł. I bez niego wiemy chyba jaki jest ten event ;)
  2. tajniakos

Dyskusja na temat Teamu i Forum

Nie uważacie, że event wzbudza zbyt dużo złych emocji? Dajcie na luz bo jeszcze tego tylko brakowało abyśmy z tego powodu zaczęli się ze sobą gryźć ;)
  3. tajniakos

Dyskusja o Zimowej Magii.

@Koval92 Poważnie z tym § 11 aż na betę poleciałeś? https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/winter-magic.14153/post-82131 Aż ciężko to komentować... Teraz przeniesiesz się z dyskusją na betę :D Jak za każdym razem ;)
  4. tajniakos

A co ma piernik do wiatraka jak większość zadań jest na ilości towarów czy surowców. Co mi po dużej ilości warsztatów i manu na niskim poziomie jak w zadaniach się ilości liczą? Jak zwykle widzisz to co chcesz widzieć szkoda,że nie napisałeś, że w wyższych rozdziałach masz większe szanse w...
  5. tajniakos

Wprowadzasz znowu ludzi w błąd... Na becie jestem w VI rozdziale na S3 w XV i to na S3 mam więcej waluty eventowej niż na becie a pisanie ,że w niższym rozdziale ma się 10x więcej waluty to totalne bzdury. Ale jakoś nie dziwi mnie to, że akurat Ty to piszesz.
  6. tajniakos

Żaden z tych pkt nie ma zastosowania odnośnie sposobu wymaksowania eventu. Twórcy nie mieli po prostu wystarczających testów z bety ponieważ tam jest jeden świat a po wgraniu na nasze serwery gra zachowała się tak jak ją zaimplementowali(na każdym serwerze zachowała się tak samo) Zwyczajne...
  7. tajniakos

pozazdrościć ;) Cicha łatka i po problemie :D
  8. tajniakos

Dostępność żywych towarów

@Mighty Garoth Tak właśnie robię i to nie ze względu na sytuację u kupca a ze względu na duże ilości T6 potrzebne do badań w drzewku. Ponad to niech gracze co wystawiają lichwiarskie oferty dostawią sobie dodatkowe manufaktury a nie liczą na bugi i omyłkowe ściąganie ich "ofert" ;)
  9. tajniakos

Dostępność żywych towarów

@jarq tego typu oferty w kupcu ciężko jest nazwać handlowymi a nazywać ich nie będę, ponieważ było by to mało cenzuralne ;) Dlatego miło by było gdyby jednak ktoś się pochylił nad tym problemem bo choć ja daję sobie radę w kupcu z wystawianiem ofert i pozyskiwaniem surowców,nie oznacza, że...
  10. tajniakos

Są i tacy co pierwszego dnia wywalili całą walutę do zadań bonusowych i teraz sobie w brodę plują :) w tym evencie pośpiech nie popłaca tak jak miało to miejsce w poprzednich :)
  11. tajniakos

Opłaciło się czekać z losowaniami :D Chociaż się w tym evencie nie spinam to do 26 dnia jeszcze się troszkę waluty uzbiera :)
  12. tajniakos

@Nusion no zobacz :D na ceny spojrzałem a na ilości już nie :D im drożej tym większe różnice w ilości diamentów :)
  13. tajniakos

@BlossomValvi Sprawdzone :D Cena diamentów na przeglądarce jest taka sama jak w aplikacji :)
  14. tajniakos

Rynek Artefaktów

Wszystko fajnie i pięknie tylko co mają zrobić nowi gracze z kurakiem z akademii jak ni jak nie opłaca się go postawić a są pozbawieni możliwości zdobycia artefaktów?
  15. tajniakos

Rynek Artefaktów

Myślę, że nowy artefakt, mógłby być poddany (przeistoczeniu - renowacji) Zaklęciem, które już mamy. Zaklęcie renowacji znalazło by w tym przypadku tylko jeszcze jedno zastosowanie :)
  16. tajniakos

Rynek Artefaktów

Wiemy, że coś by trzeba było sensownego wymyślić z tymi artefaktami i przedstawić w takiej formie aby Twórcy zechcieli popracować nad tym pomysłem :) Dlatego każda propozycja w tym temacie pozwoliła by nam otworzyć nowy już pomysł z naniesionymi poprawkami :)
  17. tajniakos

Rynek Artefaktów

Myślę, że dobrym rozwiązaniem mogło by być przeobrażenie jednego artefaktu w inny. Ktoś może mieć po kilka różnych artefaktów a a nie mieć akurat tego, którego mu potrzeba. Mógłby sobie przeobrazić te co ma w te których potrzebuje np w akademii. Wtedy bez konieczności wymiany mógłby pozyskać...
  18. tajniakos

Rynek Artefaktów

W związku z tym, że można w Akademii Magii wytworzyć np feniksa a artefaktów do jego wyewoluowania już nie, proponuję stworzenie Rynku wymiany bądź sprzedaży artefaktów, których mamy w nadmiarze a mogli byśmy podzielić się nimi z graczami, którzy nie mają skąd ich zdobyć. Mogła by powstać np...
  19. tajniakos

Na każdym Świecie nagrody mogą się inaczej rozkładać a nawet mogą być inne ;)
  20. tajniakos

@Koval92 proponuję z tymi skrinami na priv się przenieść bo łamiesz 13pkt regulaminu forum. Wysłałeś skrin do suportu to po co po raz drugi wklejasz go na forum? ;)