• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. jarq

Dyskusja na temat Teamu i Forum

Widzę ze znów jakaś burza tu jest. Co do tematu to zakładanie takiej ankiety nie ma sensu, no chyba że chcecie dowiedzieć się czegoś co i tak już wiecie. Po każdym evencie dokładnie opisuje i przesyłam do centrali co się wam w nim podobało a co nie, robię to oczywiście na podstawie tego co...
  2. jarq

Błąd event - młotki cukierkowe

Czyszczenie cache i ciasteczek nie pomogło?
  3. jarq

Tryb wieloosobowy w Iglicy Wieczności

Tryb wieloosobowy w Iglicy Wieczności Drodzy Ludzie i Elfy, Całkiem nowa funkcja gry wieloosobowej wchodzi do Iglicy Wieczności! Zaczynając od następnej Iglicy Wieczności, od dnia 15 grudnia, będzie można zdobyć dodatkowe nagrody poprzez ukończenie Iglicy Wieczności wraz z Bractwem. Punkty...
  4. jarq

Dyskusja o trybie wieloosobowym w Iglicy Wieczności

Zapraszam do dyskusji.
  5. jarq

Dyskusja o Zimowej Magii.

Ciekawe czy jutrzejsza aktualizacja to naprawi ? ;)
  6. jarq

Dyskusja o aktualizacji 1.94

Tak były testy i mają już dane teraz pracują nad tym. Mam nadzieję że jak najszybciej rozwiążą ten problem.
  7. jarq

Dostępność żywych towarów

Oczywiście przekaże to wszystko o czym tutaj pisaliśmy.
  8. jarq

Zmiana bractwa na telefonie

Nic na razie na ten temat nie wiadomo, przynajmniej oficjalnie.
  9. jarq

BŁĄD - przy wysyłaniu PW

Właśnie teraz wysłałem do jednego gracza i działa, możecie potwierdzić że nadal występuje ten błąd?
  10. jarq

Aktualizacja 1.94

Aktualizacja Drodzy Ludzie i Elfy. Już na czwartek 12 grudnia planowane są prace techniczne na serwerze, które wprowadzą najnowszą aktualizację gry do wersji 1.94. *Uwaga: Aktualizacja trwa ok. kilkunastu minut. W czasie przerwy nie będzie możliwości zalogowania się do gry. Za utrudnienia...
  11. jarq

Dyskusja o aktualizacji 1.94

Zapraszam do dyskusji.
  12. jarq

Nie u nas ;), ale już poprawione, czeka za wgranie.
  13. jarq

Dostępność żywych towarów

1. Nie, nie analizuje, zmienia się to tak szybko na rynku że nawet gdybyśmy to robili to nie jesteśmy w stanie na to szybko zareagować. Jedyną reakcją byłoby przypisanie nowym graczom dane towary bonusowe, ale zanim oni rozbudują konto to na rynku już kilkakrotnie pewnie się to zmieni. 2. Nie...
  14. jarq

EVENT - zadanie - KUP xPW

Tak przesłałem tą propozycję w jednym z moich raportów.
  15. jarq

problem z logowaniem

Problemy te nie powinny już występować.
  16. jarq

upps, już naprawiam. edit: naprawione.
  17. jarq

Zamiana zbioru budynków 24h i 48h

Hmm... Oczywiście że należy napisać dlaczego pomysł się nie podoba, ale jeżeli ktoś już napisał coś podobnego to nie znaczy że mam to powtarzać po prostu daję odpowiednia odpowiedź w ankiecie.
  18. jarq

Zimowa Magia

Drodzy Ludzie i Elfy, W bajkowym świecie Elvenaru upłynął kolejny rok. Przygotowując się do świętowania pod koniec roku, zagłębicie się w historię Elvenezera Szmala, który zbił fortunę na sprzedaży Elveniady w swoim magazynie. Jednak odkąd jego najlepszy i jedyny przyjaciel Marlow odszedł...
  19. jarq

Zapraszam do dyskusji.