• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. Jakie cuda skasowaliście w trakcie gry ?

Z młotkami to wszystko zależy od stylu gry, kończę właśnie Aminy, nigdy nie postawiłem żadnego Cudu na młotki, ba do Syrenek nie miałem ani jednego rozbudowanego warsztatu, nie posiadam też żadnego magicznego warsztatu i prawie nigdy nie miałem problemu z młotkami. Praktycznie zawsze wystarczały...
  2. AWATAR szuka ochotnika

Mamy jedno wolne miejsce. Nie jesteśmy co prawda bractwem turniejowym, raczej gramy na luzie bez jakiś dużych wymagań, jednak czasami stawiamy przed sobą wyzwania. Tak też będzie w nadchodzącym turnieju eliksirów, gdzie zamierzamy spróbować powalczyć o 10 skrzynkę. Raz już nam się to udało i...
  3. Zakończony Koszyki Wielkanocne

powinien wykonać 27 koszy
  4. Loteria odpowiedzi tydzień III

21 energia elektryczna asto
  5. Loteria odpowiedzi tydzień II

10 kobalt asto
  6. Loteria odpowiedzi tydzień I

23 złoto asto
  7. Ważne Wyzwania

Mylisz się Koval, że na orkach nikogo nie stać na postawienie dużej ilości warsztatów, przykładem jest moje miasto na Fellyndral, jedyne ekspansje premium jakie posiadam, to te ze studni z 2 pozostałych miast. Produkcję portalową na orkach mam taką, że jedyny problem mogę mieć z tempem...