• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. proqrator

Stan żywych towarów - aplikacja

@jarq jakies szanse na zgloszenie tego? Jest tylko 2 glosy na nie, ale nie sa uzasadnione komentarzem nakazanym przez regulamin wiec mozna uznac je za nie wazne. Wiem ze sa pilniejsze rzeczy np nowe animacje, ale zglosic warto
  2. proqrator

Dyskusja o Zimowej Magii.

No niezle. Ja nie wiem czy jeden na max zrobie bo nie mam jakos checi na klikanie tego. Moze zrobie z 7 artefaktow, a na max wbije po przygodzie. Jesli wogole miejsce na niego znajde
  3. proqrator

Turniej Drewna - dyskusja

Tak po pierwszej rundzie i 30 prowincjach. 5x golem III (ewentualnie strateg czy zabka) radzi sobie niezle tak do max 2 wrogich ciezkich. Probowalem przy dwoch dokladac lucznikow, ale nie wiem czy to na plus wychodzi. Zalezy chyba jak tam sie zachowaja na auto i od wielkosci iglic. Przy...
  4. proqrator

Turniej Stali - dyskusja

Lucznicy bardzo dobrze sobie radza. Ja robilem ten turniej wlasnie lucznikami. Wrzucilem 2 wzmocnienia i straty mialem niewielkie. Kilka prowincji bez feniksa klikalem i tez nie bylo zle
  5. proqrator

U mnie po otwarciu skrzynki jakas godzine temu pojawily sie juz kokardki, wiec zostalo to poprawione. W tej ktora otworzylem jeszcze ich nie bylo, ale wjechaly przyspieszacze wiec jest nawet lepiej
  6. proqrator

Eee tam nagrody i fajny event.. Wazne ze na apce lataja platki sniegu po ekranie. To bylo zdecydowanie wazniejsze na reszte zabraklo czasu
  7. proqrator

Przesunięcie nazwy gracza na dół mapy

Potwierdzam. U mnie tez sie pojawia. Zwykle po przelaczeniu sie na inna apke i powrocie, odpisaniu na sms.
  8. proqrator

Gazetka Społecznościowa

Super gazetka. Dopiero dzis znalazlem czas zeby przegladnac w calosci. Świetna robota :) Od kiedy mozna skladac zamowienia w butiku? ;)
  9. proqrator

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

@chris07070707. Takie osoby z kontami pod pw zrobia jeszcze iglice, a za zdobyte diamenty dokupia jeszcze wiecej pw, ale dla samych iglic to raczej faktycznie nikomu by sie nie chcialo
  10. proqrator

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Te nagrody za kazdy poziom otrzymuje sie wszystkie podane czy jest to losowe jak w skrzynkach i otrzymujemy jedna za kazdy poziom?
  11. proqrator

Żywy towar w żywiołakach

Zalezy jaki masz podstawowy. Jesli marmur to platyna, jesli stal to kauczuk, jesli drewno to kamien ksiezycowy. A w ratuszy wyswietli Ci sie dopiero po zbadaniu zwiekszenia produkcji tak jak napisal marcinekk
  12. proqrator

To nie błąd Niemożliwość postawienia budynku po Teleportacji przy zajętych robotnikach

Chyba u kazdego tak jest. Zwyklych schowanych budynkow gra nie traktuje jak budynkow premium (eventowe, itp) , ktore nie wymagaja budowlanca. Ale czy to bład czy zamierzone dzialanie to nie wiem. W wymaganiach jest, ze potrzebny budowniczy.
  13. proqrator

Rezydencje na 28 poziomie

Nie jestem pewien. Wydaje mi sie ze juz po
  14. proqrator

Rezydencje na 28 poziomie

Najprawdopodobniej tak. Mialem tak samo. Magiczna rezydencje mialem z epoki wrozek albo orkow i tez na tym zadaniu mialem 1 zaliczona
  15. proqrator

Turniej Marmuru - dyskusja

Ten system sprawdza sie tez przy mniej rozwinietych iglicach? I jaki mniej wiecej poziom uwazasz za wysokie? :)
  16. proqrator

Czas trwania zaklecia na budynku - aplikacja

Pomysł: Propozycja dotyczy dodania informacji o czasie trwania zaklec rzuconych na budynki w aplikacji. Mogloby to wygladac podobnie jak czas po nakarmieniu zwierzaka. Dlaczego: Obecnie w aplikacji nie ma mozliwosci sprawdzenia ile czasu jeszcze bedzie trwalo rzucone zaklecie. Dotyczy to...
  17. proqrator

Możliwość odwołania zwiadowcy ma sens czy nie?

Nie wiem czy sa zwroty, w ktorych to gracz zwraca cos grze. Dzialaja zwroty po np anulowaniu rozbudowy, ale to towar wraca do Ciebie. W przypadku anulowania zwiadu za rozpoczenie którego gracz dostaje np mane z cudu (ambasada enara? Dobrze pamietam?) moze ja wykorzystac i anulowac zwiad po...
  18. proqrator

Czy dodanie opcji - drugi zwiadowca ma sens?

Dałem na nie, poniewaz uwazam ze gra juz i tak jest przyspieszona tak ze nie ma sensu robic tego jeszcze bardziej.
  19. proqrator

Skrzynia w akademii

@jarq faktycznie zapomniałem. Na wersji mobilnej. Nie wchodzilem na przegladarke, zeby sprawdzic czy tam tez.
  20. proqrator

Skrzynia w akademii

Po zebraniu 100 mgiel wizji przycik przy skrzynce nie jest przetlumaczony.