• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. LeonARTo

    Iglica na wojsku ! Mam pytanie ...

    Na samym feniksie jak najbardziej przejdziesz iglicę.
  2. LeonARTo

    Wioski iglicowe w epokach III-IV

    Gra się zmieniła, nagrody w iglicy tak samo, oczywiście na niekorzyść graczy. Dobrze że w ogóle są jeszcze jakieś diamenty do ugrania bo tylko o to przecież chodzi w iglicówkach. Jeśli jesteś cierpliwy i lubisz chomikować diamenty na przyszłość to warto. Początki mogą być trudne ale w...
  3. LeonARTo

    Rozdział 23 - dyskusja

    Podejrzewam, że portal nie został podłączony do wioskowej drogi tylko do rasowej
  4. LeonARTo

    Aktualizacja 1.220 - dyskusja

    Czyżby znów dyskusja typu zero kalorii, w której gracze zadają pytania i na żadne z nich nie dostają odpowiedzi? :-)
  5. LeonARTo

    Wasze historie - dyskusja

    Spotkałem wielu fantastycznych ludzi, którzy odeszli z gry lub odejdą bo ich nie słuchaliście.
  6. LeonARTo

    Chwała feniksa - dyskusja

    nooo, magiczna bariera 20k w turnieju w końcu pęknie :)
  7. LeonARTo

    Chwała feniksa - dyskusja

    Temat o tych feniksach już był poruszany i wszyscy wiedzą co o nich myślimy. Adios Elvenar
  8. LeonARTo

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    https://idavis-elvenar.com/buildings.html#A_Evt_Evo_Theater_Easter_XXV_Azure_Phoenix
  9. LeonARTo

    Zgłoszone Artefakty w Akademii Magii

    Może Jarqu zaszczyci Nas swoją obecnością gdzieś na święta. Przeczyta i prześle dalej.
  10. LeonARTo

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Może i grafika ładna ale i tak wyląduje w inwentarzu. I teraz pytanie po co się męczyć z takimi budynkami, wymyślać grafiki itp. jak statystyki takiego budynku nie przekonują do postawienia go w mieście. W dodatku jeszcze na urodziny :p
  11. LeonARTo

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Po to gramy, poświęcamy czas ,budujemy nasze wioski i planujemy razem strategie żeby być lepszymi w turniejach od innych. Można inaczej rozwiązać problemy ze zdobywaniem 19 skrzynek nie wprowadzając absurdalnych zmian, Na samym końcu i tak się okaże się że topowe bractwa odjadą już tak daleko...
  12. LeonARTo

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Tragiczny pomysł, trzeba być nieźle odklejonym żeby w ogóle taki pomysł przeforsować i próbować wprowadzić do gry. Po wielu nietrafionych ostatnio zmian w tej grze przyszedł czas żeby ją jeszcze bardziej zakopać, totalnie uprościć, zniechęcić do siebie i patrzyć jak ludzie odchodzą z tej gry...
  13. LeonARTo

    Zmiana miejsca przystąpienia do bractwa w drzewku rozwoju

    Można i nie grać w żadnym bractwie:-), ale uważam że jak ktoś nowy zaczyna grę i od razu zakłada bractwo to jest to po prostu strzał w kolano. Lepiej dołączyć już do bractwa, które liznęło jakąś tam wiedzę i są stabilnym bractwem niż samemu metodą prób i błędów próbować zawojować rynek...
  14. LeonARTo

    Zmiana miejsca przystąpienia do bractwa w drzewku rozwoju

    Osobiście uważam że badanie "Bractwa" powinno być jeszcze dalej niż teraz np. w III epoce, ale informację o korzyściach bycia w bractwie już bym dał na samym początku gry i co jakiś czas przypominał o tym. Zmieniłbym też tym samym koszty badań na mniejsze w tych pierwszych epokach. Ciekawą opcją...
  15. LeonARTo

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Znając IG raczej nie zostawią 3szt-12h. Nie ma takiej opcji:-)
  16. LeonARTo

    Jestem tu nowa

    Witaj:-)
  17. LeonARTo

    Czarne Owce

    Brakuje nam do pełnego stada jednej owieczki i proponuję żeby to był psychiatra :D
  18. LeonARTo

    Czarne Owce

    Tajniakos to nie jest ważne czy jest włączone czy nie, lub czy można edytować tekst. Ważne że i tak wszyscy wiedzą o co chodzi :) Sponsorem tego postu jest zwrot "czy" :)
  19. LeonARTo

    Iglica Wieczności 3D

    Sezon ogórkowy w pełni i mamy ponownie jedno wolne miejsce. Zapraszamy chętnych, którzy nie wymiękną i zostaną z nami na dłużej. Zapraszamy
  20. LeonARTo

    Iglica Wieczności 3D

    UWAGA!!!!- panie nie krzycz pan tak :-), no ale do sedna: Mamy jedno wolne miejsce w bractwie Iglica Wieczności. Co tydzień złoto, jedyne czego wymagamy to 3 piętro. I to wszystko :). Zapraszam
Powrót
Do góry