Hmmm, ktos zlosliwy moglby powiedziec, ze gdyby ten czy inny gracz byl na forum troszeczke dluzej, to wiedzialby, ze jest tu pare osob, ktore patrza troche dalej niz na czubek wlasnego nosa i potrafia spojrzec na dane zagadnienie obiektywnie, czesto wypowiadajac wrecz opinie, ktore godza w ich...