• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Uważajcie na gracza Lord Spamer

    Wszystko jak w tytule. Temat tego gościa już kiedyś się pojawiał na forum. Koleś przychodzi do bractwa i poprzez wysyłanie dziwnych wiadomości o niewiarygodnej długości blokuje, czat, łańcuszki i też zapycha indywidualne skrzynki graczy. @Jark, czy my naprawdę nie mamy żadnych narzędzi by coś...
  2. Pretorianie Jarowita - wolne miejsce na S3

    Cześć. Mamy 2 wolne miejsca dla chętnych. Jeśli macie pytania to prośba o kontakt bezpośrednio w grze. Najlepiej od razu na S3. Zapraszam serdecznie
  3. Pretorianie Jarowita - wolne miejsce na S3

    Witajcie. Ponawiam propozycję, mamy 2 wolne miejsca. Chętnych bez względu na doświadczenie i rozmiar miasta proszę pisać do Mayst bezpośrednio w grze. Miłego dnia
  4. Pretorianie Jarowita - wolne miejsce na S3

    Cześć. Poszukujemy aktywnego gracza do bractwa na Felyndral. Bez względu na to, ile masz punktów rankingowych, czy jesteś początkującym czy doświadczonym graczem - liczy się chęć do gry. Gwarantujemy co tydzień 12-14 skrzyń w turnieju i złoto/srebro w iglicy. Zainteresowanych, bądź w przypadku...
  5. Odnowa - rekrutacja

    Witajcie. Znów mamy wakat w bractwie. Więc jeśli szukasz miejsca dla siebie, nie boisz się wyzwań w postaci turniejów czy iglicy, to nie wahaj się i śmiało pisz bezpośrednio do arcy
  6. Odnowa - rekrutacja

    Cześć. Ponownie mamy wakat w bractwie. Kilkanaście skrzynek w turnieju i srebro/złoto w iglicy są gwarantowane;) Masz chęć, pytania lub wątpliwości? Nie wahaj się, pisz do Mayst. Pozdrawiam:)
  7. Odnowa - rekrutacja

    Witajcie Poszukujemy osobę, chętną do wspólnego zdobycia minimum 12 skrzynek w turnieju i wspinania się po srebro w iglicy co tydzień. W nadchodzących Przygodach też mamy zamiar zrobić 3 mamy, jak we wszystkich do tej pory. Zapraszamy graczy na różnych poziomach rozwoju. Tym młodszym zawodowo...
  8. Kopalnia Diamentów zaprasza!

    Bractwo iglicowe Kopalnia Diamentów na s1 zaprasza chętnych zdobywać złoto i diamenty co tydzień
  9. Kopalnia Diamentów zaprasza!

    Mamy 2 wakaty. Jak ktoś jest chętny zdobywać złoto w iglicy co tydzień, bractwo Kopalnia Diamentów na S1 serdecznie zaprasza :)
  10. budynki ewolucyjne

    Te budynki, o których mówisz, t.zn. "podstawki" pod nich, raz na jakiś czas pojawiają się do tworzenia w akademii magii. Zaglądaj tam co jakiś czas i z pewnością trawisz na ten, którego potrzebujesz
  11. Liczymy do miliona.

    614
  12. Koszyki Wielkanocne

    27
Powrót
Do góry