• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. narqs

Pytania o event/błędy

Dzień dobry dzisiaj losowałem nagrodę za 140 kasztanów dzienna nagroda miało być 3x pomocnik 20h a ja dostałem 1x 8h pomocnika gdzie nawet takiego nie można zdobyć z innych nagród można dostać jest pomocnik 2x 14h wiec ktoś mi powie o co chodzi dostałem nagrodę jak bym losował za 90 kasztanów...
  2. narqs

spieram sie z koleżanka z bractwa

ktos jeszcze?? XD
  3. narqs

spieram sie z koleżanka z bractwa

spieram się z koleżanką z bractwa o kolor czatu jak do kogoś szepczesz i tutaj moje pytanie jakiego koloru jest wtedy czat róż czy filet Dziękuję za pomoc :)
  4. narqs

Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

Wspólny magazyn odznak i dla mnie może być nawet przewalanie tych zadań nie jest tak denerwujące jak wiedzę ze ktoś coś ma ale nie wiesz kiedy będzie. i przestańcie z tym ze to przygada dla topowych bractw na 7 pierwszych miejsc 4 bractwa z miejscami 89(2 miejsce PB) 32 49 48. wiec przestańcie...
  5. narqs

Ludzie płaczecie ze to sa przygody dla topowych Bractw na Winyandor tak na pierwszym miejscu jest top 1 bractwo ale na 2 miejscu jest bractwo co w normalnym rankingu zajmuje 89 miejsce wiec skończcie płakać tylko się zorganizujcie dodam tylko ze maja przewage 1,6k pkt nad 3 bractwek ktore w...
  6. narqs

mam pytanie skoro za ostatnia kropkę nie dostaje się pkt bo nagroda jest skrzynka wiec mogę zrobić wszystkie 3 linie i tylko z najbardziej korzystnej zrobić ostatnia kropkę??
  7. narqs

prawie 4 cm przy 21 calach mam nadzieje ze pomogłem XD
  8. narqs

łaszek z ta przygoda odznaki za diaxy event zaczoł sie niecałe 2h temu a pewne bractw zrobiło juz 7 punkow i zaraz beda konczyc 1 gwiazdke i walcz z takimi o jakies miejsce w rankingu bractw z tego co zapowiadaliscie mielo to wygladac innaczej
  9. narqs

Rekrutacji do Bractwa "SIMUL czyli RAZEM"

2 dni do przygód bractw zapraszamy :)
  10. narqs

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

a ma ktoś listę nagród za zadania cz 2 bo główna nagroda śmiechu warte XD
  11. narqs

Naprawione Gracze do naprawy III

dzieki ale mam jeszcze XD Winyandor agatonka 24siwy24 jarasz
  12. narqs

Naprawione Gracze do naprawy III

Winyandor bebalon ScandalousPaulina vertez222 Robak5055 Hakemi137 Anzgarr LoXx Nykos Chipsus Maniek5463
  13. narqs

Rekrutacji do Bractwa "SIMUL czyli RAZEM"

WITAM SIMUL czyli RAZEM Jak wskazuje nazwa w tym Bractwie zależy nam przede wszystkim na wzajemnej pomocy i współpracy. Rozwijamy się, wspólnie dobrze się bawimy ale pamiętamy że nie jesteśmy sami ale razem tworzymy zgraną ekipę. W związku z nadchodzącymi zmianami w grze...
  14. narqs

Rekrutacjia ODDZIAŁ ZAMKNIETY

ODDZIAŁ ZAMKNIETY Chcesz się rozwijać ? Jesteś aktywny ? Więc jest to miejsce dla Ciebie ! UWAGA KAŻDY MA OBOWIĄZEK ZAPOZNAĆ SIĘ Z TYM...