• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. yojinek.pl

Dyskusja o Halloween

takie tylko sprostowanie do: 5. Zdobądź małą ilość bonusowego surowca T1, a powinno być "wyprodukuj" :p
  2. yojinek.pl

Dyskusja o aktualizacji 1.90

No to czekam z zapartym tchem na te tłuste dni ;)
  3. yojinek.pl

Hmm...... kolejny zbiór bez diaxów..... teraz jestem pewien ze zmniejszono szanse na wypadnięcie diamentów :mad:
  4. yojinek.pl

A ja zauważyłem drastyczny spadek ilości wylatujących diaxów ze studni. Tak ciągle (przy 10 szt) miałem jedna lub dwie sztuki co losowanie ew. co dwa, teraz nie widzę diaxów od kilku dobrych losowań. Kolejny "cichy nerf" :D
  5. yojinek.pl

Po skończonej walce błedy opis powrotu na mapę

Takie oto coś sie pojawia po walce na mapie. Może było, nie wiem :P
  6. yojinek.pl

Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

kikimora, "....Bo pretensje że coś nie pykło można mieć tylko i wyłącznie do siebie...", tutaj sie nie zgodzę, bo dopóki mamy tu element losowości (losowania zadań, losowania "skrzynek") to niestety część pretensji spada na ten automat losujący. Niestety u mnie z losowością jest cieżko, bo np...
  7. yojinek.pl

Nieprawidłowa kalibracja kursora myszy

Juź kilkukrotnie przytrafiła mi się sytuacja ze po wczytaniu miasta, kursor wskazuje inny budynek niż rzeczywiście jest wskazany (klikam na jeden, a się okazuje ze został kliknięty inny, mimo iż kursor na nim się nie znajdował). Niby przeładowanie gry rozwiązuje problem, ale właśnie przytrafiła...
  8. yojinek.pl

To nie błąd Blokada ekspansji miasta.

Także obstawiam brak monet, dzisiaj sam już miałem pisać do supportu gdy się kapnąłem ze brakuje mi JEDNEJ monety :P
  9. yojinek.pl

visit0r, chamstwem to jest: wyprodukuj wojsko, wyprodukuj wojsko, zwiad/etc, zwiad/etc, wyprodukuj wojsko, 5xskrzynka, zwiad/etc, 5xskrzynka, zwiad/etc......... :D Właśnie po zwiadzie/etc dostałem .......... zwiad/etc. <ciach>o_O edytowano wulgaryzm//Urdur
  10. yojinek.pl

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

BlossomValvi, pierwszy akapit moje wypowiedzi dotyczy: "...Rozwiązanie z apki na przegląrce nie będzie mistrzostwem z uwagi na inny interfejs..." :) A co do budynków i eventów, to wlansie do mnie dotarło ze cisne zadanka aby zdobyć klucze .... po co ? Budynków mam w inwentarzu multum...
  11. yojinek.pl

W czym problem w motywowaniu sąsiadów w przeglądarce ? Wchodzisz w bractwo dajesz pomoc i dostajesz bonus zamiast wchodzić do miasta (to samo w powiadomieniach). Kwestia latania po mapce to bolączka i apki i przeglądarki, przy niewielkiej ilości sąsiadów się tego nie odczuwa, ale przy dobrze...
  12. yojinek.pl

Także skupiłem sie na grze surowcami, a nie wojskiem i widze ze dostaje za to po <CIACH>. Wojskiem nie jestem w stanie zrobić wiecej niż 5-6 prowincji w turnieju wiec wszystko idzie w surowce, a "odbudowanie" tych strat do szybkich nie należy. Jak pamietam jedyny taki "konkretny bydunek" to...
  13. yojinek.pl

Ogólnie mogliby z apki wprowadzić pomoc, wprowadzili (z dużym opóźnieniem grupową produkcję z warsztatów, tylko czemu nie wrzucili od razu manufaktur w ten sam system to nie wiem), pozbyli się potwierdzenia w turnieju, a pomoc sąsiedzka na apce to mistrzostwo. Mam wrażenie ze na apce wymyślaja...
  14. yojinek.pl

Akademia Magii - tworzenie elementów stałych

No cóż, był sam Fenix, karmy leciały non stop, dodali misie i .......... zabrali karmy....... hmm o_O
  15. yojinek.pl

Dyskusja o Iglicy Wieczności

Ja z iglicy mam 3x roślina many/kauczukowiec i od zaj...a fragmentów. Ani razu żadnej konkretnej nagrody. Ale dzieki opatrzności udało mi sie zdobyć aż 1 teleportacje. Ciagle mówie sobie zeby odpuścic ta iglice, ale kusi....... i tylko trace na tym :(
  16. yojinek.pl

hehe, są alternatywy, wiec skonczy sie jak w poprzednim evencie, czyli walenie non-stop 15 mgieł wizji aż sie katalizatory nie skończą :D
  17. yojinek.pl

A ja sie ciesze na info o zmniejszeniu szans na trafienie zadania wymagającego wyższych poziomów budynków.......... dostając 3-ci raz z rzędu produkcje kosza zakupów z podwyższonego warsztatu :D.
  18. yojinek.pl

Nawałnica eventów, brak endgame contentu... dyskusja o problemach Elvenaru w 2019

Hehe, tutaj są mieszane uczucia, bo jak jest event to człowiek ma dość ciągłego kombinowania, jak to optymalnie rozplanować, trzyma sie terminów, aby mu sie pozgrywały zbiory, etc. do tego stopnia że czeka na koniec aby chwile odsapnąć............ po czym sie okazuje ze gra bez eventu jest nudna...
  19. yojinek.pl

Dla mnie bardzo ciekawe są negocjacje, ale koszta z nimi związane to jakaś abstrakcja (o nagrodach nie wspomnę) :)
  20. yojinek.pl

Ja spróbowałem zrobić kolejne podejście do iglicy i po uzbieraniu fragmentów, 2 katalizatorów i całej masy strumieni zasobów powiedziałem dość przed pierwszym bossem ...... :cool: