• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. dam24

Liczymy do miliona.

455:D:D
  2. dam24

znajomi

czytałem w takim razie ten temat można usunąć przepraszam za gapostwo :rolleyes:
  3. dam24

Zgłoszone Ulubieni sąsiedzi [16-10-PL]

W takim razie mi też się podoba jestem za :)
  4. dam24

znajomi

Witam mam taki pomysł, mianowicie chodzi o dodanie kogoś do znajomych lub oznaczenia go jako ulubiony to by ułatwiło pomaganie w antycznych cudach teraz jak komuś daje pw to później muszę go szukać albo zapisać nazwę :rolleyes:
  5. dam24

Naprawione Event

Witam jestem na 19 zadaniu z eventu ale już dostałem budynki eventowe co dalej główne zadanie eventu znikło a zostało poboczne do wykonania ?
  6. dam24

Spadek produkcji manufaktur bonusowych

Witam nawet nie wiedziałem teraz przeczytałem że rozbudowa cudów zabiera relikty :) np Wielka dzwonnica sporo ich zabiera :)
  7. dam24

Zgłoszone Możliwość zmiany skali mapy świata [17] [17-02-FR-UI-2]

No to niech przeanalizują jeszcze raz, osobiście nie wiem czemu od powstania gry tego nie zrobili jeśli nie chcą by była taka możliwość to niech się ustosunkują czemu :p
  8. dam24

Zgłoszone Możliwość zmiany skali mapy świata [17] [17-02-FR-UI-2]

Witam mam taki pomysł czy była by możliwość zrobienia tak aby oddalać dalej mapę to znaczy żeby jednocześnie było widać wszystkie odkryte prowincje ? co wy na to
  9. dam24

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.22

Hej nawet nieźle a co do efektów atmosferycznych to tylko mgła czy inne też ?
  10. dam24

Zgłoszone Dodatkowy kanał do rozmów na czacie.

Jestem za pomysł jest super bardzo było by to przydatne czasami nie mam ochoty aby połowa bractwa czytała o czym rozmawiam z drugą połową, a pisanie po przez pocztę jest uciążliwe :rolleyes:
  11. dam24

Naprawione irytujący wskaźnik

Witam u mnie do tej pory jest ten wykrzyknik, strasznie mnie to denerwuje możecie coś z tym zrobić z góry dziękuje pozdrawiam :):eek:
  12. dam24

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.21

Witam Sinuna Zdecydowanie się z tobą zgodzę, jedni są zadowoleni drudzy nie moim zdaniem to jest najgorsza aktualizacja która nic nie wniosła do gry wręcz pogorszyła ją, już poprzednie turnieje były lepsze a nagrody jakie dostałem nie są adekwatne do poniesionych strat wojsko towary nie...
  13. dam24

Zgłoszone Statystyki bractwa

Hjh możesz coś więcej napisac na priva na temat tej tabelki chętnie bym coś takiego zrobił dla bractwa :rolleyes:
  14. dam24

Hmm no chyba taka rola bractwa a nie tylko tańsze towary chodzi o zjednoczenie co to za bractwo co każdy by myślał o sobie a jeśli ktoś nie ma ochoty dawać pomocy to jest rozwiązanie niech należy do żadnego bractwa będzie samotnym wilkiem jest parę setek takich graczy nikt go nie zmusza a...
  15. dam24

Muszę powiedzieć że mnie zaskoczyli podoba mi się :rolleyes: chociaż zdania są podzielone o_O
  16. dam24

Dzięki:rolleyes:
  17. dam24

Witam a co daje to przenoszenie bliżej środka mapy ?
  18. dam24

Jestem za świetny pomysł z twojej strony podoba mi się świetnie to rozwinąłeś czekamy na dalsze decyzje góry Pozdrawiam :):)
  19. dam24

Liczymy do miliona.

:p447:p
  20. dam24

Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Zadymka

Gratuluje :rolleyes:;)