• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. Konsultacje społeczne o nagrodach w Przygodzie

może temat już był poruszany ale archiwum za wielkie żeby sprawdzić a z podglądactwa sąsiadów wynika że sporo graczy ma braki w ewolucjach budynków. A gdyby tak w nagrodach za 2 i 3 etap Przygody był jakiś wybór ewolucji np. 1 z 3 dostępnych i Bractwo decydowało co się opłaca zebrać? dodatkowo...
  2. Poradnik turniejowy - zamknięty

Świetny poradnik tylko szkoda, że przed zamknięciem nikt nie dopisał iż jest niezastąpiony w zdobywaniu prowincji oczywiście po własnych modyfikacjach.
  3. To nie błąd a jednak jakiś błąd jest

załączam obrazek z majówki z rozdziału nagród za nasionka po odkryciu.
  4. To nie błąd podwojenie nagrody za nasiona

klikam w nasionko i jest , że następne mam dostać dwie to super. kolejne nasionko nagroda dnia czyli dwie karuzele więc razem cztery ale nic z tego bo w inwentarzu widnieje tylko dwie czyli kicha. ma tak być czy ktoś mi zaimał po drodze?
  5. Zwiadowcy i koszty zwiadu

Wiem, że należy wysłać zwiadowcę odpowiednio wyposażonego i stąd wyższe koszty wraz z odległością ale mamy ponoć Bractwa które chyba ugoszczą takowego więc czyż nie można wprowadzić, że zwiad prowadzony w bliskości członka bractwa kosztuje tyle samo co wokół siedziby rodowej? Byłaby to kolejna...
  6. Zaproszenia

Dzięki serdeczne za podesłane zaproszenia do Bractw ale na razie to za mało wiem o grze żeby być jakoś pomocnym a tak na krzywą "twarz" raczej nie jestem przyzwyczajony przychodzić;) Aczkolwiek żeby na gbura nie wyjść wszystkie podesłane zaproszenia zostały skierowane na ścieżkę legislacji bo...
  7. Hejka Wszystkim a szczególnie Tym co już z pomocą jakąś pospieszyli

Ubi wywaliło mnie z Heroes online więc szukając nowego miejsca trafiłem do Elvenaru i trochę chyba tu pobędę aczkolwiek początek gry uczy tylko cierpliwości. Walki na tak małych planszach gdzie raczej na razie pasuje tylko "nec Hercules..." zmuszają do uczenia się nowych taktyk więc na razie to...