• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. Sorcha

Animacja po walce

Masz trochę racji @chris07070707. Trochę bo programowania się uczyłem kiedy co prawda nie było czegoś takiego jak aplikacje internetowe a internet w Polsce dopiero był na modemach, ale masz. Optymalizacja zawiera miedzy innymi Interesująca jest zależność od rodzaju jednostek podczas walki, czy...
  2. Sorcha

Animacja po walce

Sam nie wiem czy ważniejsza jest obudowa chyba nie bo jak kiedyś przeczytałem że metalowa obudowa może tłumić sygnał WiFi to się tylko uśmiechnąłem po nosem, a teraz mam smartfona z obudową ze szczotkowanego aluminium (czyli metalową) i czasami mi sygnał WiFi słabnie ale to raczej ściany w...
  3. Sorcha

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

A może gra czyta z nazwy miasta ;) co gracz chce motywować? To byłby ubaw, w angielskim, to może by jeszcze przeszło , ale po polsku nie sądzę!!!
  4. Sorcha

Animacja po walce

O ile z siecią Wifi którą wpływa na nasze komórki , to mamy tylko siłę sygnału i jak wykazała @BlossomValvi nie ma znaczenia, chociaż pewnie im nowszy standard tym pewnie lepiej. bo przy zaniku sygnału podczas zwykłego przeglądania internetu, też mam czasem ochotę rzucić telefonem , ale pomacham...
  5. Sorcha

Mi tak samo, ale trzeba zapytać najstarszych górali czyli może jakiegoś CMa ;)
  6. Sorcha

Bractwa - prowadzenie, motywacja i strategie graczy

ja rysowałem najpierw ołówkiem w notatniku, ale jak chciałem coś przestawić, to albo gumka w ruch albo rysować na nowej kartce. Lepiej już Architekcie, bardziej ekologicznie ;) (bo papieru nie marnujesz). ale ten ołówek i notatnik to było dawno chyba jeszcze przed rasami gościnnymi.
  7. Sorcha

Tabelki to już nie moje zmartwienie, abdykowałem ze stanowiska Arcy i przeszedłem do @Ovocko. Dzięki mu za ofertę! Podobno do łańcuszka czy jakiegoś podobnego systemu też można zrobić arkusz a potem już "samo" liczy. Tylko niestety ktoś musi wpisywać dane kto ile dał. Dane trzeba zebrać, a kto...
  8. Sorcha

@BlossomValvi na becie na Gemsach napisali że weszło 7.11 ostatnio chyba było dwa? tygodnie opóźnienia to może 21.11? a na pewno wejdzie jak będzie ogłoszone ;) !
  9. Sorcha

@BlossomValvi jak to się mówi nie dziękuję, żeby nie zapeszyć! Ale mogę podzielić się moimi spostrzeżeniami, z tego roku reanimowania mojego Bractwa, mojego byłego obecnie Bractwa. @chris07070707 to ładnie nazwał reanimowanie trupa, ja bym to raczej nazwał stygnięciem ciała, gdyż przychodzili i...
  10. Sorcha

@BlackTea ja już jestem u @Ovocko który ma ponad 320k punktów to ja ze swoimi 107k czuje się jak maluszek ;) ! Też robiłem w LibreOffice Calcu tabelki ile potrzeba ile mamy, ile w produkcji po jakiś czasie przestałem.Problemy z synchronizacją danych nie każdy mówił co robi ile ma itp itd...
  11. Sorcha

BlackTea sprawdziłem na Arendylu wasze Bractwo jest 115te, na Felyndralu Bractwo w którym jesteś jest 34te (9.8 skrzynki). Te z Arendyla robi 6 skrzynek to może jakbym zaczął grać w weekend na Arendylu to do Wielkanocy byłbym już u Was. Co ty na to @BlackTea?
  12. Sorcha

W najlepszym okresie mojego bractwa, czat był tylko używany tylko podczas przygód Bractw, ale wtedy myślałem że to wystarczy, poza tym nie bylem Arcy i uważałem, że to normalne. Przecież nie każdych ma dostęp do komputer w tych samych godzinach, a aplikacja dopiero raczkowała. Ale jak później...
  13. Sorcha

Podaruje sobie. Przykład, w którym przeczytałem że dla gościa, którego bardziej jest ważna pozycja bractwa 20te zamiast 21go niż to co wnosi do Bractwa świadczy tylko o tym graczu, że jest tak jak napisałem myśli, że im wyżej tym lepiej.
  14. Sorcha

Animacja po walce

Czyli priorytetem wychodzi , że jest ta animacja po walce a nie dawanie PW graczom w Antyki, to musi poczekać!
  15. Sorcha

Ok nie ma czego, a czy to nie jest tak, że ludzie nawet początkujący co garną się do tych Bractw z TOPki, myślą sobie;:"o są na górze rankingu, to pewnie sami specjaliści od turniejów" a nie patrzą na wymagania tych Bractw, w skrócie przyciąga ich renoma i ranking Bractwa? Ja zostałem do mojego...
  16. Sorcha

Turniej Pylu - dyskusja

Ja w prowincji turniejowej mam takich przeciwników: Na auto samymi 3* łucznikami o 3*trentami czasami innymi jednostkami wg waszych wskazówek zrobiłem 8 prowincji na pierwszej gwiazdce (z aktywnym Feniksem ognistym), ze spisu @tajniakos'a wynika że w prowincji nie ma Banshee 3* i Oszalałego...
  17. Sorcha

Animacja po walce

@chris07070707 ciekawe czy to tylko na androidzie występuje ten skopany kod może na jabłku jest inaczej? Gra ktoś na jabłkofonie ;)?
  18. Sorcha

Animacja po walce

Może niech liczy w chmurze, jak jeden komputer jest za wolny :rolleyes: ?
  19. Sorcha

@BlossomValvi my najwyżej byliśmy za poprzedniego Arcy najwyżej 38 miejsce później przez jakiś czas utrzymywaliśmy się w TOP 50, później kolejne 5 miejsc w dół i po wrzuceniu leniuchów jesteśmy znowu 20 miejsc niżej, miałem taki pomysł żeby na miejsce wyrzuconego leniucha przyjmować aktywnego z...
  20. Sorcha

Animacja po walce

i na Insta kto ma :rolleyes: !!