• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. chris07070707

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

No nie wiem, czy pasjans wymaga gigabajtow RAMu ;) U mnie jest dokladnie na odwrot, na HTML5 gra smiga o wiele szybciej (wylaczajac turnieje, ale tu problem lezy gdzie indziej i obie wersje go maja), a na flash troche zamula, jak zawsze. Niekoniecznie wyklucza. Problem "ze sprzetem" moze...
  2. chris07070707

U mnie tez tak wszystko wyglada, jesli w ciagu kilku sekund zbieram produkcje z kilkunastu/kilkudziesieciu budynkow na raz z wcisnietym lewym przyciskiem myszki. Ten screen nie pokazuje niczego, co mialoby zwiazek z plynnoscia gry. Chyba masz jakis problem z kompem, a nie gra ze swoja...
  3. chris07070707

Flash mega plynny, a HTML5 10x wolniejszy... taaaa..... Co za BZDURY. Ale moze to ja sie nie znam, nie wiem. Moze w takim razie podzielisz sie jakims filmikiem z tego mega plynnego chodzenia gry na flashu ? I z dziesieciokrotnie wolniejszego na HTML ?
  4. chris07070707

Nie Tajny, ta dolna oferta to promocja na diamenty w postaci dodatkowych zaklec renowacji przy zakupie, czyli zupelnie co innego, niz pierwsza oferta (ta na zestawy).
  5. chris07070707

ożywienie forum

@lanariko bardzo dobrze swoja propozycje uzasadnila, przedstawila nawet pomysl w formie graficznej... o czym tu dyskutowac ? ;) Widocznie nikt z glosujacych nie ma zadnych zastrzezen.
  6. chris07070707

Pro/testuję ;)

Wydaje mi sie, ze sa 2 glowne powody wprowadzenia kiedys ras goscinnych. Poczatkowe 5 epok mozna traktowac jako swego rodzaju przedluzony samouczek, w ktorym rozgrywka niewiele sie zmienia tak naprawde. Podbijamy prowincje na mapie, robimy badania w drzewku, a w miescie rozbudowujemy rezydencje...
  7. chris07070707

Razem 3 PW na 24h.
  8. chris07070707

Albo tutaj: http://www.elvenarchitect.com/buildings/sets/ Przewin do Snow Owls Set.
  9. chris07070707

Czas trwania Przygody Bractwa - Wir

Ale nie ma przeciez osobnego czasu na mape, a osobnego na wir. Jest ogolny czas trwania przygod, a czym sie w tym czasie zajmuje bractwo, to juz jego wybor. Nie za bardzo wiem, jak mialoby dzialac takie skrocenie czasu na wir. Poza tym nawet gdyby rozdzielic te 2 czasy i skrocic czas na sam wir...
  10. chris07070707

nowy TURNIEJ PYLU - dyskusja

Dobrze wyczuwasz. Pyl okazal sie wyjatkowo wredny. Straty na automacie sa relatywnie wysokie, a w bardzo wysokich prowincjach nawet na manualu jest niewiele lepiej. Gram w bardzo silnym bractwie, w ktorym pare osob ot tak z marszu potrafi zrobic kilkanascie k nawet w nowym systemie, ale po...
  11. chris07070707

Wystepuje, wystepuje. I to nawet co roku ;) I to jak najbardziej oficjalnie. Ano wlasnie ! :D A tak bardziej na powaznie. Juz w zeszlym roku bawilismy sie w zgadywanki kiedy wystartuje zimowy event i wtedy udalo mi sie zgadnac. W zgadywankach mozna sie kierowac kilkoma roznymi przeslankami, o...
  12. chris07070707

Podziele sie wstepnymi wrazeniami z zimowego eventu na becie. Linia zadan to standard, czyli jest bardzo podobna do tych, ktore znamy z poprzednich eventow. Wiekszosc zadan robi sie sama przy okazji wykonywania normalnych, codziennych czynnosci w grze. Tylko w poczatkowej fazie eventu warto...
  13. chris07070707

Zmiana produkowanych towarów / Transfer miasta

Powazny problem z nadmiarem bizmutu istnial juz w czasach, kiedy setow z Iglicy w skali serwera bylo jeszcze bardzo niewiele i graly skrajnie marginalna role. Ale zeby to wiedziec, trzeba bylo nieprzerwanie grac i obserwowac sytuacje na biezaco... Jesli zrobiles sobie pol roku czy rok przerwy w...
  14. chris07070707

Zmiana produkowanych towarów / Transfer miasta

To niezupelnie odpowiada prawdzie, bardzo delikatnie rzecz ujmujac. Akurat w przypadku zywych towarow (miedzy innymi bizmutu i kauczuku) mamy do czynienia z globalnym rynkiem na serwerze, a nie lokalnym, Nie gra absolutnie zadnej roli, w ktorym zakatku mapy gracz wyprodukuje i wystawi oferte na...
  15. chris07070707

To moze ja odpowiem na to pytanie. Kto odpowie, jest obojetne, bo kazdy udzieli ci identycznej odpowiedzi. Luka w twoim rozumowaniu i elementarny brak logiki i konsekwencji sa tak razace, ze po prostu nie moze byc innej odpowiedzi. Z jednej strony nawolujesz do ignorowania zdania stalych...
  16. chris07070707

nowy TURNIEJ PYLU - dyskusja

Na powyzszym obrazku widac, jak mniej wiecej wyglada statystyczny rozklad typow jednostek przeciwnika. Pyl teoretycznie nie wyglada teraz na szczegolnie ciezki turniej i tak wlasnie zapamietalem go z bety. Najlepiej sprawdza sie walka jednostkami magicznymi ze wzmocnionym atakiem. Dwa Swobodne...
  17. chris07070707

Nie zgadzam sie z ta opinia. W moim odczuciu PB staly sie jeszcze latwiejsze i to dla kazdego typu bractw. W aktywnym bractwie dalo sie zrobic wszystkie 3 mapy w troche ponad 24h, przy czym spora czasc tego czasu zabralo czekanie na spoznialskich. A co do tych mniej aktywnych bractw, w ktorych...
  18. chris07070707

Pomysły na budynki ewolucyjne/zestawy/nagrody w eventach

Przede wszystkim wydaje mi sie, ze czas dzialania 5 dni to zbyt dlugo. Zeby nie bylo za latwo, efekt karmienia nie powinien byc dluzszy, niz 24h. Kazda z tych propozycji cos w sobie ma i na pewno urozmaicilaby rozgrywke, dajac nowe mozliwosci taktyczne, ale... No wlasnie, przeciez wszystkie te...
  19. chris07070707

nowy TURNIEJ ELIKSIROW - dyskusja

Na eliksirach przeciwnik wystawia przede wszystkim ciezkie jednostki, lekkie strzelajace i lekkie. Szczegolnie w poczatkowych prowincjach dobrze powinny sie spisywac nasze ciezkie strzelajace, czasem ze wsparciem lekkich strzelajacych. Na niektorych mapach i przy niektorych kombinacjach...
  20. chris07070707

Patrzac na statystyki Sowy juz teraz moge powiedziec, ze bedzie to pierwszy budynek ewolucyjny od bardzo dawna, ktorego nie postawie w zadnym miescie. Na pewno nie zamierzam tracic karmy dla 30k towarow w Ambasadach, wolalbym juz karmic Pandy, zysk w przeliczeniu na zaklecie bylby o wiele wyzszy...