• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. Kris258

Zgłoszone Unikalny avatarek jako nagroda za konkurs :))

Tak mi chodzi po głowie od dłuższego czasu pomysł żeby była jakaś możliwość zdobycia unikalnego avataru do gry, bo już sporo osób doszło do najwyższej rasy, wybudowała cuda i już te konstruktowe avatary nie wywołują takiego efektu WOW! :) A najlepszym sposobem na to byłby forumowy konkurs w...
  2. Kris258

Usuwanie ofert w bractwie.

Myślę, że fajnie by było wprowadzić nową funkcję dla Arcymaga... a konkretnie możliwość usuwania śmieci na liście ofert bractwa. Usunięte oferty mogłyby nadal istnieć i być widoczne dla sąsiadów, ale nie w bractwie. Wkurzające jest jak ludzie wystawią 5 stron ofert z mieszanych grup towarów, co...
  3. Kris258

Naprawione Konstrukty - źle przetłumaczona treść zadania.

https://zapodaj.net/1e2463a47d4c4.png.html Cosik nie pykło w tłumaczniu.... wygląda niczym wyjęte psu z gardła.... a raczej tłumaczowi google :D Powinno raczej być "Wygląda na to, że nawet w tej manufakturze można produkować nieodkryte jeszcze żywe towary." albo bez nawet, ew. "Wygląda na to...
  4. Kris258

Amuni - prestiż.

Hejka, ciekawi mnie pewna rzecz - może ktoś będzie potrafił odpowiedzieć. Co się stanie, jak po ulepszeniu wszystkich złotników i wytwórców pułapek wyburzę przybudówki świątyni wydm? Zapewne prestiż będzie ujemny, ale - czy będzie to miało jakiekolwiek konsekwencje? W sumie prestiż jest...
  5. Kris258

Potwierdzone Brakujące punkty rankingowe.

Myślałem że na forum od tego huczy, a tu cisza... Co to sie wydarzyło, że wiele graczy straciło dobre kilkanascie tysiecy punktów rankingowych?? Pewnie jakiś cud(a) się zepsuł(y) i nie nalicza z nich pkt, ale czemu nie ma żadnych info?
  6. Kris258

Kosiarka, bucząca świetlówka czy stado os??

Nie wiem czy ktoś też tak ma, ale u mnie po pewnym czasie korzystania z gry dźwięk zaczyna co najmniej wariować. Sprzyja temu chyba manualna walka, albo po prostu wejście na mapę świata... w każdym razie pojawia się takie głośnie brzęczenie, jakby jakaś kosiarka obok przejeżdżała, albo popsuta...
  7. Kris258

Zadanie w żywiolłakach.

Witam, Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć, czy aby na pewno (zgodnie z klejnotami wiedzy) w zadaniu 51 w żywiołakach będzie wymagane posiadanie warsztatów na 20 poziomie, a nie 28 (poziom dostępny od rasy zywiołakòw)?
  8. Kris258

Ilość oddziałów u przeciwnika.

W związku z tym, że support nie potrafi mi pomóc, nie zauważa żadnej nieprawidłowości, pytam się czy ktoś oprócz mnie ma taką dziwność... otóż wczoraj ze zdziwieniem patrzę że w jednym konflikcie przeciwnik ma zaledwie 3 oddziały... w innym konflikcie tej samej prowincji był nawet zaledwie 1...
  9. Kris258

Łatwiejsze kupno magicznych rezydencji i możliwość wykorzystania schematów.

Witam, Chciałbym poruszyć kwestię łatwiejszego zdobycia, a właściwiej mówiąc - umożliwienia realnego kupna magicznej rezydencji w późniejszych erach. Z każdą erą wzrasta poziom jak i oczywiście cena magicznych rezydencji/warsztatów... teraz, mimo obniżki ceny - w żywiołakach jest to koszt 1260...
  10. Kris258

Duplikat Kto jest online?

Skoro przez tak długi czas nie możecie przywrócić komend na czacie, musicie mieć spore problemy, więc może podsunę pomysł zastapienia jednej z nich, a mianowicie komendy "/who", która pokazywała graczy, którzy są online. A że taka informacja bardzo się przydaje, dobrze by było żeby znów można...
  11. Kris258

Zgłoszone Ważniejsze wiadomości [+]

Witam, Nie wiem czy już ktoś wcześniej zamieszczał taką propozycję, ale fajnie by było, gdybyście dodali jakąś możliwość oznaczenia niektórych wiadomości jako ważniejsza/ulubiona/ogłoszenie itp. w ten sposób, żeby cały czas była ta wiadomość na górze i inne nie wciskały się przed nią (chodzi...
  12. Kris258

Elvenar się zepsuł?

Co się dzieje? Próbuję się zalogować na przeglądarce, wyskakuje wiadomość, żeby prawym przyciskiem myszy uruchomić flasha, ale nie przynosi to efektu. Po chwili wyskakuje wiadomość, że strona Elvenar nie odpowiada i kurza twarz. Trudno, idę na aplikację, ale tam z kolei wyskakuje informacja, że...
  13. Kris258

Wróżki - zadania

Hej Wam! Jestem w kłopotliwej sytuacji, bo w badaniach już zacząłem orki, ale w zadaniach dopiero dotarłem do wróżek... i jestem "lekko" zły, bo muszę produkować w farmach dnia i nocy produkty, których nie potrzebuję... tylko żeby zaliczyć zadanie. Czy ktoś może wie ile i jakie zadania jeszcze...
  14. Kris258

Kto będzie następny?

Coś cicho tutaj strasznie.... może warto się rozruszać co nieco ;) Zapraszam wszystkich do nowej zabawy. Podajemy nick gracza, który myślimy, że pojawi się tu po nas ;) Następna osoba odpowiada "tak" lub "nie" w zależności od tego czy udało się zgadnąć i podaje nick (albo po znajomości imię/...