• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. Kris258

Zgłoszone Unikalny avatarek jako nagroda za konkurs :))

Oczywiście chodzi tu o grę... gdyby się udało na wszystkich forach taki konkurs zorganizować by było fajnie i sprawiedliwie. :)
  2. Kris258

To co @jarq, @Lisha, pomyślicie o czymś takim? :)
  3. Kris258

Tak mi chodzi po głowie od dłuższego czasu pomysł żeby była jakaś możliwość zdobycia unikalnego avataru do gry, bo już sporo osób doszło do najwyższej rasy, wybudowała cuda i już te konstruktowe avatary nie wywołują takiego efektu WOW! :) A najlepszym sposobem na to byłby forumowy konkurs w...
  4. Kris258

Usuwanie ofert w bractwie.

Ze względu na Wasze opinie, postanowiłem dodać dodatkowe odpowiedzi do ankiety :) Dziękuję Wszystkim za odpowiedzi i zwrócenie uwagi na wadę mojego pomysłu. Wspólna narada zawsze daje efekt :) Tylko chciałbym żeby ktoś z Zespołu sie tu jeszcze pojawił.
  5. Kris258

Lato z Elvenarem!

Dziękuję :) Gratulacje dla pozostałych :) Super że wszyscy dostali nagrody, skoro tak mało odważnych było to powinni wszyscy dostać, miły gest @jarq :))
  6. Kris258

Ale nie posiadam filtru, który mi wyświetli tylko oferty w obrębie jednej grupy towarów. Mam filtr na oferty z bractwa i widzę 5 stron gów...ych ofert. Problem dotyczy wielu bractw, bo trudno upilnować wszystkich w bractwie by takich ofert nie wystawiali, więc zamist błagać by je usunęli i...
  7. Kris258

Myślę, że fajnie by było wprowadzić nową funkcję dla Arcymaga... a konkretnie możliwość usuwania śmieci na liście ofert bractwa. Usunięte oferty mogłyby nadal istnieć i być widoczne dla sąsiadów, ale nie w bractwie. Wkurzające jest jak ludzie wystawią 5 stron ofert z mieszanych grup towarów, co...
  8. Kris258

Lato z Elvenarem!

Szkoda, że dopiero dzisiaj obczaiłem że jest konkurs, akurat wróciłem z wakacji w Barcelonie. Nie pokażę więc zdjęcia z plażą czy fajnym widoczkiem, ale pochwalę się kilkoma pamiątkami - kupionymi i nie tylko ;)https://zapodaj.net/34fd9ddee5897.jpg.html. Miejsce? Zdjęcie zrobione już w domu...
  9. Kris258

Naprawione Nie mogę wejść do miasta sąsiadów

Warto wiedzieć... prawdę mówiąc wobec awarii turnieju o tym problemie już dawno zapomniałem.... a właśnie @jarq , czy IG przewiduje jakieś rekompensaty, w szczególności dla graczy którzy już wczoraj postawili powielacze i ich moc nie dotrwa do niedzieli?
  10. Kris258

Przygody Bractw z niespodzianką!

To w ogóle zadziwiające że na becie wszystkie rzeczy razem działają, a jak wrzucają na głowne nawet nie wszystko (bez Iglicy) to się robi pępek na plecach. To po co w ogóle jest beta?? Żeby sprawnie działające mechanizmy zepsuć i wrzucać na głowne serwery? A moze Twórcy pomyli głowne serwery z...
  11. Kris258

Pewnie zaraz pojawi się pakiet poszukiwacza i będzie można dokupić odznaki :) Kto chętny? Mnie już na samą myśl ręka świerzbi żeby skorzystać :rolleyes:
  12. Kris258

Jeszcze co do produkcji w akademii warto zaznaczyć że nie każdy ją ma na 5 poziomie. O ile na głównym mieście takową posiadam o tyle na pozostałych światach, akademia na 2 lvl daje mi 1 zaklęcie na dzień. Więc bez turnieju jest po prostu super, co? @Koval92 bo moze wcześniej chcieli się...
  13. Kris258

Ale @sandvinik tu chodzi o to, że IG nas wcześniej nie poinformowało o tym że nie będzie turnieju! Gdyby w zapowiedziach tych wspaniałych PB było od razu napisane że turnieju nie będzie, to zgadzam się z Tobą, i tak turniej jest raz na tydzień, przeżyje się. Co prawda trudniej by było zdobyć...
  14. Kris258

Mam nadzieję, że taka rekompensata to tylko formalność, bo inaczej sobie nie wyobrażam jak gracze którzy postawili wzmocnienia zbesztają firmę... i słusznie.
  15. Kris258

To się nazywają Przygody Bractw z niespodziewaną niespodziewanką :D:D. No rzeeeczywiście :)) I skad tu teraz zaklęcia zdobyć... ;) A niespodzianek coraz więcej https://zapodaj.net/858683a909034.png.html. Cuda sie w mieście dzieją, wiem że to już kiedyś miało miejsce, ale teraz nawet...
  16. Kris258

Naprawione Nie mogę wejść do miasta sąsiadów

Już aktualizują, pewnie zaraz naprawią. U mnie też parę osób się skarżyło na ten problem. P.S Już działa :)
  17. Kris258

Zgłoszone Ważniejsze wiadomości [+]

Prosta rzecz, minął rok i nic się w tym temacie nie zmieniło. Z tyloma osobami rozmawiam, ustalam wymiany PW, że wszelkie łańcuszki PW, zadania eventowe stale gdzieś wsiąkają na 2 i 3 stronę. Ech... Zwróciłem uwagę też na jedną rzecz, w podglądzie wiadomości nie widać nicków osoby/osób z którymi...
  18. Kris258

Wiadomo o której godzinie wystartują PB? Albo pamiętacie o której startowały poprzednie edycje?
  19. Kris258

Dyskusja o Iglicy Wieczności

Rozumiem, dzięki za info, ja nie mam konta na beta więc nie wiem na czym stoi :)
  20. Kris258

Dyskusja o Iglicy Wieczności

Czy wiadomo coś nowego o terminie wejścia Iglicy na serwery główne? Miało być po aktualizacji 1.81, ale kiedy dokładnie?