• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. dam24

znajomi

Witam mam taki pomysł, mianowicie chodzi o dodanie kogoś do znajomych lub oznaczenia go jako ulubiony to by ułatwiło pomaganie w antycznych cudach teraz jak komuś daje pw to później muszę go szukać albo zapisać nazwę :rolleyes:
  2. dam24

Naprawione Event

Witam jestem na 19 zadaniu z eventu ale już dostałem budynki eventowe co dalej główne zadanie eventu znikło a zostało poboczne do wykonania ?
  3. dam24

Odłożone na później Dzień i noc

Hej witam moje pytanie myślał ktoś nad tym aby wprowadzić do miast noc czyli o danej godzinie by się ściemniało i robiło widno co za tym idzie można by dodać jakieś budynki kulturowe np latarnie lampy itp związane ze światłem urozmaiciło by to nasze miasto oraz grę. Napisałem tutaj aby nie...
  4. dam24

Zgłoszone Statystyki bractwa

Witam nie wiem czy było to poruszane jeśli tak proszę usunąć tematem pokierować gdzie. Mianowicie chodzi mi o statystyki bractwa kto kiedy był kto daje pomoc sąsiedzką kiedy był widziany ostatnio gracz do statystyk miał by dostęp arcymag mag i ambasador nie jestem programistą rzucam tylko...
  5. dam24

Szukam bractwa

Witam szukam aktywnego bractwa gram aktywnie u mnie pomoc sąsiedzka codziennie!! mam swoje bractwo ale coś słabo idzie i chcę dołączyć do aktywnych graczy jest nas dwoje w bractwie pozdrawiam :)
  6. dam24

Magiczny pył

Witam w mojej lokalizacji nie ma chyba nikogo z bonusem magicznego pyłu co utrudnia mi cokolwiek w rozbudowie miasta żadnych ofert sprzedaży a oferty które wystawiłem stoją już miesiąc czy można coś z tym zrobić ? pozdrawiam :(
  7. dam24

Odrzucone magazyn budynków

Witam mam takie pytanie czy kiedyś zostanie wprowadzona opcja schowania budynków żeby zrobić sobie porządek na placu np magazyn budynków itp chodzi o to że chciałbym zrobić porządek na placu zupełnie zmienić ustawienie budynków ale nie ma na to miejsca jeśli coś źle napisałem z góry...
  8. dam24

Bractwo Zjednoczeni

Witam a zarazem zapraszam do bractwa Zjednoczeni tylko trzy zasady Aktywność miła zabawa i pomoc sąsiedzka nie spinamy się gramy dla zabawy i miłej atmoswery więc zapraszamy wszystkich nowych i aktywnych graczy pozdrawiam :)
  9. dam24

Rekrutacja do bractwa Młode Wilki

Witam jeśli szukasz bractwa to dobrze trafiłeś bractwo Młode Wilki zaprasza wszystkich aktywnych graczy jest to nowe bractwo które sam założyłem byłem w innym ale nie grali aktywnie więc spróbowałem sam założyć bractwo gram aktywnie od roku gawarantuje codzienną pomoc w mieście jak i w budowie w...
  10. dam24

Znikające miasta

Nie wiem gdzie to dać wiec tu czemu znikają miasta sąsiadów którzy mi dawali kulturę a zostają te co nikt tam nic nie robi przez dwa dni zniknęło połowę prowincji z mojej mapy za tydzień nic nie będę miał a z prowincji są monety