• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. Ważne [Komentarze] Festiwal Elven'er!

Na mojej poczcie nie ma prezentowych biletow :(
  2. Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

zgadzam sie z przedmowca.Budynkow laczonych mam w pasku wiele i nie stawiam,bo miejsce zjmuja.
  3. Naprawione Procesor na 100%

mnie sie wszystko zawiesza,albo cos zrobcie,albo gra nie ma byc meka za kare !
  4. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.45

Sama nie wiem,na co jeszcze w tej grze czekam,zeby nie bractwo.... A juz myslalam,ze zmienili sie programisci,ktorzy czytaja i mysla...
  5. Co dalej?

tak,ale czy starym graczom jeszcze napedu do gry wystarczy? moze tylko na nowych bedziecie bazowac,bo tak zle jeszcze nie bylo,zeby kilka miechow walic lbem w sciane i nie moc jej rozbic.A chinskie przyslowie tez mowi,zeby starszyzne szanowac...
  6. Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Trzech Lodowych Gigantów

nieprawda,ze tylko za kase,lajtowo podeszlam do zadan,jakos je zrobilam,dzis losowalam podwojne i na 3 s mam trzecia nagrode.narzekam na zastoj w grze,rasy od wielu miechow brak,ewent zrobiony bez zachwytu,bo na nizszych poziomach pozadany,u mnie pod sciana....hihihi...
  7. Zgłoszone Zakładka w Inwentarzu na schematy

Kasiu,zgadzam sie w zupelnosci,przeciez to jest wygrana widmo. Powinni w koncu dolozyc mozliwosc rozbudowy budynkow ewentowych za zdobyty schemat,inaczej zaczniemy sie tych budynkow pozbywac,gdy wejdzie nowa rasa...kiedys... moze?
  8. Ważne [Komentarze] Linia zadań: Halloween

A gdzie prace nad ewentami, mozliwymi do zrobienia przez starych graczy rowniez z ciekawymi zadaniami,bez konfliktow i rozbudowy,z ciekawymi nagrodami? Dragomira,czy Ty zglaszasz te problemy tworcom? Czy tylko te denne ewenty maja nas przez rok caly trzymac w grze? Skoro pracujesz za darmo tyle...
  9. Ważne [Komentarze] Linia zadań: Halloween

Droga Dragomiro,czy mozesz dowiedziec sie i uczciwie nam napisac,czy to juz koniec gry? Drzewka pokonczone,robotnicy stali sie bezuzyteczni,a ile mozna w niepotrzebne bez nowej rasy cuda ladowac PW ? Ewenty zaczynaja byc nie do zrobienia juz na wejsciu,kiedy zwiad trwa 3 dni,lub dluzej,a...
  10. Bonus do Ambasady Enara.

faktycznie ambasada,ogromniasta jest nieefektywna ,postawilam w dobrej wierze,jak zawsze w tej grze,a chyba do likwidacji...
  11. Licznik z datownikiem odwiedzin w cudownych budynkach

Przeciez nie ma takiego przymusu,to umowa miedzy graczami,po co ten licznik ???
  12. Odrzucone Połączyć 3 Światy Elvenar w jeden - AreWinFely :))

Gram na 3 s i ktore bractwo mialabym stracic? A tylko przywiazanie do ludzi z bractw trzyma mnie jeszcze w grze.Natychmiast poszukalabym innej gry.
  13. Zgłoszone Siedziba bractwa

Dla mnie to kolejna zawalidroga,kiedy cenna jest kazda kratka....
  14. Zgłoszone Kultura u sąsiadów [17-02-DE-UI-25]

Jestem zdecydowanie za,bo nie wiem ile komus daje budynek,ktory u mnie daje duzo,przeciez to jest uzaleznione od poziomu,w jakim go sobie postawil.A skad mam o tym wiedziec,bez podswietlenia? Mysle,ze robie komus przysluge,a klikam mu na mala wartosc,bo ma juz jakies lepsze....
  15. Zgłoszone Kryształowa Latarnia Morska i pozostałe cuda..., hmmm

cuda najczęściej budujemy sobie sami. To ze na liście inwestorów figuruje często kilka nicków to najczęściej nie są to sponsorzy (znowu nie licząc multi). Ilu znajdzie się by władować 100pw bezinteresownie? A "pomoc" w postaci 1pw to zwykłe żerowanie to cytat Kikimory - chociaż mam ochotę to...
  16. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.39

Tak, Kasiu,jak znajdzesz gre,gdzie mozemy przejsc razem z bractwem daj znac.
  17. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.39

czasami mam ochote przestac grac,ale przywiazalam sie do bractwa,wiec..., krzyczec juz nie bede,bo szkoda nerwow.
  18. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.39

I teraz ze sraczka czekamy,co IG jutro postanowi,ja sraczki nie mam,bo juz im nie wierze.... // przepraszam za moje wpisy,ale zostal mi tylko sarkazm ! połączono//Urdur
  19. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.39

Jestem za,oddac moje PW,sprzedam latarnie na dwoch swiatach i zbuduje inny cud,choc i tak czuje sie oszukan...
  20. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.39

A niektorzy maja latarnie blisko 20 poziomu,bo wlasnie w nia ladowali PW !