• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Dziękuję za odpowiedź. Masz rację:) Teraz bardziej się przyjrzałem tabelce kosztów. Już wiem gdzie zrobiłem błąd:)
  2. Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Nusion podała koszty badań. Mam pytanie. Czy każdy będzie miał dokładnie takie same koszty, czy też będzie to uzależnione od bonusowych manufaktur? Rozumiem, że suma kosztów będzie taka sama, ale może rodzaj się zmieni? Każdy ma jakieś inne bonusy więc wypadałoby to wziąć pod uwagę.
  3. Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

Czy dziś wystartuje event?
  4. Celebryci

Jak co tydzień we wtorek zaczyna się Turniej. Tym razem postanowiliśmy zrobić 10 skrzyń. Mamy 3 wolne miejsca. Jeżeli jesteś zainteresowany(a) to zapraszamy na ten event do CELEBRYTÓW. Może to być tylko chwilowa współpraca lub zostaniesz u nas na stałe. Wiemy, że są Bractwa, w których są...
  5. Ważne [Komentarze] Święto Plonów

Zebrałem z 5 placówek. Robiłem to z telefonu.
  6. Ważne [Komentarze] Święto Plonów

W dniu nagrody "Studnia życzeń" losowałem 19 razy za 140 pkt. Udało mi się zdobyć całe 0 (zero) nagrody głównej. Przypominam, że szansa na nią to 25%. Statystycznie powinienem coś zdobyć a tu wielkie nic:( Mam pytanie co do "Placówki handlowej". Daje 5% zysku portalu. Postawiłem 5 placówek. Czy...
  7. Celebryci

Jeszcze nie, ale może wkrótce ...? :cool:
  8. Celebryci

Elitarne bractwo elitarnych wojowników w elitarnym świecie Elvenaru. Zabójczo młodzi , zabójczo przystojni i zabójczo zabójczy. Nasze profile biją rekordy na Pudelku. Za drobną opłatą uświetniamy swoją obecnością chrzciny, wesela i inne eventy. Najchętniej noce poślubne, wieczory kawalerskie i...