• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. Nie można przyjąć zgłoszenia do bractwa

Witam. Na Winyandor mam problem z dołączeniem do bractwa. Otóż bractwo wysłało mi zaproszenie, ma niepełny skład, a ja nie mogę go zaakceptować. Cały czas wywala błąd wewnętrzny
  2. Aplikacja mobilna - brak możliwości zalogowania się

Próbuję się zalogować, a tu lipa. Ma tak ktoś, czy tylko u mnie występuje ten problem . Oczywiście wcześniej apka działała bez problemu.
  3. Bractwo P.I.R.A.C.I

Bractwo Piraci wypływa na szerokie wody Elvenar. Rekrutacja otwarta i kto chce zostać piratem i brać udział w zdobywaniu pirackich skrzyń zawierających skarby to zapraszamy. Na dzień dzisiejszy są 3 miejsca wolne dla graczy którzy mają już jako takie pojęcie o co w tej grze chodzi, bo i...
  4. Multikonta

Ostatnio miałem niestety okazję zetknięcia się z graczem który używa multikont do rozbudowy cudów. Pech chciał że jedno multikonto posiadał w moim bractwie. Konto to zatrzymało się w rozwoju w okolicach 5500 i przez 2 miechy nawet się nie ruszyło. Dziwne bo gracz w opisie cały czas domagał się...
  5. Wielka Aukcja

Gram już trochę w tą grę i mam pytanie czysto techniczne. Czy jest możliwość by gracz w jednym mieście miał dwa budynki Wielka Aukcja. A jak tak, to jak to możliwe. Znalazłem takiego gracza.
  6. Szukam bractwa

Witam wszystkich. Mam konto na Arendyll o nicku krzyzyk31, a że mam trochę wolnego czasu postanowiłem pograć w tym świecie. Mój nick to krzyzyk32 i obecnie jestem w bractwie, ale odchodzę z niego w niedzielę 29. Konto nie jest imponujące bo ma tylko ponad 8k pkt., ale ostro idę do przodu. Nie...
  7. Szukamy bractwa

Dwoje graczy krzyzyk31 i mniszka szuka bractwa bez wielkiego parcia na szkło. Od siebie możemy dać od 500 do 1500 pkt. w turniejach ( oczywiście możemy więcej, ale nie lubimy zarzynania), rozwinięte miasta (miejsce w okolicach 1000 w rankingu) i zazwyczaj codzienne łapkowania. Szukamy...
  8. Bractwo kapiszony zaprasza

Bractwo nastawione na współpracę na spokojnych zasadach. Ot należymy coś tam od czasu do czasu pomożemy i tyle. Bez przymusów i jakiś obowiązków.