• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. Frozen75

Bractwo ANONIMUS ($)

Stan na dzień 28-11-2015. poz. w rankingu 36 23 aktywnych graczy - 2 MIEJSCA WOLNE ANTYCZNE CUDA w Bractwie: gracz Frozen75 Klasztor Sztuk Walk (ELF) - rozbudowa 4lvl. (8/380) Kryształowa Latarnia Morska (ELF) - trwa rozbudowa na lvl.3 gracz thedoctor46 Klasztor Sztuk Walk (ELF) - rozbudowa...
  2. Frozen75

Ranking graczy, którzy grają za darmo

FREDEK.. ok.. propozycja, propozycją.. a mógł byś wyjaśnić czemu ma to służyć i w jaki sposób miało by to uatrakcyjnić/ułatwić rozgrywkę?
  3. Frozen75

Lepsze "wyważenie" nagród za inwestycje PW w ANTYCZNE CUDA

Witam, zmianą jaką proponuję jest zwiększenie ilości miejsc "premiowanych" nagrodą w postaci RELIKTU oraz zwiększenie ilości zwrotu PW (punktów wiedzy) za inwestycję w ANTYCZNE CUDA . Jeżeli dobrze zrozumiałem intencję utworzenia i wprowadzenia do gry ANTYCZNYCH CUDÓW.. mają one na celu...
  4. Frozen75

Bractwo ANONIMUS ($)

Stan na dzień 4-11-2015. poz. w rankingu 38 24 aktywnych graczy - 1 MIEJSCE WOLNE ANTYCZNE CUDA w Bractwie: gracz Frozen75 Klasztor Sztuk Walk (ELF) - rozbudowa 1lvl. (22/179) Kryształowa Latarnia Morska (ELF) - rozbudowa 1lvl. (2/175)
  5. Frozen75

Bractwo ANONIMUS ($)

WITAJCIE w BRACTWIE ANONIMUS ($) On w wielości stoi pośród rzeczy, które rosną w potwornej przemianie, pośród roślin przezroczystych mieczy, pośród zwierząt, ludzi, a poznanie będzie obce mu, by trudniej było wielość formy połączyć w miłość... On w wielości stoi. Wsród kaskady...
  6. Frozen75

Projekt "UNIA HANDLOWA" czyli MAKRO HANDEL

Witaj @Defiance ... przepraszam że tak późno odpowiadam ale sytuacja (w życiu) spowodowała że ledwo starczało mi czasu na ogarnięcie gry i nie zaglądałem do forum. TAK... oczywiście UNIA HANDLOWA w dalszym ciągu działa... wysyłki kurierów są już teraz rzadsze-co spowodowane jest tym że handel i...
  7. Frozen75

Wprowadzone Pomoc sąsiedzka w Bractwie

hej.... bardzo fajny i przydatny pomysł ale może tak: - kolory- ok ale 2 (zielony i czerwony) i nie oznaczające czasu jaki został do kliknięcia na PS u gracza (bo to dokładnie widzimy po zegarze) ale to CZY GRACZ BYŁ U NAS w przeciągu ostatnich 23h - idąc dalej tym samym tokiem...(super rzecz)...
  8. Frozen75

Projekt "UNIA HANDLOWA" czyli MAKRO HANDEL

Witam WSZYSTKICH graczy. Pewien czas temu (krótko po załadowaniu opcji Bractw do gry) udałem się do kilku/kilkunastu Bractw z projektem stworzenia UNII HANDLOWEJ oferującej handel między Bractwami za pośrednictwem "kuriera"... W założeniu stworzenia tej organizacji leżał szerszy dostęp do tych...