• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. localhost

Ważne [Komentarze] Aplikacja Elvenar wychodzi 1 listopada!

Hej, Zainstalowałam apkę na urzadzeniu z systemem iOS i aplikacja działa zaskakująco szybko i dobrze jednak mam pytanie : Jak dodawać punkty do cudów oraz produkować zaklęcia bo jak klikam na cuda lub akademie to nic się nie dzieje , może to jakas pierdolka ale nie wiem :) dzięki za info
  2. localhost

Zgłoszone Kryształowa Latarnia Morska i pozostałe cuda..., hmmm

Haj team :) Czemu w smoczym opactwie nie rosną punkty rankingowe przy rozbudowie?:( ...czy chodzi o to że z poziomu 5-6 ,10-11, 15-16 (przy wykuciu nowego kręgu run) nie rosną punkty rankingowe czy ogólnie nie rosną bo wcześniej się tym nie interesowałam :D dzięki za info zwrotne :D
  3. localhost

٩(͡๏̮͡๏)۶ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ KORPORACJA█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂٩(͡๏̮͡๏)۶

Szukam 1 aktywnej osoby do bractwa. Ewentualnie dwie ale jeszcze nie zweryfikowałam 2 miejsca. W razie czego proszę o zgloszenia lub na info - wiadomość w grze:cool: Bractwo nie spamuje, nie ma jakiś zasad hard core, i raczej są dorośli z wyjątkami. szukamy raczej kogoś na dłużej.
  4. localhost

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.39

#PanGry może masz rację :eek: hehe :cool::p jak człowiek nie ma grubej "buły" aby przelać, niech po prostu da sobie siana i nie gra ;)
  5. localhost

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.39

w ogóle o co chodzi z diamentami że podniesiony limit od 39zl przelewem/kartą? posta piszę rekreacyjnie bo tak na prawdę mam to gdzieś głęboko :eek: tylko bardzo mnie nurtuje czy przelewy/kartą za 19zł aż tak rujowały pracę księgowych czy o co kaman że zmienili na sms/tel ? ja np nie...
  6. localhost

Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Wzrost Eldrasilów

Cześć, Czy zna ktoś jakąś inną stronę ze spoilerami nagród niż https://www.gamersgemsofknowledge.com/eldrasils-ascending-daily-prizes ? wg mnie crazy wizard był bardziej "zadbany" przy poprzednich eventach.... Bo owa stronka nie zawsze jest aktualizowana, dziś między innymi nie ma tego co na...
  7. localhost

Pilnie szukamy aktywnej osoby lub dwóch. Robimy letnie porządki:)
  8. localhost

rekrutacja tymczasowo zamknięta. @Rycerski piszesz brednie więc nie skomentuję.
  9. localhost

zapraszam do bractwa tylko 1 osobę ( 1 wolne miejsce) ;) oczywiście aktywną :)
  10. localhost

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.1

jakoś dam rade bez drzewka :) Ale dzięki za sugestie , dobre słowa otuchy oraz wsparcia :) choć potwierdzam ze słabo że bez many :) obym na następnym evencie tylko tak nie utknęła ;)
  11. localhost

Ważne [Komentarze] Za kulisami: Elvenar staje się mobilny

proszę o update jak tylko będzie to oficjalne w Polsce :)
  12. localhost

to jest nieprawdopodobne - no mam wszystkie prócz ostatniej technologii przed niziołkami i na pewno kilka dni ją będę męczyć albo tygodni także zadania z eventu wypełniałam do teraz bezsensownie ;) olewam to już bo co zrobić :eek::eek: nie wierzę że takie zadanie dali 'zbadaj technologię'...
  13. localhost

hej do tego zadania 1"6) Zbadaj technologię " jest tam jakies "LUB" czy to są żarty? Bo jeda technologie można z miesiąc robić....
  14. localhost

U nas jest mało spamu więc jeżeli zalezy komuś na pogawędkach 24h to nie u nas. raczej spokojne bractwo , wiekszosc osob pracujacych: )
  15. localhost

ostatni event w święta był graficznie ładniejszy ale teraz przynajmniej podnieśli kulturę - wypas. fajnie : )) ale kiedy w końcu będzie można schować w magazynie budynki już stojące ? czy to aż tak trudne nie wierzę :eek: żal mi niektórych budynków wyrzucać :(
  16. localhost

dobra dajcie już spokój, co event będą te same kłótnie o wiedzę i prawdopodobieństwo. będzie dokładnie tak samo co event i tyle. I albo się gra albo nie. Będzie co ma być. Nie będzie to też pociągniemy dalej. Czym dłużej ciągniecie za**ście mądrą rozmowę, tym dłużej spam egzystuje i nakręca...
  17. localhost

a ja bym chciała aby było do wylosowania jakieś ładne drzewko :cool: ktoś wie czy będzie?;)
  18. localhost

wędrowny kupiec III jako ekskluzywna nagroda w evencie- w smokach- pył i klejnot 196/65h, 460/51 h masakra ciekawe kto to losuje z taka wypasioną ilością:eek: to lepiej u kupca coś kupić a szkoda bo przyjemny budynek;)bo tak to bez sensu budynek 2x3 który zajmuje miejsce, moim zdaniem niezbyt...
  19. localhost

Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Zadymka

ale lipa już chyba nic fajnego nie będzie same mało-kulturalne przedmioty : ( a został chyba jutro ostatni dzień na becie tak?
  20. localhost

Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Zadymka

zostało tylko kilka dni :eek: mam nadzieje że będzie jeszcze coś konkretnego z kulturą , za 3700 kultury można sobie kupić staw, fajnie by było jakby była jakaś nagroda która jednak daje więcej kultury niż można sobie kupić :cool: