• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. MDS Krakow

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

Czy wiadomo coś na temat kolejnego rozdziału? Są już jakieś pliki czy coś w tym stylu ? Czy jak narazie cisza i kolejny akt będzie za pół roku ? :)
  2. MDS Krakow

Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

Czy są jakieś limity ? Jeśli są to gdzie można to zobaczyć ile mogę jeszcze komuś wrzucić w cud ?
  3. MDS Krakow

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Pytanie. Czy jak ktoś dołącza do bractwa to odrazu może udzielić pomocy sąsiedzkiej wszystkim graczom?
  4. MDS Krakow

Czy ktoś ma jakieś informacje na temat kolejnych aktów albo powiększenia miasta o kolejne ekspansje ? Zostało mi łącznie 16 ekspansji do odblokowania całego imperium z czego 14 za diaxy i 2 w nowym akcie... I martwi mnie ten fakt ponieważ może to oznaczać parę rzeczy np. Że jest to już ostatni...
  5. MDS Krakow

Dokladnie tak, dziękuję że to wytłumaczyłeś, po tym, że się da to zrobić chciałem zakończyć dyskusje pod tytułem 'o ludzie przy 55 zadaniu będziemy stali' trudno, życie, postoisz i pójdziesz dalej... Coś wiadomo o wyglądzie budynków w nowym akcie ? :D
  6. MDS Krakow

Jestem przeciwnikiem PB nie eventow wiec raczej pomyliłaś osoby... I niestety ale muszę Was zmartwić ale event da się zrobić w ostatni dzień w ciągu 2h... masz turniej, masz iglice, masz czasówki, przyspieszasz wszystko i leci wiec proszę nie wciskajcie mi, że się nie da, bo event gdzie były do...
  7. MDS Krakow

Hmmm i co w związku z tym, że postoją? Każdy z graczy który wchodzi chociaż 2x dziennie na Elviego jest wstanie bez wysiłku zrobić jakieś 5 czy 6 zadan dziennie czyli zadanie 55 wypadnie mu dużo wcześniej przed zakończeniem eventu... postoi, poczeka do niedzieli i o 16.01 będzie już na 56...
  8. MDS Krakow

Przydała to by się zmiana starych artefaktow na nowe za diaxy czy co tam by sobie wymyślili... ale ten temat był poruszany wiec pozostaje dalej czekać:)
  9. MDS Krakow

Wie ktoś może czy artefakty starych Miśków będą dalej w AM do zrobienia za schematy ? I czy w ogóle są ? @jarq ?
  10. MDS Krakow

Dyskusja o nadchodzących zmianach w turnieju.

Czy ktoś już liczył ilość zdobywanego pw ? Wychodzi na to samo czy mniej czy więcej zdobywamy?
  11. MDS Krakow

Dyskusja o jesiennych zodiakach.

@kikimora mam prośbę... odpuść juz ten temat... ciągniesz ten temat odkąd się te chwasty pojawiły... jak widzisz totalnie to nic nie daje i jak twórcy będą chcieli to zmienić to poprostu to zrobią... szkoda zaśmiecać kolejnych tematów tymi chwastami... Pozdrawiam :)
  12. MDS Krakow

Kiedy nowe artefakty w iglicy ? I jakie ? ktoś coś wie ?
  13. MDS Krakow

Czy ktoś wie ile tygodni zostało do zmiany artefaktow w iglicy ? I co będzie później ?
  14. MDS Krakow

Odczarowanie magicznego warsztatu/rezydencji

A dlaczego nic nowego nie może być? Może I oznaczałoby to przymus posiadania magicznych rezi czy warsztatów ale są one (umówmy się) łatwo dostępne... są w iglicy i myślę, że gracz który dojdzie do 20 rozdziału (jesli taki będzie) to tych magicznych warsztatów czy rezi będzie miał aż za dużo :)...
  15. MDS Krakow

A ja bym zaproponował jakiś nowy 'składnik' :) Coś co możnaby było uzyskać tylko z rozpadu magicznych rezydencji I warsztatów, a byłoby potrzebne do budowli albo rozbudowy np nowych cudow :)
  16. MDS Krakow

Masakra. Tyle w temacie. Pytanie inne mam... Czy wiadomo coś na temat artefaktow niedzwiedzich (tych starych do polara i brynatnego) I ich wejściu na stałe do AM ? Tak jak z feniksami i stonehage
  17. MDS Krakow

Jak dla mnie fajny pomysł :) tez mam tego sporo w inwentarzu i z jednej strony nie postawie tego, bo już mam wystarczająco wszystkiego, a z drugiej strony fajnie byłoby mieć renowacje na rozbudowanie np. Bibliotek :) albo schematy, bo można by w następnym akcie spokojnie rozbudować magiczne...
  18. MDS Krakow

Chwasty

Nietrafiony pomysł. Do zmiany na juz :)
  19. MDS Krakow

Dyskusja o aktualizacji 1.133

Zgadzam się z @Ovocko i prosba do @jarq że w miarę możliwości proszę o pisanie sensownych rzeczy w aktualizacji bo o teleporcie budynków ewoluowacyjnych ani słowa w poście ☹
  20. MDS Krakow

Dyskusja o aktualizacji 1.133

Gra to gra i to jest oczywiste ale porozmawiać zawsze można :) w wolnej chwili można napisać co się myśli o tych poprawkach i rozwoju gry... może akurat ktoś z IG się dobrze wyśpi i stwierdzi 'przeczytam co gracze piszą' :)
Do góry