• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. Nieodświeżanie wiru

Naprawcie odświeżanie wiru. Praktycznie po każdej wrzutce do wiru trzeba odświeżać stronę, bo inaczej nie widać co kto wrzucił i nie można praktycznie nic dodać. Tragedia. A na serwerze na razie 3 bractwa. Mam się już śmiać czy płakać. Wydawać by się mogło, że przygody zostały już opanowane...
  2. Naprawione Brak informacji o naliczaniu podwójnej liczny Piór Feniksa w dniu dzisiejszym

Witam, dzisiaj wg informacji od mojego bractwa przy losowaniu nagrody w evencie powinna być naliczana podwójna ilość Piór Feniksa, W moim przypadku nie ma stosownej informacji, a w oknie z losowaniem nagród jest standardowo 5 piór przy małym jajku, 10 piór przy średnim jajku i 20 piór przy dużym...
  3. Błędne blokowanie limit skarbca

Mam taką sytuację. Ratusz na poziomie 23 czyli limit 13600000 i po jego osiągnięciu nie powinnam już niczego zebrać. W moim przypadku jest tak, że ilość monet "blokuje" mi się na 13599999. Jeśli nawet zbiorę parę monet, to mi nie dodaje tej jednej monety do limitu i mogę tak sobie klikać i...
  4. Błędna ilość bonusowych monet w ratuszu (powrót błędu)

Niestety najprawdopodobniej po ostatniej aktualizacji powrócił błąd z poprawnym wyświetlaniem bonusowych monet w ratuszu. Wartość bonusowych monet uległa "zamrożeniu" i pomimo, że co jakiś czas ktoś motywuje mój ratusz, to wartość bonusowych monet nie ulega zmianie i na tę chwilę tak naprawdę...
  5. Naprawione Nie możność zresetowania hasła

Chciałam dzisiaj zresetować hasło do gry. Skorzystałam ze stosownego linka na stronie logowania. W okienku wpisałam swoją nazwę czyli 'Anike' Efekt: Gracz nie został znaleziony. Z mailem ten sam efekt (oczywiście wpisałam stosowny adres mailowy) Poprosiłam o sprawdzenie parę osób z mojego...