• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. Aga8001

Żywe towary

Bardzo dziękuje wszystkim za udzielone odpowiedzi i teraz moge sie zastanowić nad dalszą grą. A przy okazji życze wszystkim Wesołych Świąt :) i udanego sylwestra :cool:
  2. Aga8001

Żywe towary

Witam :) Aktualnie zaczynam rasę Żywiołaków i chciałam sie zapytać: 1. Ile trzeba wybudować manufaktur na żywe towary (w konkretnym rozdziale) ? 2. Czy w każdej rasie jak jest nowy żywy towar to trzeba na nowo budować manufakture na krórą sie ma bonus (czyli np bonus obsydian-budować...
  3. Aga8001

Sygnaturownia :) "Magnifique"

Witaj Krzyś ;) sto lat Cię nie widziałam :eek: ależ oczywiście,ze znajde czas,nawet juz znalazłam :rolleyes: I wydziergałam takie coś : :cool:
  4. Aga8001

To nie błąd Promocja na manufakturach

Ok . Jak zwykle nie mozna nic powiedziec,bo zaraz hieny się zlecą i Cie zmieszaja z błotem . Z tobą nie dyskutuje,bo tobie ciągle cos nie pasi ... najpiewrw ci nie pasuje jakim kolorem pisze na forum a teraz to ... schowaj sie lepiej w krzaki i tam siedź :D
  5. Aga8001

To nie błąd Promocja na manufakturach

Jeśli można się wtrącić do dyskusji .... to ja dziś tez zostalam obdarzona tym ciekawym i pomysłowym bonusem :rolleyes: i powiem szczerze,ze bardzo mi się podoba :cool: gdyż można uzupełnić zasoby 2d w 16 h :eek::p Ci co robią turnieje to później są spłukani z surowców a przy takiej promocji...
  6. Aga8001

Odrzucone Ekspansje za Schematy

Dzięki za odpowiedź :) to teraz juz wiem czemu sie wszyscy tak rzucaja na te skrzynie w turniejach :eek::p
  7. Aga8001

Odrzucone Ekspansje za Schematy

A ja moze zadam niedyskretne pytanie : Co to są schematy ? no chyba,ze to jest jakaś inna nazwa czegos mi znanego .
  8. Aga8001

Naprawione Procesor na 100%

Witam :) Wszystkie problemy,które opisujecie tez dotyczą mojego świata gry i teraz,żeby normalnie zmotywować bractwo to muszę wył animacje,bo nie idzie dalej grać . I żeby było ciekawiej tak samo jest na drugim świecie .
  9. Aga8001

Liczymy do miliona.

534
  10. Aga8001

Skojarzenia

Manufaktury :cool:
  11. Aga8001

Liczymy do miliona.

532 ;)
  12. Aga8001

To dobrze :) zapraszam jeszcze kiedyś ;)
  13. Aga8001

Proszę Krzyś :) takie coś mi wyszło :)
  14. Aga8001

Kto będzie następny?

Tak :) Ktoś z obecnych na forum teraz ? ;)
  15. Aga8001

Kto będzie następny?

Nie tym razem :) Kris 258 ?
  16. Aga8001

Cześć Krzyś ;) Ależ proszę bardzo :) Oczywiście,że elf on :p Bo ludzie się boją nieznanego .
  17. Aga8001

Kulinarna Loteria Niziołków (VII)

30 faworki :rolleyes:
  18. Aga8001

To nie zauważyliście,że już was dawno ignoruje :D
  19. Aga8001

Skoro wam wszystkim tak bardzo przeszkadzam to możecie mnie ....... usunąć,bo ja nie zamierzam się tutaj z nikim szarpać i gdzies mam wasze wykłady na ten temat .
  20. Aga8001

Dokładnie . Przyganiał kocioł garnkowi .... a wiemy co dalej było :p Od razu to forum wydawało mi się jakieś dziwne i miałam racje,bo nigdy nikomu mój styl pisania na żadnym z for na,którym bywałam nie zwracał uwagi negatywnych tak jak to się tu dzieje,a ja chciałam tylko poznać nowych...