• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. Filtr

Ostatnia propozycja na dziś, to filtr. Chodzi o dodanie do targu jeszcze jednego filtra, po kliknięciu któego widzielibyśmy oferty od ludzi, których odkryliśmy, co zaoszczędziłoby przeglądanie ofert nadwyżką do zapłaty. Ewentualnie można zrobić tak, że po wejściu w targ mamy dosłownie...
  2. Minimapa

Kolejna z moich propozycji dziś - minimapa. Dla osób z większą ilością terenów możę to być męczące, by przesuwać ręcznie mapkę. Propozycja tyczy się stworzenia minimapy, na której byłyby np na zielono całkowicie podbite i odkryte przez nas prowincje, na szaro wszystko czego nie odkryliśmy. Na...
  3. Powiadomienia

Witam, ja krótko i na temat bez większego rozwodzenia się. Propozycja jest taka, aby w powiadomieniach jaki do as przychodzą utworzyć kilka zakładek: -Pomoc (informacja kto udzielał nam pomocy) -Oferty na targu (przyjęcie naszych ofert przez innych na targu) - Akcje bractwa (Dołączanie...
  4. Kilka pytań.

Witam, mam nadzieję, że piszę w dobrym dziale. Mam do zadania kilka pytań: 1. Dlaczego forum jest tak mało czytelne? 2. Czy w grze pojawi się forum? 3. Dlaczego czat jest tak słabo pomyślany, a właściwie to niepomyślany. Czemu przy każdej wiadomości jest po odświeżeniu nad wiadomością, że...