• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. chudya

Odrzucone CUD ujmujący % płatność za PW.

Mógłby być CUD, który by umniejszał % co poziom płatność za PW. Co Wy na to?
  2. chudya

Duplikat Drzewko badania technologii

W drzewku jest napis; Orkowa Manufaktura Drewna a w środku, że do rozbudowy jest Manufaktura Klejnotów. Pozdrawiam
  3. chudya

Obóz Najemników

Co ma Obóz Najemników do koszar? Postawiłem Obóz i nie mogę jego dalej rozbudować, bo z automatu następuje zakończenie "produkcji" żołnierzy w koszarach. Przecież w Obozie specjalne jednostki mają być "produkowane" a nie np. wróżki. Chyba powinny być to dwa osobne nie powiązane ze sobą obiekty...
  4. chudya

Zgłoszone Utrata monet i zasobów [17-01-FR]

Witam Przy wymianie z zadań powtarzalnych istnieje ostrzeżenie, że nie mieszczą się monety albo zasoby w magazynie ratusza. Dlaczego takowego ostrzeżenia nie ma np. przy zbieraniu monet z motywacji z ratusza? Można się w cztery litery ugryź jak miliony zupełnie przez przypadek idą w siną dal...
  5. chudya

Ikona jednostki wojskowej.

Czy można by było zrobić bardziej czytelną ikonę jednostki wojskowej, która uwidacznia się na cudzie Krasnoludzki Bastion. Jest ona bardzo słabo widoczna na tle tego cudu. Czy mógłbym dostać odpowiedź od CM czy będzie to zgłoszone? Dzięki
  6. chudya

Gromadzenie PW

Fjuczers, tak z ciekawości pytam, gdzie i w jaki sposób zbierasz PW na następną epokę, jak napisałeś?
  7. chudya

Numery we wiadomościach

Ciągle wyświetlają się: ilość wiadomości w kopercie i w powiadomieniach, ciągle te same mimo likwidacji ich po wejściu w nie.
  8. chudya

Wymiana granitu, miedzi. Złoto z Motywacji

Jako, że nie ma już działu pytania, to tutaj je zadam, czy będzie wprowadzona opcja wymiany towarowej miedzi i granitu? Ponieważ dojdzie się do momentu, że nie będzie gdzie towaru przechowywać.
  9. chudya

Wyczyszczenie ofert

Chodzi mi o to, że jeżeli nie mam już danego towaru na wymianę, to powinna być dla mnie niewidoczna a nie zmienia tylko kolor z żółtego na szary. Niepotrzebne strony zajęte.
  10. chudya

Wprowadzone Przesuwanie miasta i mapy strzałkami. [61]

Jak podchodzicie do pomysłu, żeby swoje miasto przesuwać strzałkami: lewo, prawo a mapę dodatkowo: góra, dół?
  11. chudya

RELIKTY

W którym miejscu, mogę znaleźć relikty, które już zostały zdobyte. Dzięki