• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. usprawnienie czatu

Kochani dziś spotkałem się z taką sytuacją że nie mogłem umieścić symbolu z tablicy znaków systemowych stąd moja propozycja by takie znaki można by było umieszczać, a wy co na to?
  2. To nie błąd magiczna rezydencja

nie wiem dokładnie czy to błąd ale mam taką sytuację mam zadanie w którym są potrzebne rezydencje na poziomie 28 i moje zdziwienie bo do tego zadania zalicza mi moje magiczne rezydencje które mają akurat 12 lvl
  3. Odrzucone "Motywacja" cudów z kulturą

Nie spotkałem tego tematu nigdzie wcześniej Mam propozycję aby cuda które dają nam kulturę można było motywować. chodzi mi o to że inne budynki dające kulturę o powierzchni większej niż 4 pola są do zmotywowania ( nawet kanały w osadzie Żywiołaków.) Jak byście nie wiedzieli to chodzi mi o 3...
  4. zamiast schematu proponuje budynek

tak jak w tytule jako główną nagrodę w 10 skrzynce proponuję stworzenie budynku o wartości zbliżonej do wartości schematu. i tak nie macie co robić z tymi schematami więc chyba nie jest to zły pomysł
  5. Nostormo szuka bractwa na wysokim poziomie

witam po dłuższej przerwie związanej z przeprowadzką szukam bractwa które motywuje min 6 do 7 dni na tydzień od członka handluje min 10 k towarów na jedno wymianę pomaga w rozbudowie cudów i walczy w turnieju na poziomie 1000 ptk na członka z mojej strony oferuje to co wymieniłem powyżej i...
  6. Odrzucone cykle produkcyjne

nie wiem jak wam odpowiada ale mi na przykład wybitnie nie pasuje system produkcyjny w manufakturach Moim skromnym zdaniem lepszy byłby następujący układ 3h, 6h, 12 i 24 dlaczego taki ponieważ jestem aktywnym graczem i oprócz wymaganych zadań w eventach praktycznie nie zapuszczam 2-dniowej...
  7. Balans w grze

witam Zaczyna mie wpieniać to że nie mogę ręcznie wygrać 3* prowincji turniejowej bez wykorzystania czarodziejek po prostu nie rozumiem takiego balansu skoro moja czarodziejka ma zasięg ataku 3 pola a kapłan prowincji taki sam pod względem gwiazdek ma zasięg ataku 5 i jedzie moich trentów jak...