• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. Sens inwestycji w kulture

Dokładnie możesz miec mniej niz 100% ale wtedy nie mozesz postawic nowego budynku ani ulepszyc istniejacego. Szkodniczek tez to liczyłem na becie i wlasnie sprzedałem cała kulturę, po czym nie mogłem nic pobudowac i ostro byłem przez to w plecy. Moim zdaniem czas pomocy sąsiedzkiej jest za...
  2. Handel z sąsiadami

Jest to strasznie słabe, musza coś z tym zrobic bo blokuje to rozwój i powoduje dysproporcje. Teraz to czy masz z kim handlowac zależy od szcześcia a chyba nie na losowości ta gra polega. Jeszcze ta je..a prowizja dla kupca ...
  3. Handel z sąsiadami

Mało opłacalne liczba surowców waha się miedzy 500 a 1000 za jedna prowincje ;/ Może jak ukończę drzewko nim wprowadza dalsze "w co wątpie bo duzo mi zostało "wtedy wszystkie surowce poleca na negocjacje teraz nie mam takich zapasów.
  4. Handel z sąsiadami

U mnie też było strasznie słabo z ofertami nawet wczesniej robiłem post o tym, teraz jest już znosnie. Mam odkryte 33 prowincje i z tego połowa też nieaktywna. Z tym wyszukiwaniem siebie na mapie i odrywaniem jej w dana strone słaby pomysł. Na becie mam podbite cos około 60 prowincji i juz chyba...
  5. Sąsiedzi a bonus produkcji.

Możliwe wtedy wychodziłoby na to, że jest to pech i ludzie z innym bonusem są nieaktywni. Może inni się wypowiedzą jak na polskim serwerze wygląda rynek u mnie jest 10 stron z jednym towarem i nawet jednej oferty odnosnie innych. Na becie ostatnio z tego co widziałem usuneli nieaktywnych graczy...
  6. Sąsiedzi a bonus produkcji.

Witam. Nie jestem pewny ale z tego co zauważyłem możemy handlowac z osobami których prowincje mamy odkrytą oraz z osobami które odkryły naszą prowincje? W grze występują po 3 surowce z jednej "klasy", że tak to nazwę pierwsza (drewno,marmur,stal). Każdy gracz za podbijanie prowincji z danym...
  7. kob92

Raczej nie zagłębiam sie w jaką wyszukaną literaturę, teraz czytam gre o tron. Wczesniej Hobbit to co wszyscy znaja i w jakims stopniu cenią nie mam czasu na sprawdzanie czy książka jest dobra czytam co jest na Topie. A z filmów najbardziej lubie wszystkie ekranizacje komiksów Marvela. Aaa...
  8. kob92

Witam. Jestem rocznik 92 studiuję na Akademii Marynarki Wojennej "bezpieczenstwo wewnętrzne" Przyszłośc wiąże ze słuzbami mundurowymi w wolnym czasie uczestniczę w szkoleniu wojskowym zaś wieczorami nie ma sił na nic więcej niż klikanie w gry tego typu ;p Słucham głownie polskiego rapu filmy...