• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. Angel.A

Relikt Eliksiru

Wiadomo, pilnie potrzebny w tworzeniu Katalizatora, tylko co wtedy, kiedy nie można go zdobyć? W Iglicy Wieczności jak na złość - zero trafień, Pomoc Sąsiedzka przeważnie deski, najgorsze, że na Mapie Świata, Zwiad za Zwiadem, odsłania się wszystko, prócz Reliktu Eliksiru. Trzeci tydzień i jego...
  2. Angel.A

Wróżki

Noszę się z zamiarem postawienia "osady" Wróżek, z Portalem, drogą, farmami i budynkami... Chciałabym uprzednio zobaczyć jak to wygląda i zaplanować, ile Ekspansji trzeba na to przeznaczyć. Czy ktoś z graczy ma i mógłby tutaj zamieścić screena lub na priv? Będę wdzięczna :)
  3. Angel.A

Naprawione Nie wyświetla statystyk w Turnieju

Od wczoraj nie wyświetla statystyk w Turnieju, mi i wszystkim w Bractwie.
  4. Angel.A

Diamenty

Przypadek? Może być jeden ale nie dwa pod rząd, dlatego postanowiłam również tutaj napisać. Zgłosiłam sprawę do Supportu 2019-06-13 09:49:42 i napisałam Odpowiedź brzmiała No dobra (pomyślałam), może się pomyliłam... Grałam dalej i przez ten czas wylosowałam +25 diam. Łącznie miałam...
  5. Angel.A

"Studnia życzeń"

Taki przykład, mając zasoby i monety na maksa (skarbiec pęka w szwach i nie możesz go rozbudować), studnia wypluwa Ci mimo to, zasoby i monety, które tak na prawdę wynoszą zero bo ich nie dodaje. Czy w takim wypadku, nie może być coś zastępczego? Nie piszę tu o diamentach, choć nie będę narzekać...
  6. Angel.A

TURNIEJE "?"

Ten pomysł zrodził się z autopsji, zapewne każdy tego doświadcza w sporze turniejowym, tym "latte" czyli za tzw przekupstwo/swawole ;) Wiadomo, Turnieje są niezwykle często to raz (zbyt jak dla mnie, nie nadążam z wytwórczością), to jeszcze przyporządkowane są im produkty w tym wypadku mamy...
  7. Angel.A

Pro/testuję ;)

Miejsce na narzekanie, żale i bolączki, co nam leży na klacie, z czego nie jesteśmy zadowoleni i psuje klimat/odbiór rozgrywki. Z przymrużeniem oka, z kulturą języka i bez krytyki/jazdek ze strony użytkowników. Skierowane do Twórców gry, nie do siebie nawzajem. Dyskusja na poziomie, po prostu -...
  8. Angel.A

Punkty Wiedzy

Wygląda to tak... Po zebraniu tych punktów w pasku na górze, widzę 8 sztuk. Klikam na zbadaj - strona się ładuje i rozdzielam te punkty, w moim wypadku Antyczne Cuda Burzy i dodaje tylko 6, pozostałe 2 znikają :confused: Błąd? Czy tak ma być? Jeżeli ponownie to zaobserwuję, to przygotuję się i...
  9. Angel.A

Witam :)

Jestem nowa, gram od trzech tygodni z przerwami/praca/rodzina et cetera ;) ... że też się dałam wciągnąć w jej tryby - Cóż... jest urocza <3
  10. Angel.A

Moje pytania ;)

Z przyjemnością skorzystam z Waszej wiedzy, jako starych wiarusów tej gry :) Liczę, że szybciej doczekam się odpowiedzi tutaj niż na czacie, a pytań mam wiele... 1. Odblokowałam Akademię Magii, jednak magiczne budynki nadal są za diamenty. W takim razie, co daje te odblokowanie? 2...