• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

1. kikimora

powiadomienie o przerwie technicznej

Wnioskuje o dodanie komunikatu o zbliżającej się przerwie technicznej. A ze nie potrzebne? A ze aktualizacje sa zapowiadane? A że wszyscy wiedzą? A że trąbka itd? Ale czy ktoś wie kiedy dokładnie będzie aktualizacja? Istotą pomysłu jest, aby na minutę lub dwie przed zamknięciem systemu z...
  2. kikimora

Zgłoszone opcja wyłączenia animacji na apce

najbardziej dobijająca jest animacja na turnieju po walce. Przeklikałam jedną walkę i stwierdziłam ze nie mam cierpliwości do klikania turnieju na apce. animacja nic nie wnosi a irytuje niemiłosiernie. A nawet nie tyko irytuje... jeżeli ktoś rezygnuje z gry w bractwie bo nie da rady przeklikać...
  3. kikimora

szukamy swojego miejsca

czy na tym serwerku znajdzie się bractwo gotowe przyjąć 5 osób, które będziemy mogli nazwać domem? Chcemy sie pobawić w turniej (podkreślić wężykiem pobawić, to nie jest synonim określenia zrobić turniej za całe bractwo). Tylko turniejowe bractwo nas interesuje... bractwo turniejowe to nie...
  4. kikimora

piramida oczyszczenia

Pozwoliłam sobie rozpocząć nowy temat, aby skłonić Was do dyskusji na temat piramidy oczyszczenia. A dokładniej jednego z jej bonusów. Mam tu na mysli dodatkowe żywe towary za zbiór orków. Jak Wam sie podoba ten bonus? Bo mi średnio. Co mi z żywych towarów jak i tak nie mam co z nimi robić. Z...
  5. kikimora

wiadomości na apce

@Shannqa kiedy zostanie uruchomiona opcja pw na apce? osobiście mam dość braku tej opcji. O ile nie będzie to kwestia tygodni mam zamiar zarządzić w bractwie zakaz członkostwa osobom korzystającym tylko z aplikacji. W związku z tym interesuje mnie odpowiedź na pytanie: kiedy?! Nie, nie...
  6. kikimora

Zgłoszone żądanie zmiany ikonek towarów

ujednolicenie ikonek (towarów i pw) w apce i przeglądarce dyplomatycznie rzecz ujmując nie pykła... Te nowe ikonki w przeglądarce są nieczytelne i zwyczajnie rzecz ujmując okropnie brzydkie. Tak wiem na "wspomaganiu" mogą mieć swój urok, ale jednak na trzeźwo tracą swój "czar". Albo niech wrócą...
  7. kikimora

Czarne Owce

powstało nowe bractwo. Zebrało się kilku wariatów i sobie wymyślili głupi plan, że oni to sobie bractwo zrobią... no naprawdę głupi plan... Ale co zrobić? Bractwo już jest i teraz musimy znaleźć podobnych szaleńców, którzy zechcą z nami ten nasz nowy domek urządzać. Chcemy mieć fan z gry, bo to...
  8. kikimora

rozpad żywych towarów

@Dragomira przyznaję, ze to od Ciebie oczekuje odpowiedzi na te pytanie. W jaki sposób następuje rozpad żywych towarów? Konkretny wzór poproszę. Początkowo liczyło wg produkcji (tak jak to wynikało z zapowiedzi), ale z uwzględnieniem również tych niebonusowych, przez co byliśmy naprawdę sporo...
  9. kikimora

termin zakończenia gloryfikacji satanizmu

Drago mi pogroziła paluszkiem, bo sie nieładnie zachowuje nie tolerując gloryfikacji dewiacji. Trudno, bedę musiała z tym żyć bo zmieniać swojego stosunku do propagowania tych "trendów" nie mam zamiaru. Narkomania, alkoholizm, homoseksualizm teraz satanizm... co będzie następne? pedofilia? boję...
  10. kikimora

problemy techniczne nie trwały zbyt długo...

Podobno wczoraj problemy techniczne nie trwały zbyt długo... Zaciekawiło mnie to stwierdzenie. Sugeruje ono, że problemy trwały raczek krótko... Na dobrą sprawę to nawet jest prawda - gram juz jakiś czas i jeden dzień w takim zestawieniu to krótki wycinek czasu, ale... Wczoraj musiałam...
  11. kikimora

problem z forum

mam dość specyficzny problem z forum, generalnie to forum "chodzi" jak krew z nosa. Napisanie posta graniczy z cudem. Otwarcie strony - min kilka min w bonusie kilka relogów bo biała karta atakuje. Wejście w rozmowy... samobójstwo. Próba edycji posta? ostatnim razem po 15 min czekaniu się...
  12. kikimora

Zgłoszone 11 skrzynka

Większość bractw po macoszemu traktuje turnieje i 5 skrzynke już uważa za wielkie osiągnięcie. Ale są tez takie troche mniej normalne. W naszym bractwie co tydzień próbujemy rozbić 11 skrzynkę i jeszcze ani razu nam sie nie udało. Podejrzewam, ze nie tylko my mamy taki problem. Może by tak...
  13. kikimora

sprawiedliwość w grze?

dużo zmian w grze tłumaczy się "sprawiedliwością". Taką skrzywioną w mojej ocenie, ale cóż nie ja ustalam zasady gry, wiec nie mogąc ich ocenić/zmienić muszę się dostosować do wytycznych. Kupiec był zmieniony w imię sprawiedliwości, bo aktywni utylizowali nadmiary surowców wymieniając je na...
  14. kikimora

KIEDY!!!

KIEDY (data lub nr aktualizacji) TO ZOSTANIE WPROWADZONE? https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/zmiana-sposobu-wypłacania-nagród-za-udział-w-rozbudowie-antycznych-cudów-16-09-de.1230/ dzisiaj na minutę przed dodaniem książeczki doliczyło nagrodę z turnieju. Kiedy to jasnej cholery to...
  15. kikimora

a taki sobie kwiatek

Znalazłam ładny kwiatek. Zwracam uwagę, ze wątek ma miano "wprowadzone". Można tez zerknąć na datę https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/przeniesienie-do-prowincji-nie-podbitej-16-09-de-udaj-się-tam-z-poziomu-nieodkrytych.858/ Komentarz @Dragomira: Zgłoszone są aktualnie pomysły...
  16. kikimora

trąbki! więcej trąbek...

ubolewamy nad tym, ze nas nie słuchają i mają w nosie nasze pomysły/postulaty. To nasza wina! Mamy złe pomysły. chcecie mieć pomysł który wprowadzą? Zachęcam do debaty na temat: ile nowych trąbek i gdzie można umieścić proponuje nowe okienko z trąbką na "oferty dnia" -sklepik otwarty 24h z...
  17. kikimora

TRĄBA

wchodzę padnięta po ciężkim dniu na gre i atakuje mnie trąbka... a w niej WYJĄTKOWO WAŻNA INFORMACJA o tym że: a/ były przygody bractw (bo może jakiś kretyn nie zauważył) b/ że się zakończyły (wow aż trudno zauważyć) c/ że na moim serwerze wygrało bractwo XY i Z (taaa oczywiście w rankingu...
  18. kikimora

dylemat wojskowy

jeżeli chcę wystawić tylko magów do walki to jaka jednostkę wystawić na przynętę by łuki lub psy nie utłukły mi połowy wojska zanim będę mieć jakąkolwiek szanse ruchu? Bo to trochę bez sensu stawać do walki i do pierwszej możliwości ruchu mieć już okrojoną o połowę armię
  19. kikimora

Zgłoszone użyteczność gildii

tak, wiem że zakładanie nowego wątku jest całkowicie bezsensowne i szkoda klawiatury. Trudno gupi jestem i chce wierzyć z naiwnością dziecka, że jednak jakieś ziarno się przebije przez ten beton... taaa głupota i wiara są podobno bezgraniczne Aczkolwiek fakty sa takie, ze połowa "bonusów"...
  20. kikimora

Odrzucone petycja o zwrot pw wydanych na turniej

Kiedyś a kiedyś było sobie badanie będące swoistym biletem wstępu do turniejów. Co więcej w pewnym momencie stało się obowiązkowym badaniem, więc każdy teoretycznie musiał je zrobić i tym samym wydać 40pw. Ale któregoś ładnego pięknego dnia badanie zniknęło a z nim nasze pw. Uważam, że skoro...