• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Lamiiaa

    Zgłoszone Otrzymywanie wiadomosci w grze pomimo skasowania tematu

    odnośnie wiadomości: to jeżeli jest korespondencja z 1 osobą to nie rozumiem dlaczego nie wygląda to jak w innej grze IG.. tu problem ,że: - druga strona skasuje wątek to ja o tym nie wiem i mogę sobie pisać w kosmos, - opcja: wyślij wiadomość otwiera nowy wątek z osobą, z którą już mam takowy...
  2. Lamiiaa

    świąteczne / noworoczne postulaty/życzenia. Można dopisywać :)

    Pragnę aby iglica warta była wdrapywania się na nią, może zamiast tych kauczuków i tym podobnych śmieci nagrody na kolejnych piętrach były lepsze.. np.. ulepszenia miśków, syrenek czy innych feniksów ... bo jak na razie nagrody nie warte wspinania.. a i nie ma grupowej motywacji.. bo dla samej...
  3. Lamiiaa

    Naprawione Błąd logiczny - zadania z krasnoludzkimi towarami po sprzedaży Portalu [8798]

    potwierdzam, u elfów zadania powtarzalne dziwnie się powtarzają... nawet zadałam sobie trudu spisać te niby powtarzalne zadania i reguły w tym zero :)
  4. Lamiiaa

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.2

    No świetnie! Pełny towarów portal krasnoludzki skasowany BO ZADANIE BYŁO OBOWIĄZKOWE a teraz !!! jakaś kpina! W takim razie proszę mi oddać już portal PEŁNY towaru, który kisiłam w mieście, bo z bety było wiadomo, że będzie zadanie obowiązkowe do skasowania! BRAWO! a co z zadaniami...
  5. Lamiiaa

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.1

    a jak CI się udało tak mapę świata wyzumować?
  6. Lamiiaa

    Potwierdzone Błędne wyświetlanie grafik krasnoludzkich budynków

    Potwierdzam u Elfów, Świat A...
  7. Lamiiaa

    I stał się cud.

    też tak miałam, zanim dorobiłam się własnych :))) można to potraktować jako taka reklama, abyś mógł zobaczyć jak w Twoim mieście będzie pięknie gdy cudo będziesz miał :)
  8. Lamiiaa

    Naprawione Bonus czasowy cudu

    i ciąg dalszy na dowód istnienia błędu... jeżeli wczoraj o 16.30 Ogród był odrestaurowany to następna jego motywacja powinna być możliwa za 12.48 minut, czyli ok 05.20 dziś - a tu motywacja już o 03.30 - czyli bonus z Latarni nie działa
  9. Lamiiaa

    Naprawione Bonus czasowy cudu

    Potwierdzam... oto co dziś zaobserwowałam: mam jeden ogród harmonii, więc błędu nie ma: bonus +60% czyli to jest łączny czas trwania motywacji: 12 godzin 48 minut a dziś czas między motywacją mojego ogrodu to 9.53 minuty i jeżeli to ma znaczenie :) Swiat A, przeglądarka Chrome :)
  10. Lamiiaa

    Zgłoszone Antyczne Cuda [34, 123]/5916

    Jest coś, czego strasznie brakuje i komplikuje życie... 1. Brak możliwości oglądnięcia w które Antyczne Cuda inwestuje. W tej chwili bez zapisania sobie nicka gracza gdzieś na kartce, nie mam możliwości sprawdzić gdzie oddałam PR i na jakim etapie jest budowa Cudu 2. Brak zestawienia...
  11. Lamiiaa

    Puzzle I - 26.12.2015

    Pentagon, Hrabstwo Arlington, Virginia. USA
  12. Lamiiaa

    Aktualizacja 0.28 - opinie

    Mój komentarz odnośnie aktualizacji: 1 - mapa świata totalnie nieczytelna, brak możliwości oddalenia "zoom" nie pomaga w znalezieniu odkrytych ale niezdobytych prowincji - ogólnie koszmar 2 - i to chyba najgorsze - zdobyłam już ok 170 prowincji i przez moją totalną nieumiejętność walk 90% to...
  13. Lamiiaa

    Liczymy do miliona.

    290
  14. Lamiiaa

    Złe wyświetlanie treści zadania

    ok :p to niech to będzie dowód na dowód :rolleyes:
  15. Lamiiaa

    Złe wyświetlanie treści zadania

    i jeszcze odnośnie zadań - notorycznie błędne wyświetlanie treści zadanie przed jego rozwinięciem - oczywiście po rozwinięciu i ponownym najechaniu na ikonę opis jest prawidłowy .. oto przykład:
  16. Lamiiaa

    [Gildia] Prezentacja mojego Bractwa

    Prz3mQ ja mam to wszystko, ale im nie wystarczam :D
  17. Lamiiaa

    Skojarzenia

    pampers (Feragas ... :) Ty dziś masz jakieś problemy... bo w niekończącej się opowieści też kupa była:)
  18. Lamiiaa

    Niekończąca się opowieść.

    zaczęło śmierdzieć...
  19. Lamiiaa

    [Gildia] Prezentacja mojego Bractwa

    no to jak sie da, to można kashya do dużych zelków :D ale to Ul będzie to zadecyduje :)
  20. Lamiiaa

    [Gildia] Prezentacja mojego Bractwa

    a boo mnie tam nie ma ;P
Do góry