• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Rudolf

    warsztaty - kolejny element masochizmu gry

    nie, no dacie człowiekowi się wykazać, może odkryje jakąś ukrytą prawdę , heheheh :), normalnie zdechłem :D
  2. Rudolf

    Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Jak wyżej, gram od początku tej gry, a ktoś chce mieć to samo co ja po kilku latach? Bez kitu :)
  3. Rudolf

    Dyskusja o aktualizacji 1.137

    nowosci nowościami, ale dlaczego nie wprowadzićie ogólnego ustawiania produkcji w zbrojowniach na przeglądarce, tak jak to jest w aplikacji? Nie wszyscy lubią aplikację :)
  4. Rudolf

    Dyskusja o aktualizacji 1.128

    I to już jest wprowadzone czy nie? Nie zauważam żadnej różnicy dlatego pytam.
  5. Rudolf

    świąteczne / noworoczne postulaty/życzenia. Można dopisywać :)

    Spoko, dam znać komu trzeba
  6. Rudolf

    Problemy z czatem

    Dzisiaj znowu pojawiły się problemy na czacie. Nie wyświetla się napisany tekst. Widać go dopiero po relogu gry.
  7. Rudolf

    Pytanie odnośnie cudów

    Siemka. Sporadycznie coś napiszę. :)
  8. Rudolf

    Pytanie odnośnie cudów

    Ależ Ci Illuminaci są niedobrzy. Pewnie dlatego tak się nazwali. :)
  9. Rudolf

    NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

    To mnie zraniłaś. Zraniłaś mnie na wskroś. Normalnie będę musiał się leczyć :D
  10. Rudolf

    NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

    21 wersji językowych gdzie każdy ma kilka serwerów i oczywiście beta, ale tylko u nas są " prawdziwi gracze Elvenar PL" i którzy widzą sens w bojkocie. Obrażacie tylko tych którzy lepiej się potrafią między sobą dogadać. Nawet przez myśl wam nie przejdzie, że jednak można uczciwie zwyciężać, ale...
  11. Rudolf

    NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

    postaram się, ale tyle czasu to zajmuje , ehhhhh :D:D:D:D:D:D:D
  12. Rudolf

    NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

    Dzięki wszystkim za gratulacje. Ufff udało się tylko dzięki moim 24 multikontom. Muszę dorobić więcej.
  13. Rudolf

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

    Zastanów się chłopie. Musiałeś kiedyś to robić? To i teraz nie trzeba będzie.
  14. Rudolf

    Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

    :D
  15. Rudolf

    Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

    Oj muszę ze swoimi pogadac, bo jak idziemy po trupach do celu, to jest to trochę nie wygodne takie chodzenie. Może odpuścimy sobie, żeby nas top2 przegonili, bo oni po trupach nie chodzą, oni trupy omijają.
  16. Rudolf

    Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

    Fajnie tu sobie różne rzeczy tłumaczycie, ale ......... Napiszę na swoim przykładzie. Mam nawet spore miasto a w nim sporo wolnego miejsca. Tylko, że ja gram od pierwszych minut tego serwera i ktoś kto zaczął grę 2 miesiące temu lub nawet pół roku raczej nie może się równać czasem spędzonym w...
  17. Rudolf

    Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

    Macie jakieś zboczenie pod względem tych diamentów. W przygodzie wystarczy mieć zgrane bractwo i jedziecie do przodu, a jak ktoś sobie nie radzi to i diamenty nie pomogą :) . I dziwi mnie, że przez myśl większości z Was nie przejdzie fakt iż można grać bez diamentów. Także powodzenia w zamykaniu...
  18. Rudolf

    TRĄBA

    Hymmmmm? Ja nie wiem o co chodzi? Ja nie pamiętam takiej rozmowy LordHaart
  19. Rudolf

    Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

    Kiedy następna przygoda?
  20. Rudolf

    Zgłoszone Tablica ogłoszeń bractwa. [+]

    Nie wiem czy dodatkowa zakładka gdzieś tam w miejscu bractwa jest lepsza niż coś co będzie widoczne od razu. Jednak poprawa komunikacji w miarę rozwoju gry jest bardzo potrzebna i pożądana. :)
Do góry